VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Çevrimiçi Ortamda Uçmak  Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Çevrimiçi Ortamda Uçmak

4 posters
YazarMesaj
Yiğit Erk
Pilot-2

Pilot-2
Yiğit Erk

Çevrimiçi Ortamda Uçmak  Empty
MesajKonu: Çevrimiçi Ortamda Uçmak    Çevrimiçi Ortamda Uçmak  EmptyPerş. 11 Ekim 2012, 16:00

Merhabalar vaps ailesi, son zamanlarda FS'ye geri döndüm bunu takiben FMC'de bilmediğim yerler vardı onlarıda öğrendim ve rahatça uyguluyorum artık.

Farkettim ki offline uçmak eskisi kadar zevkli gelmiyor. Artık online uçmak istiyorum bunun için "Cengizhan Barut" hocam bir kaç şey gösterdi sağolsun. VAPS'da araştırmama rağmen detaylı bir eğitim bulamadım.

Kısaca şöyle sorayım sorularımı "Nasıl Online Uçabiliriz?" - "Online uçmak için adım adım neler yapmamız gereklidir?"

En son PETER tarafından Perş. 11 Ekim 2012, 18:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : başlık imla)
velican35
Pilot-2

Pilot-2
velican35

MesajKonu: Geri: Çevrimiçi Ortamda Uçmak    Çevrimiçi Ortamda Uçmak  EmptyPerş. 11 Ekim 2012, 20:02

Fsairlines.net information kısmından Flight Tracker adlı dosyayı indirip kurun hocam.

Sizi atlas virtual airlinese Stu pilot olarak atadım Eğitim uçuşlarınız var onları o program sayesinde yapabilirsiniz

Onları yaptıkdan sonra size gerekli bilgiler verilecek zaten

Ama yok tek başıma IVAO VATSIM gibi ortamlarda ucacam diyorsanız onu bende bilmiyorum..
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Çevrimiçi Ortamda Uçmak    Çevrimiçi Ortamda Uçmak  EmptyCuma 12 Ekim 2012, 01:31

Konu, "FS Genel Eiğitim" bölümünden alınarak, bu bölüme (ait olduğu ilgili bölüme) taşınmıştır!..

- Lütfen konu açarken bölümleri araştırınız!..
Erman PILICOGLU
FS Systems
OPERATOR

FS SystemsOPERATOR
Erman PILICOGLU

MesajKonu: Geri: Çevrimiçi Ortamda Uçmak    Çevrimiçi Ortamda Uçmak  EmptyCuma 12 Ekim 2012, 07:34

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] aderslerinden online ve sanal havacılk ile ilgili döküman bilgiye ulaşabilirsiniz...

Çevrimiçi Ortamda Uçmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SIMBRIEF - ÇEVRiMiÇi UÇUŞ PLANLAMA ÇÖZÜMÜ - FS2004, FSX
» FSX 'de online uçmak
» FS'de Uçuş Planı ile uçmak (IFR-VFR)
» Online uçmak için yardım istiyorum