VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Traffic addonu yükledikten sonra senaryolar ve harita karışıklığı hakkında Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Traffic addonu yükledikten sonra senaryolar ve harita karışıklığı hakkında

2 posters
YazarMesaj
Gökhan
Pilot-1

Pilot-1
Gökhan

Traffic addonu yükledikten sonra senaryolar ve harita karışıklığı hakkında Empty
MesajKonu: Traffic addonu yükledikten sonra senaryolar ve harita karışıklığı hakkında   Traffic addonu yükledikten sonra senaryolar ve harita karışıklığı hakkında EmptyCuma 18 Ocak 2013, 11:08

Öncelikle herkese günaydın umarım konyu doğru yere açmışımdır daha öncede yaşamış olduğum ve şuan farklı şekilde aynı sorunla karşı karşıya kaldığımdan dolayı sizlerle paylaşmak istedim bi zaman önce yaklaşık 2 3 ay oluyor sanırsam lftj 2010 senaryosunu gayet sorunsuz kurdum ve gerekli ayarlamaları yapıp güzel bir uçuş yapmak adına sistemi açtım sistem açıldığında senaryo hariç hiç bir traffic aktif değil ve apronda benden başka uçak gözükmemekteydi bi çakışma yada farklı bi problem olduğunu anladım ardından senaryoyu silip tekrar 2009 versiyonunu kurdum tekrar sistemi açtığımda büyük bir şokla karşılaştım senaryo içindeki bütün detaylar taxi yolları vs kaymış durumdaydı 06-24 pistin ortasında landing lightlar gayet kötü bi durumun sinyallerini veriyordu durum bunlada kalmamış bütün fsx sistemini etkilemişti hava alanları kaymış vaziyette detaylarda aynı şekilde aradım tarafım ama bi çözüme ulaşamadım mecburen bütün sistemi silip bidaha adddonları baştan kurdum şuanki sorunum ise my traffic addonun yeni versiyonunu kurmamla başladı yine aynı şekilde sorunsuz kurdum sistemi açtım aprondaki çoğu uçak gri şekilde kaplamaları gözükmemekteydi (direct x 10 sistemi kapalı ) sildim eski veriyonu yükledim dejavu yaşamış gibi şuan bütün haritalar senaryolar kaymış vaziyette ltba da pistin ortasında uçaklar vs sinir bozucu bi durum taktir edersinizki acaba aynı sorunu yaşamış veya yaşan varsa sistemi komple silip tekrar yüklemeden çözüm yolu veya yolları varmıdır diyerek hocalarıma danışmak istedim teşekkürler.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

Traffic addonu yükledikten sonra senaryolar ve harita karışıklığı hakkında Empty
MesajKonu: Geri: Traffic addonu yükledikten sonra senaryolar ve harita karışıklığı hakkında   Traffic addonu yükledikten sonra senaryolar ve harita karışıklığı hakkında EmptyCuma 18 Ocak 2013, 11:53

Resimle durumu anlatırsanız daha fazla yardımcı olan olacaktır muhakkak.

Traffic addonu yükledikten sonra senaryolar ve harita karışıklığı hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.
» 20.000 feet'den Sonra Stall Sorunu(ÇÖZÜLDÜ)
» Dünya Turu 1000inci uçuştan sonra
» Ai Traffic Problem
» FSX World AI Traffic