VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Windows 7 ve Fsinn Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Windows 7 ve Fsinn

5 posters
YazarMesaj
bso!d€roß
Pilot-4

Pilot-4

Windows 7 ve Fsinn Empty
MesajKonu: Windows 7 ve Fsinn   Windows 7 ve Fsinn EmptyPtsi 19 Nis. 2010, 18:59

Epey gecikmeden sonra yeni PC'mi dün aldım ancak ne yaptım ne ettim bir türlü FSinn çalıştıramadım bu windows 7de... ne yapmam gerekiyor. Özellikle vista ve 7 için üretilen fscopilot ve fsinn beta sürümünü indirdim banamısın demedi.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

Windows 7 ve Fsinn Empty
MesajKonu: Geri: Windows 7 ve Fsinn   Windows 7 ve Fsinn EmptyPtsi 19 Nis. 2010, 20:14

Öncelikle hayırlı ve uğurlu olsun hocam.Güle güle kullanın.
Hocam, sizin için yardım alıyorum.
Lütfen bekleyiniz.
exelletor
Pilot-1

Pilot-1
exelletor

Windows 7 ve Fsinn Empty
MesajKonu: Geri: Windows 7 ve Fsinn   Windows 7 ve Fsinn EmptyPtsi 19 Nis. 2010, 21:34

You need to run the flight simulator and all FSInn programms as administrator, then they will work...
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

Windows 7 ve Fsinn Empty
MesajKonu: Geri: Windows 7 ve Fsinn   Windows 7 ve Fsinn EmptySalı 20 Nis. 2010, 00:55

Thanks Mr.exelletor.
awin8g_flæ
Pilot-4

Pilot-4

Windows 7 ve Fsinn Empty
MesajKonu: Geri: Windows 7 ve Fsinn   Windows 7 ve Fsinn EmptySalı 20 Nis. 2010, 03:12

Programı kurarken de kullanırken de sağ tıkla kaptan. özellikler>uyumluluk sekmesinden en altta yönetici olarak çalıştır yazar ya da run as administrator... o şekilde dene eğer yine olmazsa yine uyumluluk sayfasından yukarıda XP Service Pack 2 uyumluluğunda çalıştır. Bu çekilde kesin olacaktır. Hadi bakalım tuş atamasını yapabilecek misin :D
yigitciftci
ADMIN

ADMIN
yigitciftci

Windows 7 ve Fsinn Empty
MesajKonu: Geri: Windows 7 ve Fsinn   Windows 7 ve Fsinn EmptySalı 20 Nis. 2010, 08:19

Kesinlikle FSle bagdastirilmis programlari, VISTA ya da WIN7 ile calistiracaginiz zaman bu secenegi programi kurduktan hemen sonra UYGULAYIN.

Bazi programlar win7'de saglikli calisir bazilari calismaz, bunlari onlemek icin her hangi FS platformunun 3. nesil programlarini KESINLIKLE calistirmadan once .exe uzantili olan program dosyasi uzerine gidip sag tiklayarak acininiz.

Ozellikler > Uyumluluk sekmesi altindaki
"Bu programin calistirilacagi uyumluluk modu" sekmesinden Windows XP (Service Pack 2) secenegini seciniz,
"yonetici olarak calistir" kutucugunu isaretleyiniz.

Selamlar
bso!d€roß
Pilot-4

Pilot-4

Windows 7 ve Fsinn Empty
MesajKonu: Geri: Windows 7 ve Fsinn   Windows 7 ve Fsinn EmptySalı 20 Nis. 2010, 15:32

Herkese yardımları için teşekkürler... birde şu leveld'yi bir yükleyebilsem süper olacak bu sefer o sorun çıkardı
Misafir
Misafir
Anonymous

Windows 7 ve Fsinn Empty
MesajKonu: Geri: Windows 7 ve Fsinn   Windows 7 ve Fsinn EmptyCuma 30 Nis. 2010, 15:23

ben vista silip w7 yukledım ve sorunsuz calıstı fsx.hatta cok daha verımlı+kalıtelı hale geldı sımulator
ek olarak xp modunda da yukleme yapabılırsın

Windows 7 ve Fsinn
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FSinn ve AI Model Kurulumu
» Fsinn Chat Error Alıyorum.
» Vatsim-Copilot-Fsinn-Yükleme, Kurulum, Konfigurasyon.
» Fsinn ''SET'' Butonu ve ''Chat'' Butonu Problemi'nin Çözümü!
» windows 8.1 de FSX e scenery yükleme hatası