VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması

4 posters
YazarMesaj
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer
istanblue

''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması Empty
MesajKonu: ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması   ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 03:19

Merhaba vaps ailesi.Uzun aradan sonra yine buralardayım ve yine alışılagelmemiş boyamalarımla sizinleyim.Bu güzel boyamayı bu gece bitirip sizlere sunmak istiyorum.Dileyen ve beğenen kaptanlarımız zevkle uçursunlar bu şirin 737-900 ü.Ben çalışmama devam ederken sizede birkaç SS vereyim.Görüşmek üzere...

''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması Alaska1

''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması Alaska2

''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması Alaska3

Repaint  ''İSTANBLUE''

''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması Adszxsz
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer
istanblue

MesajKonu: Geri: ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması   ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 04:05

Sol tarafı bitmek üzere son rütuşları yapılıyor.Bazı eksikleri SSleri yayınladıktan sonra farkettim onları düzelteceğim.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması   ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 12:51

Gürhan hocam, tekrardan aramıza döndüğünüze sevindim, sanıyorum işlerinizin yoğunluğundan olsa gerek,bizlerden biraz uzak kaldınız,eklediğiniz SS şu haliyle bile, güzel bir çalışma olmuş, kolay gelsin.Saygılar.

En son Erdinç TURKAN tarafından Çarş. 03 Ağus. 2011, 16:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer
istanblue

MesajKonu: Geri: ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması   ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 15:13

Teşekkür ederim Erdinç Hocam,gerçekten yoğun bir iş temposu içindeydim şu günlerde biraz nefes alabiliyorum.Bu boşlukta da yine farklı bir boyama yapmak istedim.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması   ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 17:35

Tekrar yeni ve harika boyama ile hoşgeldiniz hocam. Boyama çok şık olmuş. Henüz bitmediğine göre (sol taraf) yorum yapmak istemem ama; inan şunu söyliyeyim.. Demek tecrübelerimiz o kadar artmış ki(mütevazilikten acıkın taviz verelim di mi?) ; henüz ilk "Airlines" gerçek fotosuna baktığımda.. daha aşağıdakilere bakmadan önce şöyle bir şey geçti içimden;
"- Gürhan bu uçağı boyadıysa, bu ilk resimdeki olsa-olsa motor üzerindeki BEYAZ ŞERİT boyamasını unutmuş olabilir dedim!".. İnan böyle düşündüm .. Ve en alttaki bitmemiş SOL boyamanıza baktığımda, hakikaten motor üzerindeki beyaz ŞERİT'in olmadığını gördüm ve ....
haklıymışım dedim. Tabi boyama devam etttiği için bunu unutmuş olamazsınız, bunu da biliyorum.
Yani artık öyle olduk ki; gerçek fotolara ve painter hocalarımıza bakınca; boyamasını görmeden dahi, nerelerde hatalar çıkabileceğini az-çok anlar duruma gelmişiz demek.. kahkaha
Hocam, şimdiden artılarınız gelmiştir. Sevgiler.
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer
istanblue

MesajKonu: Geri: ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması   ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 20:51

Hocam sizlerle bukadar samimi ve içiçe olduğumuzu bilmek inanın beni çok mutlu etti.Birbirimizin eksiklerini ve artılarını daha görmeden hissedebiliyo olmamız burada yüreklerimizle bulunduğumuzdandır.Gerçekten sizi tanıdığım için çok mutluyum.Sizinde bütün arkadaşlara yaklaşma açınızı çok takdir ediyorum.Çok önceden belirttiğim ''VAPS BİR AİLEDİR'' sözünü burada yine söylemek istiyorum.Bence biz gerçekten güzel bir aileyiz Pilot hocam ve bütün hocalarım arkadaşlarım herkese saygılar...
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması   ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 23:21

Gürhan hocam tekrar hoş geldin
Bir ricam olacak gerçek fotolorın başına orjinal ,
boyamalarının başınada boyamam yazarsan
sevinirim. çünki ben gerçeğinden ayıramadım valla :)
eline sağlık.
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer
istanblue

MesajKonu: Geri: ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması   ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 23:48

Teşekkür ederim Orhan Hocam bu sözleriniz bir boyamacı için nekadar güzel bir bilseniz.Böyle düşünceler sağladığım içinde kendimce ayrıca gururlanıyorum.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması   ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması EmptyPerş. 04 Ağus. 2011, 00:24

orhanyavuz demiş ki:
Gürhan hocam tekrar hoş geldin
Bir ricam olacak gerçek fotolorın başına orjinal ,
boyamalarının başınada boyamam yazarsan
sevinirim. çünki ben gerçeğinden ayıramadım valla :)
eline sağlık.
kahkaha kahkaha
Bu bir, takdir tebessümüdür!..
Orhan hocam, yazınızın sonundaki kalın harfler beni bitirdi inanın.Gürhan hocamın dediği gibi, bir tasarımcının duymak istediği en güzel söz!..Size de (+) lar geldi benden.

Evet Gürhan hocam, bütün kaptanlarım benim yüreğimde ve herkesi önce kalben hissediyorum!..

''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması
» POSKY 737-900 ALASKA AIRLINES N318AS
» ''istanblue'' den; KTHY 737-800-Posky
» "İstanblue" nun "Kamil Koç" çalışmaları; B738-Posky
» B739 ile LTBA-FACT uçuşunda yakıt durumu?