VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
IVAC programı COMMBOX sorunu  Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

IVAC programı COMMBOX sorunu

5 posters
YazarMesaj
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot
memo1998

IVAC programı COMMBOX sorunu  Empty
MesajKonu: IVAC programı COMMBOX sorunu    IVAC programı COMMBOX sorunu  EmptySalı 28 Şub. 2012, 16:06

IVAO da ATC lik yapan var ise aranızda IVAC programında COMMBOX problemi yaşıyorum , üst sekmeden COM'a tıkladığımda açılmıyor , çözümü bilen var mı ?
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: IVAC programı COMMBOX sorunu    IVAC programı COMMBOX sorunu  EmptySalı 28 Şub. 2012, 16:12

Öncelikle Cengizhan, Orhun hocam ve Ümit hocam (yeni adminimiz olmuş bu arada, hayırlı olsun) bunu cevaplayabilirler. Hiç kullanmadım hocam, thyva forumunda sorarsanız daha çabuk cevap gelebilir, epey kontrolör var orada kahkaha
UMIT UNALDI
ADMIN
Flight Instructor
ADMINFlight Instructor
UMIT UNALDI

MesajKonu: Geri: IVAC programı COMMBOX sorunu    IVAC programı COMMBOX sorunu  EmptySalı 28 Şub. 2012, 16:24

Cengizhan;

Üst menüden COM a tıklamana rağmen aşağıda frekansların ve metar ve boardcast ekranlarının olduğu pencere gelmiyor ise kurulum ile alakalı bir sorun vardır diye düşünüyorum çünki hiç başıma gelmedi bu sorun.

IVAC ı tekrar yüklersen sorun çözülecektir
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot
memo1998

MesajKonu: Geri: IVAC programı COMMBOX sorunu    IVAC programı COMMBOX sorunu  EmptySalı 28 Şub. 2012, 16:26

ben memoyum yaaa :)) IVAC 1.1.14 ü 2 kere kurdum ve sonra 1.1.12 yi denedim olmadı , büyük ihtimal açılıyor fakat ekranın görünmeyen bir köşesinde :)) Anlayabilmiş değilim , ivao forumlarında arıyorum bakalım bir şeyler çıkacak mı :)

EDIT : Sorunumu halletmiş bulunmaktayım , cfg ile oynadım ve düzeldi az sonra LTCG_GND ile ilk denememe başlıyorum :)
UMIT UNALDI
ADMIN
Flight Instructor
ADMINFlight Instructor
UMIT UNALDI

MesajKonu: Geri: IVAC programı COMMBOX sorunu    IVAC programı COMMBOX sorunu  EmptySalı 28 Şub. 2012, 16:30

memo vallah özgür hocanın dediğini anlamaya çalışırken allah allah derken diğer tarafda da cengizhanın bir konusunu okuyordum :)

teamviewer var sa bana özelden msn ini at da bakalım
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot
memo1998

MesajKonu: Geri: IVAC programı COMMBOX sorunu    IVAC programı COMMBOX sorunu  EmptySalı 28 Şub. 2012, 16:31

EDIT : Sorunumu halletmiş bulunmaktayım , cfg ile oynadım ve düzeldi az sonra LTCG_GND ile ilk denememe başlıyorum :)
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot
memo1998

MesajKonu: Geri: IVAC programı COMMBOX sorunu    IVAC programı COMMBOX sorunu  EmptySalı 28 Şub. 2012, 16:38

Yaptığınız büyük saygısızlık! Dede dediğiniz insanlar sizden BİN KAT değerli ve EN ÖNEMLİSİ SİZDEN BİN KAT SAYGILI İNSANLAR!
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: IVAC programı COMMBOX sorunu    IVAC programı COMMBOX sorunu  EmptySalı 28 Şub. 2012, 16:39

Ama olmaz ki, Körler Sağırlar Derneği, bizim VAPS'ın bir kuruluşudur. Siz, VAPS'ı çözdünüz, nereye gidiyorsunuz kahkaha

Anlamamanız normal, IVAO ile ilgili bir durum. VATSIM olsa neyse.

Bilmeyenlere: Andropoz, erkeklere mahsus bir durum olup kadınlarda menapoz olarak adlandırılır.

Allah'a şükür öyle bir durumumuz yok, kaldı ki mesaj yazanlardan birisi 13 yaşında, ayıp oluyor!
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: IVAC programı COMMBOX sorunu    IVAC programı COMMBOX sorunu  EmptySalı 28 Şub. 2012, 16:42

Konu, lüzumsuz yerlere geldiğinden ve çözüldüğünden, tarafımdan kapatılmıştır.

Not: Konu dışı tartışmalar silinmiştir, kendi mesajımı da sileceğim.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: IVAC programı COMMBOX sorunu    IVAC programı COMMBOX sorunu  EmptySalı 28 Şub. 2012, 16:46

Özgür hocam, gerekeni yapmışınız . Teşekkürler..
Bu arada kişi siteden uzaklaştırılmıştır.

Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: IVAC programı COMMBOX sorunu    IVAC programı COMMBOX sorunu  EmptySalı 28 Şub. 2012, 18:53

memo1998 demiş ki:

Mehmetcan kanalı niye kapattın hocam, böylemi "ground" olacaksın? kahkaha :lol:

IVAC programı COMMBOX sorunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9
» IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi.
» FS9 IVAP sorunu.
» Joystick sorunu
» fsx-f18 panel sorunu