VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi. Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi.

+2
Cengizhan Barut
AhmatFjorke
6 posters
YazarMesaj
AhmatFjorke
Pilot-2

Pilot-2
AhmatFjorke

IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi. Empty
MesajKonu: IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi.   IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi. EmptySalı 09 Nis. 2013, 21:06

Sizler icin yararli olabilecegini dusundugum IVAO`da ATIS infolari ayni gercek ucaklardaki gibi frekanslari ayarlayip sonradan ayarladigimiz frekanslarda dinlememize yarayan ucretsiz ve paylasmayi uygun gordugum bir program bu bilgiler manual`lerden aldigim bilgilerdir kendim bizzat denemedim henuz vakit bulamiyorum ve sol kolumdada kas yirtilmasi oldugu icin bilgisayar basinda oturamiyorum eger uygunsuz bir paylasim veya bir hatam olursa affola en yakin zamanda tekrar girip kontrol edecegim ilginiz ve anlayisiniz icin tesekkur ederim. Iyi ucuslar.

Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link to view!

IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi. D99b2984
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi.   IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi. EmptySalı 09 Nis. 2013, 21:18

Gecmis olsun hocam, bakalim calisacak mi?

Tesekkurler
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi.   IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi. EmptySalı 09 Nis. 2013, 21:53

Gecmis olsun hocam paylastiginiz icin tesekkur ederim vatsim de uctugum icin kullanmayacagim ama arti veriyorum yinede
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi.   IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi. EmptySalı 09 Nis. 2013, 21:58

Öncelikle geçmiş olsun Ahmet hocam.

ATIS bilgisi veren bir meydana uçtuğumda denerim bunu. Muhtemelen yarın veya Perşembe olabilir. ATIS bilgisi için ATC olması gerekiyor, olmadı açtırırız buradan bir arkadaşa, deneriz kahkaha
Alp Deniz Şenyurt
Teacher Pilot

Teacher Pilot
Alp Deniz Şenyurt

MesajKonu: Geri: IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi.   IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi. EmptyÇarş. 10 Nis. 2013, 00:27

Arada IVAO arada VATSİM. İVAO'da uçtugumda kullanacağım :)
+ verildi.
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi.   IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi. EmptyÇarş. 10 Nis. 2013, 09:09

Geçmiş olsun Ahmat hocam inşaallah çabucak iyileşirsin, çok da acır haa! maalesef Tekrar geçmiş olsun.
AhmatFjorke
Pilot-2

Pilot-2
AhmatFjorke

MesajKonu: Geri: IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi.   IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi. EmptyÇarş. 10 Nis. 2013, 09:46

Insallah calisir ve isimize yarar denedikten sonra sonuclara gore bende kullanmaya baslarim insallah ama daha onumde 3 hafta gibi bir iyilesme sureci var bu sure dahilinde kesinlikle ucamayacagim gecmis olsun dilekleriniz icin herbirinize teker teker tesekkur ediyorum Hide uygulamasinada gerek yokmus zorunlu degilmis onuda sonradan gordum :) umarim yararli bir paylasim olmustur. Ters hareketlerden kacinin hic cekilecek bir dert degil :)
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi.   IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi. EmptyÇarş. 10 Nis. 2013, 19:09

Ben denedim emme beceremedim yav kahkaha , ya da calısmıyor herhalde
AhmatFjorke
Pilot-2

Pilot-2
AhmatFjorke

MesajKonu: Geri: IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi.   IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi. EmptyPerş. 11 Nis. 2013, 10:22

Cengizhan Barut demiş ki:
Ben denedim emme beceremedim yav kahkaha , ya da calısmıyor herhalde

Hocam orada manual de anlatiyor ayrintili bir sekilde birde ses paketi indirip siteden programin icine atmak gerekiyor manuali gozden gecirirseniz olur kanaatimce.

IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chart Okuma(Sesli ve Videolu)
» Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu)
» IVAC programı COMMBOX sorunu
» Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9