AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Kayıt Ol Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın
VAPS

VAPS - Kayıt Anlaşması


Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.


================


VAPS
- Kayıt (müracaat) ÖN Şartları


VAPS'a kayıt olmak isteyen değerli ziyaretçimiz!...
Aşağıdaki maddeleri okuduktan sonra "müracaat form" sayfasındaki bilgi alanlarını doldurmanız, külfet gibi gelebilir. Ancak yazacağınız doğru ve gerçek bilgilerin, ne kadar faydalı ve hızlı çözümler getireceğini VAPS'a girdikten sonra anlayacak ve hak vereceksiniz.

( "Kayıt Müracaat Formu" nda doldurulacak alanlarda lütfen BÜYÜK HARF KULLANMAYINIZ!..)

1- Kullanıcı NİCK'inizi size saygıyla hitap edilebilmesi açısından GERÇEK isimizi yazmanızı önemle rica ediyoruz!...
(Bir sonraki, "-Yazdığınız gerçek isminiz mi?" sorusuna verdiğiniz cevap "-HAYIR" ise müracaatınız kabul edilmeyecektir!.)
NOT: Anlamsız, saçma nick'lerle yapılan kayıt müracaatlarına ONAY verilmeyerek, sistem otomatik olarak müracaatları silmektedir!.
Örneğin; Nick'inizi "bx5cd1lk0Qw" veya "qwerty78asdf" olarak yazarsanız, size nasıl "
qwerty78asdf-BEY! diye hitap edilebilir?.
AKSİ HALDE; Bazı kayıtlar, eMail adreslerinizden seçilen gerçek isminiz, "Nick" kısmına yazılarak kayıt yapılabilir!...BİLGİLERİNİZE!.

2- e-Mail adresiniz, GEÇERLİ (gerçek) ve Google'dan "gmail.com" olmalı!,
( "???.gmail.com" adresiniz, iki bilgi alanında da AYNI olmak zorundadır! )

3- Bilgisayar sistem bilgileriniz, Flight Simulator ile ilgili sorunlarınıza çözüm bulabilmemiz için mutlaka GERÇEK olmalı!
( OPSİYON OLARAK; Sisteminizin özelliklerini öğrenmeniz ve profilinize yazmanız için, tarafımızdan güvenilirliği ispatlanmış ve herkesin, her an kullandığı lütfen şu yazılımı indirin! : Everesthome1.10 (tıklayın!)
ve bilgisayarınıza yükleyip çalıştırın.(İsteğe bağlı))

4- Kaydınız aktif edildikten sonra, henüz ilk mesajınızı yazmadan önce profil sayfanıza girerek MUTLAKA kendinize AVATAR yüklemelisiniz!.
Profil sayfasına girmek için "Genel Forum" bölümüne mesaj yazarak Adminlerimizden yardım isteyebilirsiniz!..

5- Forumdaki mesajlarınızı lütfen düzgün ve anlaşılabilir TÜRKÇE ile yazınız!..Kısaltma yapmak, Türkçeyi parçalamak, Türkçe kelimeler arasına yabancı, saçma, anlamsız harf veya kelimeler eklemek KESİNLİKLE YASAKTIR!.. (Yabancı lisan kullananlar için ayrıca bölümlerimiz vardır.)

Böyle mesajlara sahip kullanıcıların mesajları SİLİNİR!..ve UYARI verilir!.
Üç uyarıdan sonra aynı hareketin devamı halinde üyenin kaydı ve bütün mesajları silinir!..

6- Kayıt formunda doldurulacak alanlara "asdf", "adfr" "qwert" vs. benzeri anlamsız harfler yazılması, KESİNLİKLE YASAKTIR!.. Aksi takdirde müracaatınız ANINDA silinir!..

7- Kayıt Müracaatlarınız, yukarıdaki şartlara göre doldurulmuş ise en geç 2 gün içinde aktif edilebilir.

Kaydınız aktif edilirse siteye ilk girdiğinizde "Profiliniz" sayfanızdan kendinize mutlaka AVATAR yüklemelisiniz!.


Kabul ediyorsanız alttaki "...kabul ediyorum" link yazısına lütfen tıklayınız!..
( Müracaatınız aktif edilmemiş veya silinmiş ise yukarıdaki şartları TEKRAR okuyup, lütfen GERÇEK isminiz ve DOĞRU bilgileriniz ile yeniden kayıt formunu doldurunuz! )

Anlayışınız için teşekkür ederiz. VAPS

NOTE: English language users, please translate the above with "GoogleTranslate" !.