VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)

+79
Doğukan
efe00
Mustafa Adlin
BurakOZ
kutaysarigul
erkann006
cemozgecen
kadir yavuzer
kamil68
furkanoner
öykü68
suat durur
Ayhann
alicanlakott2
Semihvardar
sekoo02
pılotoguzhan
Ali Kayasoy
Halil Ibrahim Sarıkaya
batu1993
Yakup Karakas
cberkan
alacakaptan
Gorkem Deniz
mehmetsalih
Batuhan Özden
B. Arda Aycan
ilter71
Alper2590
ahmet44
osmantorer
Alp Deniz Şenyurt
Noyan737
firatsonmez
Oguzhan
onurkanzuk
Berfin ok
Yunus Piyade
musallat258
Deniz Can
Onur Aşkın
Kubilay
Sedat
klavier
Sinlenmez
Mertcan UZER
CanK34
damonpak
iso8887
Cpt.Orkun_44
hknpal
kadirsariaslan
Özgür Kiraz
ÇAĞATAY ARSLAN
Tufan KORKMAZ
adondecuir
mertkarslioglu
amenathen
Kaan Özgel
tezcalitpoka
kursat atakan
Kahraman Pilot
Oguzhan KILIC
Kağan ATÇI
Selim ŞAHİN
Codablack
dorarara
istanblue
fthyvz
caner kaptan
memo1998
d-mod
wannabepilot
Erdinç TURKAN
erdener
TUAF-Tora
pilot
epremsoft
yigitciftci
83 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyPerş. 11 Mart 2010, 02:12

Yiğit hocam.?..
Bu uçağın Fs9 için olan for Fs9_CONFIG klasöründe niye FsX gibi Virtual Cockpit yok?.. :D
FsX'deki kokpit görünümü nasılsa ben aynı görünümü ve butonların işleyişi ile birlikte (gauges'leri de) Fs9 (DOKUZ!) için istiyorum.Yapabileceğine eminim hocam.Senden kurtulmaz bu iş...Hadi bi el at hocam.
FsX gibi VC yok diye indiremedim.Olsaydı kaçmazdı... :D
----
Bu arada ayak nasıl oldu?..Yürüyebiliyor musun artık?.
yigitciftci
ADMIN

ADMIN
yigitciftci

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyPerş. 11 Mart 2010, 12:44

Hocam gecengun platini cikardilar ayaktan sukur hafiften seke seke yuruoz :D
Hocam bu ucak posky, sitesindeki VC fs9 icin mevcut o siralar ben fsx kullanirken bi amcanin fsx vc duzenlemesini bulmustumduydu :D.

iyi dedin ben bi upload yapiim fs9 conf :D

http://www.box.net/shared/3mh66ah9cb panel dosyasi buyur hocam :)
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyPerş. 11 Mart 2010, 16:38

yigitciftci demiş ki:
Hocam gecengun platini cikardilar ayaktan sukur hafiften seke seke yuruoz :D
Hocam bu ucak posky, sitesindeki VC fs9 icin mevcut o siralar ben fsx kullanirken bi amcanin fsx vc duzenlemesini bulmustumduydu :D.

iyi dedin ben bi upload yapiim fs9 conf :D

http://www.box.net/shared/3mh66ah9cb panel dosyasi buyur hocam :)

İyi iyi, sevindim hocam.Demek hızla iyileşiyorsun.Değnekleri attın mı?..

Bu verdiğin BOX'taki panel Fs9_B777 içinse bende çok var hocam.Bana Fs9 için B777 Virtual Cockpit (3D) dosyaları lazım, aynı FsX teki gibi.
Şayet bulamazsak ben artık bütün işleri bırakıp, B777_Fs9 için VC (verdiğin FsX için olanı düzenleyeceğim) tasarlayacağım.
Galiba, hazırı Posky'de var mı demiştin?
yigitciftci
ADMIN

ADMIN
yigitciftci

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyPerş. 11 Mart 2010, 23:11

hocam bu arada benim diger boyama (barcelona) onda sanirim fs9 configurasyonlu olmasi lazim bunun texturelerini yapistiriver ona?...
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyCuma 12 Mart 2010, 00:19

Bir bakayım Yiğit hocam.sağolasın.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyPaz 21 Mart 2010, 18:55

Yiğit hocam.
Ben "B777-POSKY_Virtual kokpit" istiyorum.İlk mesajınızdaki B777 boyama resimlerinizin arasındaki alttaki bu Virtual kokpiti istiyorum.Sizin uçağınızda var ki; resmini de vermişiniz.FsX için Virtual Kokpit te olabilir hocam.Fs9'a çeviririm.Cevabını beklerim hocam.
THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 7

En son pilot tarafından Paz 21 Mart 2010, 23:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
yigitciftci
ADMIN

ADMIN
yigitciftci

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyPaz 21 Mart 2010, 21:32

Pilot hocam modeliniz VC model mi bu arada? Cunku yolladigim panel dosyasinda gerekli hersey mevcuttu.

Bu arada bu ucagin full downloadinda VC mevcut hocam, bastan indirip komple kurun derim.
yigitciftci
ADMIN

ADMIN
yigitciftci

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyPaz 21 Mart 2010, 21:46

hocam ne olur ne olmaz ben bir Qatar 777/300 downloadi koyayim belki bu senin sorununu cozebilir.

http://flightsim.com/kdl.php?fid=141779
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyPtsi 22 Mart 2010, 01:57

Yiğit hocam,şimdi oldu.Çok teşekkür ederim.
Öncelikle "VC model" olması gerekirdi.Bu da oldu.Panel dosyasında epey bir düzenlemeye gittim.
- "Posky_Util" 'deki (SHIFT+7) "Door-2" ye basınca FS kapanıyor.Buna bakacağım.
- Virtual kokpitteki hız, altimetre, heading tüm ayarlarda farenin EL simgesi sürekli hareket halinde.Ayar yapmak çok zor.Buna da bakacağım.
Başka bir sorun yok Virtual kokpitte.Tekrar teşekkür eder, hayırlı uçuşlar dilerim.
(+)'lar geldi hocam..

En son pilot tarafından Ptsi 25 Ekim 2010, 16:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyPaz 23 Mayıs 2010, 17:13

-B777_POSKY'nin Virtual kokpitini FlightSim sitesinden indirebilirsiniz:
http://flightsim.com/kdl.php?fid=141779 (Üye olmanız gerekiyor)
- Maalesef bu uçakta FMC yok. Kolay gelsin.
erdener
Pilot-2

Pilot-2
erdener

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyCuma 22 Ekim 2010, 11:31

Ellerinize sağlık üstad, renk sorunu olduğunu okudum ancak yinede bu uçağı kullanmak istiyorum
yigitciftci
ADMIN

ADMIN
yigitciftci

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyCuma 22 Ekim 2010, 12:56

Erdener hocam renk sorununu cozmustuk rahatlikla kullanabilirsiniz. VC ile ilgili problem yasarsaniz konu altinda cozum secenekleri sunulmustur. Hayirli ucuslar...
erdener
Pilot-2

Pilot-2
erdener

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyPtsi 25 Ekim 2010, 14:00

teşekkürler hocam
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyPtsi 13 Ara. 2010, 20:44

mnurlu demiş ki:
çok iyi yaaa. eline sağlık

Alıntı yaparak, kime cevap yazdıhınızı, belitirseniz iyi olur.Saygılar.

En son terminatör tarafından C.tesi 26 Şub. 2011, 10:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
wannabepilot
Pilot-1

Pilot-1
wannabepilot

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyPaz 26 Ara. 2010, 00:00

Eline saglik Hocam! Harika bir Ucak ve Boyama
d-mod
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
d-mod

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyC.tesi 29 Ocak 2011, 11:36

hocam çok güzel paylaşım eline sağlık.777 arıyordum bitane bu tam aradığım gibi....
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot
memo1998

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptySalı 01 Şub. 2011, 11:27

Müthiş bir çalışma ellerine sağlık hocam...
caner kaptan
Pilot-3

Pilot-3
caner kaptan

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptySalı 01 Şub. 2011, 13:26

güzel bir uçak emeği geçenlere teşekkürler,indirip denemeye alalım bakalım performansı nasıl,
saygılar
d-mod
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
d-mod

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyÇarş. 02 Şub. 2011, 14:52

hocam indirdim özellikle kokpite bayıldım ama benim şöyle bir sorumun var:
VC konumunda kokpitte hiç bir tuşa basamıyorum ve durum cayrosu ve bazı panellere kapalı gözüküyor.direkt kokpit konumunda ise hiç birşey gözükmüyor.bunun için neyapabilirim
fthyvz
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
fthyvz

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyPerş. 03 Şub. 2011, 18:43

Emeğinize sağlık Yiğit hocam çok harika görünüyor vc'li olması da cabası.
d-mod
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
d-mod

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyPerş. 03 Şub. 2011, 23:46

d-mod demiş ki:
VC konumunda kokpitte hiç bir tuşa basamıyorum ve durum cayrosu ve bazı panellere kapalı gözüküyor.direkt kokpit konumunda ise hiç birşey gözükmüyor.bunun için neyapabilirim

bu sorun hakkında yardımcı olacak kimse yokmu arkadaşlar...
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer
istanblue

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyPerş. 03 Şub. 2011, 23:58

Emekleriniz için çok teşekkürler...
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyCuma 04 Şub. 2011, 00:10

d-mod demiş ki:
d-mod demiş ki:

bu sorun hakkında yardımcı olacak kimse yokmu arkadaşlar...
Kimse var!, Doğuş hocam. Herkes var da...Buna en iyi yanıtı Yiğit hocanın vermesinin uygun olacağını düşünüyoruz.
Şahsen benim elimde şu an onlarca panel uğraşıları varken, hepsinin birbiri arasındaki bağlantıları ile çalışırken buna çözüm bulabilmem hem hatalı olur hem de yanlış sonuçlar doğurabilir.
Yiğit hoca her an gelebilir. Siz en iyisi şimdiden bir PM çekin kendisine. Saygılar.
yigitciftci
ADMIN

ADMIN
yigitciftci

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyCuma 04 Şub. 2011, 03:17

Dogus hocam ben ozellikle size bir cevap yazmadim, neden derseniz konuyu incelemeniz yeterli olacakti... Vermis oldugum ucak zaten FSX uyumlu vc panelli. Eger bununlada sorun yasiyorsaniz sizden bir ekrangoruntusu cekip bu konu altinda yayinlamanizi rica edicegim...
d-mod
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
d-mod

MesajKonu: Geri: THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)    THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)  - Sayfa 2 EmptyCuma 04 Şub. 2011, 10:51

yigitciftci demiş ki:
Dogus hocam ben ozellikle size bir cevap yazmadim, neden derseniz konuyu incelemeniz yeterli olacakti... Vermis oldugum ucak zaten FSX uyumlu vc panelli. Eger bununlada sorun yasiyorsaniz sizden bir ekrangoruntusu cekip bu konu altinda yayinlamanizi rica edicegim...

yiğit hocam konuyu tekrar incelim.fsx de uyumlu panellerde bir sorun yok ama sorun panellerdeki düğmelerin hiçbirine basamamam...

mesela gaz kolunu fareyle ileri itmek için gaz kolunun üstüne getiriyorum imleci ama mausea tıkladığımda gaz kolu ileri gitmiyor veya flaplarıda mausela açamıyorum tekerleride topluyamıyorum...

THY (TC-JJA) Akdeniz_B777-35R/ER_(POSKY)
2 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» POSKY 747 TRANSAERO
» Posky B757-200 RR WL THY
» Posky B757-236 THY
» POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta]
» FsX;Easy Jet 737-700 POSKY VC'li