VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır) Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır)

+2
pilot
istanblue
6 posters
YazarMesaj
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer
istanblue

THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır) Empty
MesajKonu: THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır)   THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır) EmptyCuma 13 Ocak 2012, 22:43

Bu uçak tescili ve boyaması bulunmamaktadır.Ben içimden THY'na yakışacak bir boyama yapmaya çalıştım sadece beğenilmesi durumunda ince detaylarınıda bitirip yayınlayabiliriz.Kendimce hoş bir uçak oldu.Sizlerinde düşüncesini almak isterim değerli kaptanlarım...

Uçağın modeli, havayolu.......:Boeing 737-800 Turkish Airlines
Model yapımcısı...................:POSKY
Uçağı boyayan painter..........:Gürhan TUNCA (istanblue-VAPS Aircraft Painter)
Uçağın bulunduğu link ..........:Henüz yayınlanmadı !!

THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır) I5408672_ads-z-jpg

THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır) I5408673_ads-z2-jpg
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır)   THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır) EmptyC.tesi 14 Ocak 2012, 00:19

Acaba saygıdan mı yoksa ilgisizlikten mi..benden önce hiçbir mesaj yazılmamış?...
Beni beklemeyin arkadaşlar lütfen.. Ben ihtiyarım, bir ayağım çukurda.. yarın öbürgün kaykılıp öbür diünyaya gidersem, yine saygı açısından oradan dönmemi mi bekleyeceksiniz?.. kahkaha

Gürhan hocam, boyama stili ve kavis çok mükemmel. Ancak şahsi olarak "Turkuaz" rengi ve ismi toplumca sevilmeyen kişileri (O'nları..) hatırlattığı için oldum olası bu renkten hoşlanmam..

Gerçi renk sarı da olsaydı yine şunu teklif edecektim hocam; Acaba o renk yerine kırmızı (tail renginde) düşünmüşsünüzdür eminim ama deneseniz nasıl olur?.. başarılar hocam. (+)lar geldi..

En son pilot tarafından C.tesi 14 Ocak 2012, 00:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır)   THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır) EmptyC.tesi 14 Ocak 2012, 00:27

Turkuaz, milli takım rengi de oldu galiba bir ara kahkaha

Posky kullanmadığım için uçmayacağım ama güzel bir çalışma olmuş Gürhan hocam. İlk artıyı verdim ama mesajı yeni yazabiliyorum, yatmadan yetiştim kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır)   THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır) EmptyC.tesi 14 Ocak 2012, 00:41

Ben de tam (+)ya basarken diyordum,"- Biri basmış ama, yine bizim dernekten olsa gerek!" dedim kahkaha Haklıymışım. Körler basmiş. kahkaha Dilsiz de burda ama , sağırlar pek buraları sevmiyor galiba.. kahkaha
KSDD'nin S'si!.. Yalnız gezme oralarda.. Gel yanımıza kurtlar kapar sonra... kahkaha
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief
ibrahim

MesajKonu: Geri: THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır)   THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır) EmptyC.tesi 14 Ocak 2012, 01:33

Hocam elinize sağlık güzel görünüyor. Pilot hocamın ddediği gibi, gövde de kırmızı olabilir, ya da tail ve winglet zeminleride turkuaz rengine çevrilebilir. ( aman yanlış algılanmasın ben sadece renk olarak turkuazdan bahsediyorum kahkaha )
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır)   THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır) EmptyC.tesi 14 Ocak 2012, 07:32

Hımm! Güzel olmuş elinize sağlık bende fikrimi söyleyeyim müsadenizle, dikmede Turkuaz olsa güzel olurmuş Logo Kırmızı kalabilir düşüncesindeyim nede olsa hayali bir uçak.. Deneyin derim.
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer
istanblue

MesajKonu: Geri: THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır)   THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır) EmptyC.tesi 14 Ocak 2012, 18:31

Aslında hepsi aklıma geldi hocam.Gövde desenide kırmızı olsa uçak çok yanar döner olur diye kullanmadım o zaman kıpkırmızı olacaktı.Tail turkuaz olsa dedim bu sefer her taraf turkuaz biraz garip olabilirdi dedim.Bu rengi THY kullandığı için birazda onun belli kriterlerini bozmamaya çalıştım.Düşünceleriniz için çok teşekkürler.Sanırım gerçek uçaklarda zaman yorsam daha yararlı olacak diye düşünüyorum.Saygılar...
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır)   THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır) EmptyC.tesi 14 Ocak 2012, 20:22

Hayal etmedikçe gelişme olmaz, hayal etmeye devam ediniz hocam.
HuseyinBerker
Pilot-2

Pilot-2
HuseyinBerker

MesajKonu: Geri: THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır)   THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır) EmptySalı 04 Eyl. 2012, 13:24

hocam elinize sağlık süper çalısma linki dört gözle bekliyorum

THY B738 New Livery by istanblue (repaint çalışmadır)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "İstanblue" nun "Kamil Koç" çalışmaları; B738-Posky
» istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması
» ''istanblue'' den; KTHY 737-800-Posky
» ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması
» Airbus A320 THY New Repaint(FSX)