VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick Empty
MesajKonu: Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick   Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick EmptyC.tesi 15 Haz. 2013, 16:52

merhaba değerli kaptanlarım ben yarın bir joystick alıcam fakat kararsız kaldım logitech mi alsam yoksa saitek mi diye acaba siz hangisini tavsiye edersiniz şimdiden teşekkürler.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick   Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick EmptyC.tesi 15 Haz. 2013, 18:04

logitech attack 3 tavsiye ederim hocam birde rudder pedal alirsaniz daha guzel olur.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick   Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick EmptyC.tesi 15 Haz. 2013, 18:45

sağolun hocam ama rudderi logitech 3d üzerinden kontrol edebiliyoruz diye biliyorum ama.

birde hocam Saitek Pro Flight Multi Panelthrottle almamı tavsiye edermisiniz
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick   Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick EmptyC.tesi 15 Haz. 2013, 22:27

Barış hocam Logitech firmasının attack 3 ve extreme 3d olmak üzere her iki ürününü de kullandım.Fakat Extreme 3D pro da, inişte aileronları kullanırken farketmeden rudder da veriyorsunuz ve uçağınız ister istemez savruluyor.Saitek hakkında kullanmadığım için birşey diyemeyeceğim.Bence Attack 3 + Saitek Rudder Pedal güzel olur.

En son Tamer Öztürk tarafından Paz 16 Haz. 2013, 16:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick   Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick EmptyC.tesi 15 Haz. 2013, 22:32

Logitech Extreme 3D Pro kullanıcısıyım, hiç bir sıkıntım yok.Hassaslık ayarlarını kendime göre ayarladım. Tamer hocamın dediği gibi bir sıkıntım yok.Kullanışı oldukça zevkli.

Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick Pwi9
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick   Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick EmptyC.tesi 15 Haz. 2013, 23:41

Aynı problem arkadaş Yusuf Özata da yaşıyor kendisine sorabilirsiniz.Ayrıca extreme 3d pro sağ el ile tutmak için tasarlanmış, zira sol el ile tutmak için kol tasarımı uygun değil kıvırımlı.
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick   Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick EmptyC.tesi 15 Haz. 2013, 23:43

İşte o problemi yaşamamak için sensivity yi ayarlamak lazım default haliyle tüm rudder li joysticklerde var evet.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick   Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick EmptyC.tesi 15 Haz. 2013, 23:51

Olabilir fakat joystick olarak attack 3 daha rahat geldi bana tabi ki seçim Barış hocamıza kalmış.Ben olsaydım attack 3 alırdım.Hem attack 3 ün gaz kolu hassasiyeti daha iyi gibi.

En son Tamer Öztürk tarafından Paz 16 Haz. 2013, 16:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick   Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick EmptyPaz 16 Haz. 2013, 12:46

hocam çok kararsız kaldım attack3 mü extreme 3D mi saitek elendi :)

NOT=genelde b737 ve f-16 kullanıyorum onun için alıcam
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick   Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick EmptySalı 18 Haz. 2013, 17:06

Ben LOGİTECH ATTACK 3 almaya karar verdim ilginiz için çok teşekkürler
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick   Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick EmptySalı 18 Haz. 2013, 17:14

Barış hocam şimdiden hayırlı olsun.Aldığınıza pişman olmayacaksınız çok güzel bir joystick.Senelerdir kullanıyorum ve hiçbir problem yaşamadım, yaşayanı da duymadım :brav:
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick   Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick EmptySalı 18 Haz. 2013, 17:39

Rudder eksikliği çekeceksiniz benden demesi maalesef
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick   Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick EmptySalı 18 Haz. 2013, 18:09

Cengizhan hocam rudderi öyle çok kullanmıyoruz zaten tuşları kişiselleştirip rudder a ayarlamayı düşünüyorum.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick   Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick EmptyÇarş. 19 Haz. 2013, 11:51

Bende Logitech Extreme 3D Pro kullanıcısıyım, benimde hiç bir sıkıntım olmadı, evet hep sağ kolda kullanıyoruz, ama trottle da sağ kolla yapıyoruz, iniş ve kalkışlarda VFR uçuşlarda rudder kullanımı gerekiyor, aksi halde çakılırsınız, herzamanda otopilotda uçmuyoruz, bunuda düşünmek gerekir, Cengizhan'a katılıyorum, eğer henüz almadıysanız, düşünün derim.Sevgiler,Saygılar.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick   Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick EmptyPerş. 20 Haz. 2013, 00:38

Erdinc hocam zaten fs in autorudder ozelligi oldugundan ssorun olmuyor.

Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saitek yoke veya Saitek x52 Pro
» Logitech extreme 3d pro sağa çekme sorunu !
» Saitek Cyborg Evo Wireless joystick'te Tuş Ayar Sorunu..
» Logitech attack 3 sorunu !
» Saitek x52 Pro