VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?

+4
Cengizhan Barut
velican35
musallat258
Erdinç TURKAN
8 posters
YazarMesaj
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? Empty
MesajKonu: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptySalı 26 Haz. 2012, 11:22

Arkadaşlar, dün joyistiğim off oldu, malesef uçuş yapamıyorum, bir yerlerde okumuşdum, bazı arkadaşlar, FS yi mousela kullanıyorlarmış , bende geçici olarak demenek istiyorum, ama nasıl uygulandığı konusunda bir bilgim yok, bir çok kere denedim fakat olmadı, klavye ile denediğimde sonuç bir felaket, sizlerin yardımına ihtiyacım var, aksi halde uçuşa ara vermek zorunda kalıcam, yenisini şu anda alamam, kısmetse ilerki bir tarihde, mousela nasıl uygulandığı konusunda bilgilerinizi bekliyorum,İlgilenen arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim.Sevgiler,Saygılar.
musallat258
Pilot-2

Pilot-2
musallat258

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptySalı 26 Haz. 2012, 11:57

Hocam sadece FS-X'de mause ile uçuş yapabilirsiniz. Fs2004'te öyle bir özellik yok malesef üzgün

velican35
Pilot-2

Pilot-2
velican35

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptySalı 26 Haz. 2012, 12:05

Musallat hocam nasıl ucucaz mouse ile anlatırmısınız.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptySalı 26 Haz. 2012, 12:10

musallat258 demiş ki:
Hocam sadece FS-X'de mause ile uçuş yapabilirsiniz. Fs2004'te öyle bir özellik yok malesef üzgün

Teşekkürler, hocam, yenisini almak farz oldu, ama şu anda yenisini almam imkansız gibi görünüyor, o halde uçuşlara ara verdim, inşallah ilerki bir tarihde aldığımda tekrardan uçuşlara başlarız. Saygılar.
musallat258
Pilot-2

Pilot-2
musallat258

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptySalı 26 Haz. 2012, 12:15

Önemli değil Erdinç hocam sizi en kısa zamanda aramızda bekliyoruz kahkaha

Velican hocam size gelince

Öncelikle uçuşa başla,herhangi bir yere mause ile sağ tıkla bir menü açılacaktır,en altta ''MAUSE YOKE'' isimli bir buton var ona bastınmı tamamdır

Biraz kaba anlattım kusura bakma ::)

Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptySalı 26 Haz. 2012, 12:18

Benim bildiğim FS2004 için mouse programı var.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Fakat nasıl kullanılır bilmiyorum.İyi denemeler abicim :)
musallat258
Pilot-2

Pilot-2
musallat258

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptySalı 26 Haz. 2012, 12:25

Cengizhan hocam ben çalıştıramadım ama denemekte yarar var :helal!:
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptySalı 26 Haz. 2012, 12:34

M.Cengizhan demiş ki:
Benim bildiğim FS2004 için mouse programı var.

Fakat nasıl kullanılır bilmiyorum.İyi denemeler abicim :)

Sağol Cengizhan bir nebze rahatladım, umarım geciçi olarak da olsa iyi sonuç alırım.Teşekkürler.
velican35
Pilot-2

Pilot-2
velican35

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptySalı 26 Haz. 2012, 13:26

Çok teşekkür ederim musallat hocam işime yarıycak :))
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptySalı 26 Haz. 2012, 13:26

Cengizhan indirdim, PC ye kurdum, fakat çalışmadı sanırım, 32 bit de çalışıyor, tekrardan kaldırdım.Bilgin olsun dedim.Saygılar.
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptySalı 26 Haz. 2012, 13:33

Yok abi bendede calısmıyor o, onun bir ayarları vardı işte onu yapmak lazım.Bende bilmiyorum.32 bitle alaksı yok yani.
Alp Deniz Şenyurt
Teacher Pilot

Teacher Pilot
Alp Deniz Şenyurt

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptySalı 26 Haz. 2012, 21:40

Musallat hocam onun kolayı var Ctrl+Y kahkaha kahkaha
Yunus Piyade
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
Yunus Piyade

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptyÇarş. 27 Haz. 2012, 01:54

Ben kullanıyorum gayet memnunum.Yönetici olarak çalıştırın sorun çözülüyor Erdinç hocam.32-64 bit farketmiyor.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptyPerş. 28 Haz. 2012, 01:57

Arkadaşlar, yardımlarınız için teşekkür ederim, benim elim Logitech in Extreme 3D Pro ya alışmış, inanın şurada iki gün yapamadım, internetden, aynısını sipariş ettim, bir kaç gün içinde gelir, şu bir kaç günün açısını çıkarırım.Şimdi alamam diyordum, ama internetde görünce inanın gaza geldim, masrafa girdim, artık ufak ufak ödiyecez.Sevgiler,Saygılar.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptyPerş. 28 Haz. 2012, 17:39

FS bir hastalıktır, tedavisi henüz bulunamamıştır tezinin doğruluğu bir kez daha kanıtlanmış oldu :lol:
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptyCuma 29 Haz. 2012, 17:57

Evet Özgür hocam haklısınız, nihayet Logitech in Extreme 3D Pro modelinin yenisi geldi, test ettim, herşey eskisi gibi mükemmel, ama işlerimin yoğunluğundan uçuş yapamadım, inşallah önümüzdeki günlerde uçuşlarıma başlıyacağım.Sevgiler,Saygılar.

En son Erdinç TURKAN tarafından C.tesi 30 Haz. 2012, 00:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptyCuma 29 Haz. 2012, 18:27

Vallaha hanımla çocuğu memlekete bıraktım, bu akşam şöyle rahat rahat uçamazsam artık :lol:
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptyC.tesi 30 Haz. 2012, 02:47

Selâm arkadaşlar,
Konuyu dağıtmadan önce Erdinç hocama önce yeni çubuk için "-Hayırlı olsun!", sonra da "Geçmiş olsun!" diyorum.
Bir de hocam, aldığınız fiatı buraya yazabilirsiniz. Ben de merak ettim.
Ben 2009 senesinde altta alıntı yaptığım aynı çubuğu "60 Türk Lirasına" almıştım.

KONU: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
pilot demiş ki:
-
Logitech/Extreme™ 3D Pro/Twist Handle Joystick
FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? Twisthandle220
FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? 507.1.0
FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? 505.1.0

En son pilot tarafından Ptsi 16 Tem. 2012, 15:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptyC.tesi 30 Haz. 2012, 10:45

Hocam internetden aldım, sitesini ekliyorum, deteaylı inceleyebilirsiniz, İST/ Ümraniye'de bir firma.

Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?   FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ? EmptyC.tesi 30 Haz. 2012, 13:28

Arabaya geçen hafta 450,00 TL masraf yaptım ama ilk günkü gibi oldu. Değer be hocam, sırf bu hafta 1.000 km yol yaptım onunla, yolcu da taşıdım (masrafı çıkartmak için) ama yoruldum. Bakalım şu LTBA-KORD uçuşunu bellek sorunu olmadan halledebilecek miyiz? Biraz olumlu gelişmeler var, tam sonuç almadan yazmadım, umarım bitiririm bu geceye kadar :lol:

FS2004 Mouse ile kullanılıyor mu ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fs2004 Mouse Yoke - Mouse Kontrol
» Fs9'da "Mouse Yoke" sorunu..
» ENB PLUS - FS2004
» Galatasaray_B738winglett_POSKY (for FsX and Fs2004)
» Fs2004 F-16 Kurt