VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
[Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum. Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

[Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum.

3 posters
YazarMesaj
CanBerk
Pilot-1

Pilot-1
CanBerk

[Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum. Empty
MesajKonu: [Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum.   [Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum. EmptyPtsi 17 Ara. 2012, 19:00

Arkadaşlar başlıkta belli olduğu gibi kaliteli bir deniz, göl, okyanus eklentisi istiyorum REX'inkiler pek iyi değil mâlum satın alabileceğim ücretli veya ücretsiz edinebileceğim bir efekt varmıdır? REX'inkiler pek güzel durmuyor Zinertek te kullandım oda pek iyi sayılmaz başka önerebileceğiniz birşey varmıdır? Özellikle şu dalga efekti de olursa iyi olur...
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum.   [Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum. EmptyPtsi 17 Ara. 2012, 19:49

Zinnertek sizi tatmin etmediyse; belki bu işinize yarayabilir: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
CanBerk
Pilot-1

Pilot-1
CanBerk

MesajKonu: Geri: [Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum.   [Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum. EmptySalı 18 Ara. 2012, 11:40

Teşekkürler PILOT(adınızı bilmiyorum bağışlayın) hocam ellerinize sağlık.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum.   [Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum. EmptyÇarş. 19 Ara. 2012, 01:31

CanBerk demiş ki:
Hocam merhabalar. Konuyu kirletmek ve flood yapmak istemediğim için buradan yazmak istedim. Hocam ben REX kurarken su ile ilgili herşeyi detactive edip kurdum. Ardından zinertek kurdum fakat çözünürlükte problem vardı ve kötü gözüküyordu. Bunun sebebi nedir, çakışan birşey mi vardır acaba?
Canberk hocam, diğer oyun! sitelerinde nahoş karşılanan ama VAPS'ta flood veya eski konuları deşmek gibi olaylar problem değil. Çünkü burası teknik eğitim ve tasarım dersleri veren önemli, saygın ve ciddi bir sitedir. Yeni gelen kaptanlarımız FS'yi baştan öğreneceği için, tabi ki eski konular da güncellenir, anlaşılmayan yerler de defalarca mesaj yazılarak sorulabilir. PM'den FS sorunlarını sormak zaten etik değil..
Gelelim alıntınızdaki soruna..
Anladığım kadarı ile önce REX'in yüklenerek kuracağı FS'deki orijinal dosyaları deaktif (yani dışarı aldınız) ettiniz.
Sonra REX'i kurdunuz.
Ardından Zinnertek kurdunuz.
Sonra da "çözünürlük sorunu" oldu.

- "Çözünürlük sorunu iki eklenti ile de ilgisi yok. Çünkü Default dosyalar yerinde dururken (kopyasını aldıktan sonra) REX'i kurdunuz. REX'in dosyaları, default dosyaların yerine geçer.
Ardından Zimnertek kurdunuz, bu sefer; Zinnertek dosyaları REX'in yerine geçer. Yani aynı tip eklentinin dosyaları birbirinin yerine geçer.
Hem niye REX kurduktan sonra, Zinnertek kurmayı düşünüdüz ki?..
Bu eklentilerin ikisi de sanırım EXE ile kuruluyor. Elle yüklemek gibisi var mı?..
- Pekii, FS default halde iken (Rexii mex kurulmadan önce) böyle bir çözünürlük sorunu var mıydı?.
- Çözünürlük sorunu diyorsunuz ama, hiç olmazsa bir resim ile daha detaylı bir açıklama yapsaydınız olaya 12'den çözüm bulabilirdik.

Daha teferruatlı açıklama yapmanızı rica ederiz. Saygılar.
CanBerk
Pilot-1

Pilot-1
CanBerk

MesajKonu: Geri: [Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum.   [Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum. EmptyPerş. 20 Ara. 2012, 14:52

Hocam sorunu çözdüm teşekkür ederim. Sanırım REX ile Zinertek çakıştı... REX'de su ekletilerini deaktif edip Zinertek'i kaldırdım. Ve ücretsiz bir su eklentisi programı bulup kurdum. Şuanda sorun yok. İlginiz için teşekkür ederim PILOT hocam.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: [Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum.   [Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum. EmptyPerş. 20 Ara. 2012, 15:43

Geçmiş olsun diyelim o halde. Çözüldü simgesini siz mi yerleştirirsiniz yoksa ben mi yerleştireyim Can Berk hocam?
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum.   [Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum. EmptyPerş. 20 Ara. 2012, 15:55

Normal statüdeki kaptanlarımızın "TASARIM" kategorisinde düzenleme ve silme yetkileri olmadığından, kendisi iconu koyamazdı.. ben hallettim hocam. Saygılar.

[Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum
» Co.Pilot Eklentisi Hakkında
» Deniz Efektlerim kötü?..
» "OceanHighField"; Deniz dalgaları dosyası.
» FSX yer araçları ile ilgili ve tekerlek izli pist arıyorum