VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı

+3
Özgür Kiraz
Batuhan Özden
TUAF-Tora
7 posters
YazarMesaj
TUAF-Tora
Vaps Designer

Vaps Designer

Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı Empty
MesajKonu: Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı   Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı EmptyPaz 17 Mayıs 2009, 15:26

Paket içerisinde resimlerde görüldüğü üzere;

23737
13236
38121

Kuyruk numaralı 3 adet T-38 boyaması bulunmaktadır.Ayrıca Virtual Kokpitte mevcuttur.

CREDITS :

Northrop T-38A Talon

Model By.......................: Grupo Aéreo de Caza Nro
Textures By...................: Claudio Sanchez
TUAF Repaint...................: TUAF-Tora (VAPS)
FS Version.......................: FSX and FS9

Orjinal

Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı 150t1medium
Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı W800

Çalışmam:

Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı Thumbnailmediumu

Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı Thumbnailmedium

Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı Thumbnailmediumg

Download Link: http://www.box.net/shared/l10dfbdl1d
Batuhan Özden
WEB-Researcher

WEB-Researcher
Batuhan Özden

MesajKonu: Geri: Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı   Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı EmptyPerş. 08 Mart 2012, 13:46

İşte T-38 eğitim uçağı...İlk yalnız uçuşum aklıma geldi..kısa zaman oldu ama olsun. Hocam elinize sağlık denemem lazım. İyi çalışmalar.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı   Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı EmptyPerş. 08 Mart 2012, 14:10

Hocam deneyin de ne kadar gerçeğe yakın simule edildiğini söyleyin bize bir zahmet. Gerçi, hiçbiri gerçeği kadar olamaz ama...
Emre
Pilot-3

Pilot-3
Emre

MesajKonu: Geri: Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı   Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı EmptyPerş. 08 Mart 2012, 15:09

Çok doğru söylediniz hocam. Ben de bir defa (en basitinden) özel bir sivil havacılık şirketinde eğitim uçuşuna katılmıştım. Gerçek havacılık çok farklı ve bambaşka bir atmosfer,heyecan.. E gerçek yani.. kahkaha
Batuhan Özden
WEB-Researcher

WEB-Researcher
Batuhan Özden

MesajKonu: Geri: Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı   Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı EmptyCuma 09 Mart 2012, 19:09

Tora hocam T38A nin panelinde otomatik pilota aldığımızda auto throttle tuşu çalışmıyor sanırım. Birde küçük uçak tuşuna bastığımızda pencere açılmıyor. Bu konuda bir düzenlemeniz varmı yada önerilebilecek birşey. İyi çalışmalar.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı   Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı EmptyCuma 09 Mart 2012, 23:10

Batuhan hocam, Tora hocamız 24.Mart.2011'den beri ortalıkta görülmüyor. Sanırım, bir yerlerde kayboldu. Yakında "Kayıp İlânı" da vereceğiz .. kahkaha
Cevabı, bu uçağın BAse dosyaları elinde olan kaptanlarımızdan vermelerini rica ederiz. Saygılar hocam.
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı   Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı EmptyC.tesi 10 Mart 2012, 06:22

Tora hocam üniversitede okuduğu için ancak yaz tatilinde ilgilenebiliyor. Bunu hazırladığında sanırım lise 2 de idi inşaallah kaybetmemiştir! 8)
Batuhan Özden
WEB-Researcher

WEB-Researcher
Batuhan Özden

MesajKonu: Geri: Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı   Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı EmptyC.tesi 10 Mart 2012, 12:32

Pilot Hocam, inşallah kaybetmemiştir Haluk Hocamında dediği gibi base dosyaları. Tora Hocam dan yana bir sıkıntı olmasında varsın bekleyelim. Eğitim önemli ::) Pilot Hocam ve Haluk Hocam Saygılar ve İyi çalışmalar..
g.coskun
Pilot-1

Pilot-1
g.coskun

MesajKonu: Geri: Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı   Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı EmptyPaz 12 Ağus. 2012, 14:29

Tora Hocam, gerçek hayatta yapamadığımı burda yapma deneyimini yaşattığın için teşekkürlerimi sana borç bilirim

Northrop T-38A Talon - 2.Ana Jet Üssü Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [VIDEO-Eğitim]; PMDG 737 Full Uçuş Serisi -2- FS2Crew ile Uçuş
» T-33 Çiğli 2. Ana Jet Üssü Kaplaması
» Cerasim Bell-412 Sahil Güvenlik Komutanlığı Boyaması
» Video-Eğitim: A320/330/340_Wilco_Sesli (anlatımlı) Uçuş eğitimi (İngilizce)
» [VIDEO-Eğitim]; Yeni Bir Seriye Başlıyorum -PMDG ile Full Uçuş-