VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması

+2
amenathen
istanblue
6 posters
YazarMesaj
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer
istanblue

istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması Empty
MesajKonu: istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması   istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması EmptyÇarş. 02 Mart 2011, 00:56

Bütün kaptanlarıma ve saygıdeğer hocalarımıza iyi geceler olsun...Yeni boyamasına başladığım Pegasus BEKO uçağı çalışmamın ilk resimlerini paylaşmak istedim sizlerle.Kamil KOÇ çalışmam ne kadar rağbet görmesede belki bunu beğenip isteyecek kaptanlar olur.Tabiki resimler ne bukadarla kalıcak nede çalışmalarım.Gerçeğin en gerçeğini yapmaya çalışıyorum sadece bu benim zevkim çünkü.Düşünceler ise sizlerin...

istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması Mgb73782rpegasusairline

istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması Adszvmc
amenathen
Vaps Designer

Vaps Designer
amenathen

MesajKonu: Geri: istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması   istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması EmptyÇarş. 02 Mart 2011, 01:25

Hocam güzel olacağa benziyor. Fakat ufak bir hatırlatma; TC-APU'nun wingletleri yoktur. Kolay gelsin.
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer
istanblue

MesajKonu: Geri: istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması   istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması EmptyÇarş. 02 Mart 2011, 01:28

Wingletler kalkacak hocam o aklımda.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması   istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması EmptyÇarş. 02 Mart 2011, 02:48

Hocam eline koluna sağlık. teşekkür ederiz. Kim demiş Kamil Koç rağbet görmedi diye?. Bir kişi bile kullanıyorsa bizim için en büyük teşekkürdür hocam. Şahsen ben test için indirdim ve kullandım. Ne var ki tasarımlardan göz açıp ta bir türlü zevkle uçamıyorum ki... Kış geçecek, halâ Insbruck'ta kayak yapmak için bekleyen arkadaşlarla Learjet'im ile buluşmaya dahi gidemedim. kahkaha
Beko boyaman harika olmuş hocam. yalnız minik bir yer var. O da "Kültür" stiker'ı ile bayrak birbirine yapışmış. "Kültür" stiker'ını biraz küçültürseniz daha şık görünecektir. Kolay gelsin hocam.
İlgili sayfamızda çalışmanızı paylaşabilirsiniz. saygılar.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması   istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması EmptyÇarş. 02 Mart 2011, 11:01

Hocam yeteri kadar tanıtım olmadığı içindir, diğer sitelerdeki arkadaşların daha henüz Kamil Koç dan haberleri yok, bence burada test den geçen uçakların Avsim ve Flightsim de yayınlanması gerekiyor,bunun nasıl yapıldığını bilmiyorum,bilen arkadaşlar varsa yardımda bulunabilirler, sitemizdeki yeni yapılmış uçakları yayınlamamız gerekiyor, tabii bu arada,uçakları yapan arkadaşlardan , malum emeğe saygımız sonsuz,tekif hakkı için yayınlama izni istiyoruz,yayınlarken kendi adlarıyla yayınlanacakdır.Saygılar.
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer
istanblue

MesajKonu: Geri: istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması   istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması EmptyPtsi 07 Mart 2011, 02:05

Çalışmalarımı bu gece itibariyle neredeyse bitirdim.Denemelerimi yaptım ve kendi kanaatimce güzel oldu.Sizlerinde görüşlerini almak isterim yayınlamadan önce...

istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması 1510853

istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması Beko1

istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması Mgb73782rpegasusairline

istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması Beko2

istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması 1701857

istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması Beko4

istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması Beko6

istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması Beko5

istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması Beko3
haniz
Pilot-1

Pilot-1
haniz

MesajKonu: Geri: istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması   istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması EmptyPaz 03 Nis. 2011, 22:51

Hocam bu uçağı nezaman yayınlayacaksınız sabırsızlıkla bekliyorum???? kahkaha
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması   istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması EmptyPtsi 04 Nis. 2011, 13:12

haniz demiş ki:
Hocam bu uçağı nezaman yayınlayacaksınız sabırsızlıkla bekliyorum???? kahkaha

Evet Gürhan hocam, Haniz arkadaşıma katılıyorum, unuttuk sanmayın, benim elimdeki listede mevcut, devam ediyor diye not aldım, sanıyorum sitedeki tüm kaptanlar sabırsızlıkla,sizin uçağı bekliyorlar, tabiiki zamanınız müsaitmi, o önemli, bu tip işler biraz zaman ister, bizlerde onun için sizi zamanın akışına bırakdık, umarım fazla uzatmazsınız.Bu son çalışmanızdan bende var, fakat üzerinde birçok yanlış var, kullanmak içimden gelmiyor,sizinki, SS lerde görüldüğü gibi, daha gerçekci duruyor,inşallah yakın bir zaman içinde bizlere süpriz yaparsınız.Saygılar.

En son Erdinç TURKAN tarafından Salı 12 Nis. 2011, 14:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer
istanblue

MesajKonu: Geri: istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması   istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması EmptySalı 12 Nis. 2011, 12:15

Erdinç hocam inanın 20 gündür İzmirdeyim işlerim dolayısıyla.Birkaç gün içerisinde döneceğim inşallah.Döner dönmezde bütün çalışmalarımı bitirmeyi planlıyorum.Kaptanlarımızı beklettiğim için çok üzgünüm...En kısa zamanda görüşmek dileğiyle...
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması   istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması EmptySalı 12 Nis. 2011, 14:49

Gürhan hocam, siz üzülmeyin, her zaman diyoruz, bu bir hobi, ne zaman vaktiniz müsaitse ozaman yaparsınız,geç olsun, iyi olsun.Kolay gelsin.Saygılar.
haniz
Pilot-1

Pilot-1
haniz

MesajKonu: Geri: istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması   istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması EmptySalı 12 Nis. 2011, 15:27

Erdinç TURKAN demiş ki:
Gürhan hocam, siz üzülmeyin, her zaman diyoruz, bu bir hobi, ne zaman vaktiniz müsaitse ozaman yaparsınız,geç olsun, iyi olsun.Kolay gelsin.Saygılar.
Aynen hocam bukadar bekledik biraz daha bekleriz geç olsun ama iyisi olsun saygılarımla ::)
Özmen ÜNAL
Air Marmara-VA
Gn.Manager

Air Marmara-VAGn.Manager
Özmen ÜNAL

MesajKonu: Geri: istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması   istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması EmptyCuma 15 Nis. 2011, 00:51

Merhabalar,

Kamil koç benim ilgimi çekti indirdimde aynı sayfada yanlış hatırlamıyorsam metro turizm vardı onuda indirmek istedim ama sanırım link problemliydi.

Not : Boyama çalışması yapmayan bilemez hocam :)) yeni başlayan biri olarak ne zahmetli olduğunu anladığım için artık boyama' lara bile farklı gözle bakıyorum.

Öncelikle emeğe, sabra ve bunun için harcadığınız zamana çok teşekkür ederiz.

Saygılar,

istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» POSKY - Pegasus BEKO (TC-APU) - Boeing 738(For FS2004)
» PEGASUS, BEKO ve DEDEMAN uçakları halen uçuyor mu?
» ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması
» Posky B738 WL THY (Shopping Fest)
» "İstanblue" nun "Kamil Koç" çalışmaları; B738-Posky