VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Logitech attack 3 sorunu ! Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Logitech attack 3 sorunu !

+2
pilot
adarcebe
6 posters
YazarMesaj
adarcebe
Pilot-3

Pilot-3
adarcebe

Logitech attack 3 sorunu ! Empty
MesajKonu: Logitech attack 3 sorunu !   Logitech attack 3 sorunu ! EmptyPtsi 09 Ocak 2012, 23:28

Sevgili vaps ailesi benim joystick im logitech attack 3 satın alalı 2.5 ay oldu önceleride bu sorunu yaşıyordum ve son zamanlarda sorunum düzelmedi başlıyorum ve uçak sağa çekiyor ancak joystick düz bir şekilde duruyor ve rudder e ellemiyorum bile yayı gevşemiş olabilir diye düşündüm ama bunu yapan adamlar bunu düşünmeden yapmaz yoksa bütün joystick ler hemen yıpranabilir bana görüşlerinizi veya bu sorunu yaşayanlar varsa lütfen bana yardımcı olun çünkü artık mouse la uçamıyorum ve uçmak istedğim zaman uçamıyorum görüşlerinizi bekliyorum.Saygılarımla Herkese İyi Uçuşlar Dilerim.

En son adarcebe tarafından Çarş. 11 Ocak 2012, 09:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Logitech attack 3 sorunu !   Logitech attack 3 sorunu ! EmptyPtsi 09 Ocak 2012, 23:32

Adar hocam, böyle sağa-sola çekme sorunları genelde hep Joystick ayarsızlığından oluyor. Bölüm içinde 3-4 kez böyle sorunlara çözümler yazılmıştı. Onlara göz atabilirsiniz.. Geçmiş olsun.
Sabri Sorgut
Pilot-4

Pilot-4
Sabri Sorgut

MesajKonu: Geri: Logitech attack 3 sorunu !   Logitech attack 3 sorunu ! EmptyPtsi 09 Ocak 2012, 23:41

hocam bende de logitech attack 3 var öyle bir sorun yok ayrıca 2 yıllık joystik. Genelde rüzgarlı havadan yada pervaneli uçak ise ondan kaynaklanıyor
adarcebe
Pilot-3

Pilot-3
adarcebe

MesajKonu: Geri: Logitech attack 3 sorunu !   Logitech attack 3 sorunu ! EmptySalı 10 Ocak 2012, 09:44

Sağolun hocam vallahi fsx ten full reset atıyorum düzelmiyor :/
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Logitech attack 3 sorunu !   Logitech attack 3 sorunu ! EmptySalı 10 Ocak 2012, 11:41

Hocam Attack 3 de sanırım rudder yok boşuna uğraşmayın aleti kırabilirsiniz! kahkaha Probleme gelince; Hangi uçak olursa olsun sağa, sola kaçmasının bir kaç sebebi olabilir (Rüzğar, Scenery, Addon, Joystick ) Bende FSX kurulu değil ama tahminim sistem aynıdır Settings > Realism > Flight model > P-factor bunu bulun ve sola çekin, uçak artık yerde ve havada sağa, sola kaçmayacak. Ama tavsiye etmem! Nerde kaldı gerçeklik!?
adarcebe
Pilot-3

Pilot-3
adarcebe

MesajKonu: Geri: Logitech attack 3 sorunu !   Logitech attack 3 sorunu ! EmptyÇarş. 11 Ocak 2012, 09:57

Değerli hocalarım durumu hallettim hassaslık çok yüksekti indirdim şu an düzelmiş durumda emeği geçen herkese teşekkürler :)
Mert Irtem
WEB-Researcher

WEB-Researcher
Mert Irtem

MesajKonu: Geri: Logitech attack 3 sorunu !   Logitech attack 3 sorunu ! EmptyC.tesi 25 Şub. 2012, 23:43

Merhaba arkadaşlar,benimde logitech 3 ile ilgili sorunum var,başka konu açmayayım dedim.aerosoft f 16 mission pack yükledim ve joystick'i kendine doğru çekince aşağı, yukarı itincede burun havaya kalkıyor fakat sağ ve solda herhangi bir problem yok.yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Saygılar
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Logitech attack 3 sorunu !   Logitech attack 3 sorunu ! EmptyPaz 26 Şub. 2012, 00:03

FsX'ten "Assigments" ayarlarından" Joystick ayarlarına bakın hocam. Gerçi ben Joystick ayarları pek yapmam ama, genelleme yaparak yazdım.
adarcebe
Pilot-3

Pilot-3
adarcebe

MesajKonu: Geri: Logitech attack 3 sorunu !   Logitech attack 3 sorunu ! EmptyPaz 26 Şub. 2012, 00:17

Hocam ters düz ayarlarını düzeltin up down arrow olması lazım settings controls 3. yü tıklayın o kutucukların işaretli olmaması lazım !
Mert Irtem
WEB-Researcher

WEB-Researcher
Mert Irtem

MesajKonu: Geri: Logitech attack 3 sorunu !   Logitech attack 3 sorunu ! EmptyPaz 26 Şub. 2012, 00:24

sorun çözüldü.teşekkürler hocam kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Logitech attack 3 sorunu !   Logitech attack 3 sorunu ! EmptyPaz 26 Şub. 2012, 17:09

mertirtem demiş ki:
sorun çözüldü.teşekkürler hocam kahkaha
Haluk hocam, "keşke" ile geç kalmış sayılmaz Mert hocam.

Mert hocam, VAPS'ta bir şey var!..
Bir konu açıp ta soruna çözüm istenirse ve çözüm için de birçok mesajlar yazıldıysa...Sonuçta sorun çözüldüyse, mesaj yazanlar veya konuyu okuyup aynı sorundan müzdarip olan diğer kaptanlarımız, çözümün nasıl olduğunu merak eder ve kendi sorunlarını da vereceğiniz çözüm mesajından çözmek isterler..

Yani sorun çözüldüyse, MUTLAKA ve KESİNLİKLE nasıl ve kimin çözüm mesajı ile çözüldüğünü yazmak lazım!...Yazmadığınız sürece , sorununuz ÇÖZÜLMEMİŞ addedilir ve konu sallantıda kalır!...
Lütfen sorunun çözümünü anlaşılır, açık ve detaylı bir şekilde yazmanızı rica ediyoruz.
Ayrıca konu başlığına yetkilerinizin elverdiği ölçüde ÇÖZÜLDÜ iconu uygulamanızı rica ederiz. Saygılar.
İconu uygulamak için "Düzenleme" butonu görünmüyorsa, Admin veya Moderatorlerimiz uygulayabilir.

En son pilot tarafından Ptsi 27 Şub. 2012, 01:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
enesyildirim
Teacher Pilot

Teacher Pilot
enesyildirim

MesajKonu: Geri: Logitech attack 3 sorunu !   Logitech attack 3 sorunu ! EmptyPaz 26 Şub. 2012, 20:22

bendede aynı joystick var hocam 5-6 tane yumruk yemıstır 10-15 tanede yere dustugunu sayarsak forum trabzondan almıstım 55 tl ye masallh koc gibi hiçbir sorun vermedı milim oynatsam fsx te de ucak oynuyor helal helal kahkaha
Mert Irtem
WEB-Researcher

WEB-Researcher
Mert Irtem

MesajKonu: Geri: Logitech attack 3 sorunu !   Logitech attack 3 sorunu ! EmptyPtsi 27 Şub. 2012, 20:31

Sorunum adarcebe hocamızın önerisiyle oldu.

Logitech attack 3 sorunu !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Logitech extreme 3d pro sağa çekme sorunu !
» Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick
» Joystick sorunu
» FS9 IVAP sorunu.
» fsx-f18 panel sorunu