VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
[VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

[VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri

+2
Haluk
Yiğit BİLGİÇ
6 posters
YazarMesaj
Yiğit BİLGİÇ
Pilot-1

Pilot-1
Yiğit BİLGİÇ

[VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri Empty
MesajKonu: [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri   [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri EmptyÇarş. 17 Nis. 2013, 01:03

Yine ben yine bir eğitim videosu :) Bu kez kendimi paraladım 4 saattir çevirisini yaptım chartlar hakkında bu Baltic Aviation Academy nin yaptığı güzel videoyu çevirdim. Flv uzantılı olduğundan gömemedim video içine uğraşıyorum düzeltirsem buradanda düzelticem. Altyazı çıkmazsa çözünürlük bölümünün yanından altyazıları açın çıkacaktır şimdilik bukadar. İyi seyirler.

Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri   [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri EmptyÇarş. 17 Nis. 2013, 08:14

Teşekkürler Yiğit hocam part 1'ide çevirmişmiydiniz. :+1T:
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri   [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri EmptyÇarş. 17 Nis. 2013, 09:20

Dün artıyı verdim ama uykulu kafa yazamadım.

Elinize sağlık Yiğit hocam. Oldukça güzel bir paylaşım olduğuna inanıyorum. Daha seyredemedim, evde televizyondan Digitürk IQ ile geniş geniş seyrederim inşallah kahkaha
P0YRAZ
Pilot-1

Pilot-1
P0YRAZ

MesajKonu: Geri: [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri   [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri EmptyÇarş. 17 Nis. 2013, 12:51

hocam eline yüreğine sağlık çok yararlı bir paylaşım olmuş teşekkürler...
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri   [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri EmptyÇarş. 17 Nis. 2013, 13:57

Elinize,emeğinize,yüreğinize sağlık hocam.Henüz izlemedim ama çok faydalı bir anlatım chart okuma.(+) verildi! :brav:
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri   [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri EmptyÇarş. 17 Nis. 2013, 14:19

Televizyondan seyredeyim dedim ama altyazıları aktifleştirme yok maalesef kahkaha Gerçi ihtiyacım da yok ama tarayıcı üzerinden gösterilen de devreye giriyor altyazılar, zor bir iş çıkartmışsınız hocam, kolay değil, bir dizinin bir bölümünü çevirmiştim, anam ağlamıştı çevirirken kahkaha
Yiğit BİLGİÇ
Pilot-1

Pilot-1
Yiğit BİLGİÇ

MesajKonu: Geri: [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri   [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri EmptyÇarş. 17 Nis. 2013, 17:09

Arkadaşlar hepinize teker teker teşekkür ederim benim için bunları duymak bu ve bundan sonra gelicekler için güzel :) destek motivasyon + ya - ye sahip olmak için değil yararlı olayım diye yaptım ne mutlu :)

Özgür Kiraz demiş ki:
Televizyondan seyredeyim dedim ama altyazıları aktifleştirme yok maalesef kahkaha Gerçi ihtiyacım da yok ama tarayıcı üzerinden gösterilen de devreye giriyor altyazılar, zor bir iş çıkartmışsınız hocam, kolay değil, bir dizinin bir bölümünü çevirmiştim, anam ağlamıştı çevirirken kahkaha

Şimdi Özgür bey, evet sorun büyük bununla ilgili sorunum dosya flv ve alt yazı gömme programları alt yazıyı sağa kaydırıyor maalesef kahkaha flv olunca öyleymiş bende bilmiyorum dün en son bir tane buldum oda gecenin körüydü yazı tipi kodlamayla biraz uğraşmam lazım teker teker deneyip en iyi latince harflerini arıyorum kahkaha bazen değişiyor yine kiril alfabesi oluyor yazdığım oda hoş tabi de :twisted: neyse ama yapıcam yani bugüne hazır olur. Evet ayrıca zor bir iş ama kısmetse 8 9 ayım var Florida'da eğitime başlıyacağım onun için en azından bu ülkede olup listening şansımız oluyor böylece, ben iyiyim böyle devam kahkaha
Yiğit BİLGİÇ
Pilot-1

Pilot-1
Yiğit BİLGİÇ

MesajKonu: Geri: [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri   [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri EmptyÇarş. 17 Nis. 2013, 19:13

Haluk demiş ki:
Teşekkürler Yiğit hocam part 1'ide çevirmişmiydiniz. :+1T:

Haluk bey kusura bakmayın görmemiştim. Yok ama çeviriyorum yavaş yavaş birkaç videosu daha var bunların çeviriyorum günden güne
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri   [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri EmptyÇarş. 17 Nis. 2013, 19:23

Eline sağlık Yiğit hocam. yararlı bir paylaşım. Çoğu kaptanlarımızın zorluk çektiği bir konuydu.
Bundan sonra da Eğitim veya herhangi Video paylaşımlarına devam edecekseniz; konu başlıklarına içeriğine uygun şekilde;
[VIDEO-Eğitim],
[VIDEO-Real] veya
[VIDEO-Fs] diye yazmanız uygun olacaktır. Şimdilik buradaki başlığı ben düzenliyorum.
Tekrar teşekkürler.

[VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri
» chart okuma
» Chart Okuma(Sesli ve Videolu)
» Video-Eğitim: A319_Wilco_Kalkış ve İniş eğitimi
» [VIDEO-Eğitim]; Yeni Bir Seriye Başlıyorum -PMDG ile Full Uçuş-