VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
[FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

[FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD

+4
mikailbaran
adarcebe
Erdinç TURKAN
tolgabes64
8 posters
YazarMesaj
tolgabes64
Vaps Designer

Vaps Designer
tolgabes64

[FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD Empty
MesajKonu: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyÇarş. 11 Mayıs 2016, 19:25

Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal 4096x4096 çözünürlüğünde çalışıldı.
Kırımsız uçuşlar

https://app.box.com/s/6h23xm1c2ye4dupydw8v3j7zje87t5q9

[FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD Xkn2Qo
[FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD BDOQzY
[FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD D364yZ
[FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD 57Ap5M
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyÇarş. 11 Mayıs 2016, 22:28

Tolga'cım ellerine sağlık yalnız biz FS2004 kullanıyoruz, ben project airbus kullanıyorum, eğer onada yapabilirsen çok seviniriz. Şu ana kadar hep FSX için yapıldı, FS2004 e yapılmadı, bizler sabırla bekliyoruz. Kolay gelsin,Sevgiler,Saygılar.
adarcebe
Pilot-3

Pilot-3
adarcebe

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyPaz 22 Mayıs 2016, 00:14

Tolga hocam ellerine sağlık. On numara beş yıldız bir boyama olmuş. Airbus severler için bire bir !
mikailbaran
Pilot-1

Pilot-1
mikailbaran

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyC.tesi 16 Tem. 2016, 23:35

Elinize saglık hocam
Gökhan
Pilot-1

Pilot-1
Gökhan

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyPerş. 29 Eyl. 2016, 23:14

emeğinize sağlık gayet çok güzel çalışma olmuş
ataberk001
Pilot-2

Pilot-2
ataberk001

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyÇarş. 15 Kas. 2017, 00:10

Elinize sağlık hocam, yeni google drive linki paylaşmanız mümkün mü acaba? Saygılarımla.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyÇarş. 15 Kas. 2017, 02:45

ataberk001 demiş ki:
Elinize sağlık hocam, yeni google drive linki paylaşmanız mümkün mü acaba? Saygılarımla.

Tolga hocamız uzun zamandan beri sitede görünmüyor hocam. Elinde bu boyama olan arkadaşlardan yeniden Upload etmesini rica edebiliriz. Umarım, elinde bu boyama olan FsX kullanan arkadaşlarımız, yeniden "Google Drive" a upload edebilir.
Saygılar.
ataberk001
Pilot-2

Pilot-2
ataberk001

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyPerş. 16 Kas. 2017, 23:33

İlginiz için teşekkürler Pilot Hocam. Beklemede kalacağım. Saygılarımla.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptySalı 21 Kas. 2017, 03:20

Ataberk hocam. Sanırım Tolga hocamız buraya gelmeyecek.
Tek çare; elinde bu boyama olan arkadaşlarımızdan rica etsek, yeniden BOX.com sitesine upload ederlerse memnun oluruz.
Saygılar.
ataberk001
Pilot-2

Pilot-2
ataberk001

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptySalı 21 Kas. 2017, 20:00

İlginiz için tekrardan teşekkür ederim Pilot Hocam. Aerosoft için malesef Holgi dışında hd ve kaliteli boyama bulmak gerçekten çok zor oluyor. Holgi de 2015'den beri Airbus için yeni boyama yapmamakta. Atlasjet, Atlasglobal olduğundan beri boyamasını bulmak malesef pek mümkün değil. 2-3 adet var ancak onlarda da belli hatalar var ve yüksek çözünürlükte boyamalar değil. Hal böyle olunca Tolga Hocamın boyamasını resimlerden görünce çok etkilendim. Mevcut boyamalarda Atlasglobal'in detay kıvrımlarında hata varken, Tolga Hocamın boyaması bu hatlarıyla da kusursuz duruyordu. Aerosoft Airbus serisi ile uçtuğumdan dolayı da bu boyamayı edinmek istiyorum. Elinde mevcut olan bir arkadaşım veya büyüğüm varsa çok memnun olurum. Saygılarımla.
MURAT OK
ADMIN

ADMIN
MURAT OK

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyÇarş. 22 Kas. 2017, 13:23

Ataberk hocam internette biraz araştırma yaptım bir tane atlas global boyaması buldum umarım işinize yarar default uçaklara'da çalışıyor açıklaması aşağıda açıklamasını web sayfasından aldım ücresizdir aşağıya kendi google drive linkini paylaşacağım dileyen herkes indirebilir.

Atlasglobal - airlines from Turkey that operate scheduled and charter air passenger transportation. Default Airbus A321 livery for FSX.

Link:https://drive.google.com/file/d/1vKfA7ATF48AMsp_asV41JlmrY8-Exnsv/view?usp=sharing
MURAT OK
ADMIN

ADMIN
MURAT OK

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyÇarş. 22 Kas. 2017, 13:30

Ataberk hocam internette biraz araştırma yaptım bir tane atlas global boyaması buldum umarım işinize yarar default uçaklara'da çalışıyor açıklaması aşağıda açıklamasını web sayfasından aldım ücresizdir aşağıya BOXçcom  linkini paylaşacağım dileyen herkes indirebilir.

Atlasglobal - airlines from Turkey that operate scheduled and charter air passenger transportation. Default Airbus A321 livery for FSX.

https://app.box.com/s/nqre299axya2ph624jlmw1k1ibrgiflx
ataberk001
Pilot-2

Pilot-2
ataberk001

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyÇarş. 22 Kas. 2017, 20:13

Murat Hocam ilginiz için öncelikle çok teşekkür ederim. Default uçaklar kısıtlamalı olduğu için Aerosoft Airbus Serisini kullanmaktayım ama umarım faydalanıcak kişiler olacaktır. Saygılarımla.
MURAT OK
ADMIN

ADMIN
MURAT OK

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyÇarş. 22 Kas. 2017, 20:36

Ataberk hocam siz full uçak için mi istiyorsunuz ben İnternette araştırma yaparım elimden geldiğince yardımcı olurum hocam. iyi uçuşlar olsun.
ataberk001
Pilot-2

Pilot-2
ataberk001

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyÇarş. 22 Kas. 2017, 20:51

Evet Murat Hocam. İnternette 1 adet mevcut lakin o da boyama çözünürlüğü açısından biraz düşük. Tolga Hocamin UHD boyamasını bulabilirsem çok mutlu olacağım. Saygılarımla.
MURAT OK
ADMIN

ADMIN
MURAT OK

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyÇarş. 22 Kas. 2017, 21:21

Ataberk hocam ben bugün ve yarın internette bakarım cuma sabah malum İstanbul yolcusuyum bulamazsam dönüşte bakarım elimizden geldiğince yardımcı oluruz hocam iyi akşamlar.
ataberk001
Pilot-2

Pilot-2
ataberk001

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyÇarş. 22 Kas. 2017, 22:00

Teşekkürler Murat Hocam herşey için. Iyi yolculuklar. Iyi akşamlar. Saygılarımla.
ataberk001
Pilot-2

Pilot-2
ataberk001

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptySalı 26 Ara. 2017, 18:19

Tekrardan merhaba değerli hocalarım, elinde bu boyama mevcut olan biri var mıdır?
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyÇarş. 27 Ara. 2017, 00:06

Ataberk hocam, merhaba.. Yazılarınızdan anladığım kadarı ile, buradaki Tolga hocanın 4096pixel ile boyadığı texturede kararlısınız. Kendisi de buraya ne zaman geleceği belli olmadığı için size Profilinden bulduğum eMail adresini veriyorum. Gerçek ve kullandığı mail adresi ise onunla iletişime geçebilirsiniz, umarım size cevap verir ve boyamayı size gönderebilir. Bu arada vereceği linki buraya da yazarsanız, yeni linki Tolga hocamızın ilk mesajında güncelleriz. Saygılar.
tolgabes64@gmail.com
ataberk001
Pilot-2

Pilot-2
ataberk001

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyPerş. 28 Ara. 2017, 01:44

Pilot hocam, öncelikle yazdığım her iletide bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Tolga hocama en kısa zamanda mail atacağım. Saygılarımla.
ataberk001
Pilot-2

Pilot-2
ataberk001

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyPtsi 01 Ocak 2018, 17:34

Öncelikle, tüm VAPS ailesine iyi yıllar dileyerek başlamak istiyorum. Ayrıca, Tolga Hocam'a sonsuz teşekkürlerimi bildirmek istiyorum. Hem bu boyamayı bizlere kazandırdığı için, hem de geri dönüş yaptığı için. Herkese iyi uçuşlar olsun. Saygılarımla.
Yeni Link: https://drive.google.com/file/d/1E2Qbon2VGhTvwQm0Zkx3o0ESOeShJA-9/view?usp=drive_web
MURAT OK
ADMIN

ADMIN
MURAT OK

MesajKonu: Geri: [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD   [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD EmptyPtsi 01 Ocak 2018, 19:27

Link için teşekkür ederiz Ataberk hocama ve Tolga hocamıza box.net'e upload edilmiştir dileyen herkes indirebilir.

[FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Project Airbus A319-112 Atlasglobal TC-ATD only texture
» Aerosoft Airbus A-320 NEO / THY Çalışmam
» Aerosoft airbus x hakkında
» aerosoft airbus x extended init page B hatası
» MCDU merge?; Wilco Airbus veya Aerosoft x