VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu) Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu)

+6
Yiğit Erk
Haluk
Kubilay
Salih BAŞPINAR
Özgür Kiraz
ftalfa
10 posters
YazarMesaj
ftalfa
Pilot-1

Pilot-1
ftalfa

Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu) Empty
MesajKonu: Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu)   Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu) EmptyPerş. 30 Ağus. 2012, 15:11

Evet arkadaşlar seste biraz bozukluk olabilir kusura bakmayın ilk eğitim videolarım yanlışlarım varsa düzeltin ayrıca videoları youtubeden 480 p ile izlerseniz daha iyi olur faydalı olması dileği ile iyi seyirler....

1.Ders(Fsx ifly 737-800ng Motor Çalıştırma)
----------------------------------------------------------

2.Ders(Fsx ifly 737-800ng Fmc Programlama)
---------------------------------------------------------------

3.Ders(Fsx ifly 737-800ng Pushback ve Prosedürler)
----------------------------------------------------------------

Anlatım,Ses ve Video Tamamiyle Bana Aittir.(Alıntı Değildir)
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu) Empty
MesajKonu: Geri: Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu)   Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu) EmptyPerş. 30 Ağus. 2012, 22:23

Elinize sağlık hocam. Değerlendirmesini yarın yapacağım (inşallah).
Salih BAŞPINAR
Pilot-3

Pilot-3
Salih BAŞPINAR

MesajKonu: Geri: Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu)   Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu) EmptyPerş. 30 Ağus. 2012, 23:33

Elinize sağlık hocam fakat her üç video linkide hata veriyor. Bilgilerinize. kahkaha
Kubilay
Pilot-1

Pilot-1
Kubilay

MesajKonu: Geri: Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu)   Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu) EmptyCuma 31 Ağus. 2012, 02:00

ellerinize sağlık hocam ama linkleri kopyala yapıştır yaparken bütün harfler seçilmemiş olduğu ve araya noktalar girdiği için linke tıklandığında hata veriyor, düzeltilirse çok iyi olacak tekrar ellerinize sağlık teşekkürler
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu)   Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu) EmptyCuma 31 Ağus. 2012, 09:37

Sorun halledilmiştir. Chart okuma videosu sağlam olduğundan Ali SAMUR hocamızın diğer videolarını you tube'den buldum, düzelttim.
ftalfa
Pilot-1

Pilot-1
ftalfa

MesajKonu: Geri: Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu)   Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu) EmptyCuma 31 Ağus. 2012, 13:15

hepinize ayrı ayrı teşekkürler sorun düzeltildi sanırım biraz acemiyimde youtube konusunda derslerin devamı gelecektir saygılarımla
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu)   Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu) EmptyCuma 31 Ağus. 2012, 18:13

Eline sağlık Ali hocam güzel hazırlanmış bir seri olmuş.
ftalfa
Pilot-1

Pilot-1
ftalfa

MesajKonu: Geri: Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu)   Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu) EmptyC.tesi 01 Eyl. 2012, 07:59

saolun yakında taxi,takeoff, düz uçuş ve iniş derslerini de ayrıca ifly ile vor to vor dersi yapmayı planlıyorum hocam
Yiğit Erk
Pilot-2

Pilot-2
Yiğit Erk

MesajKonu: Geri: Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu)   Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu) EmptyPtsi 17 Eyl. 2012, 15:43

Güzel paylaşım yeni kaptanlar için yararlı olacaktır teşekkürler.
Erman PILICOGLU
FS Systems
OPERATOR

FS SystemsOPERATOR
Erman PILICOGLU

MesajKonu: Geri: Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu)   Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu) EmptyPtsi 17 Eyl. 2012, 16:32

Video anlatım genel anlamda fena olmamış ellerinize sağlık;fakat izlerken bir kaç ciddi hata gördüm bunlardan en önemli si OverHead panalde bulunan FLT ALT (flight altutite) yani enroute de gideceğiniz final seviyeyi set etmemek ki bu enrote master coution gelmesine sebeb olur;aynı yerde hemen altında LAND ALT vardır burayada ineceğimiz meydanın 10-9 chartındaki Elev irtifasını girmemiz gerekir..Takeoff page speed süratlerini set ettikten sonra da MCP de speed box a V2 değeri girmek gerekir..
Boeing uçaklarında BEACON ışığının karşıtı ANTI COLLSION dur yani bu ışıkların yeri gövdenin üzerinde ve altında bulunur ve kırmızı çakar veya döner anlamı bu uçağın motorları çalışıyor yada çalışmaya başlıyor demektir yani BEACON 737 de ANTICOLLION ışıkları motor çalıştırmıya başlamadan hemen önce yakılmalı motorlar stop edilince de söndürülmelidir..
Saygılarımla
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu)   Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu) EmptyPtsi 17 Eyl. 2012, 22:17

Seyir irtifası girilmediği takdirde Air Condition ikazı da alırsınız panelde. Çoğu 737 kullananın karşılaştığı bir hatadır. Videolara bakamadım daha.
A.Caner PEREK
Pilot-2

Pilot-2
A.Caner PEREK

MesajKonu: Geri: Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu)   Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu) EmptySalı 18 Eyl. 2012, 00:36

Eline sağlık Ali hocam
cuneyt
Pilot-1

Pilot-1
cuneyt

MesajKonu: Geri: Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu)   Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu) EmptyPaz 03 Şub. 2013, 19:39

hocam ellerinize sağlık ilgiyle vede istekle paylaşımları takip ediyorum. Acemiyim Bir çok şeyi kavramakla beraber uçağın tüm sistemleri kapalı olarak simulatoru çalıştıramadım. Basit bir soru olabilir kusuruma bakmayın şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.
Stein
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
Stein

MesajKonu: Geri: Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu)   Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu) EmptyPaz 03 Şub. 2013, 20:23

Elinize sağlık, çok şükür uzun bir aradan sonra tekrar sizinleyim :)

Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chart Okuma(Sesli ve Videolu)
» PSS Boeing 777-300ER Motor Çalıştırma
» Videolu Yardım
» Wilco FMC Programlama
» Boeing 737-800 ilk çalıştırma ( cold&dark) -1