VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!

+8
PETER
Cengizhan Barut
Haluk
ibrahim
emresancaktar
pilot
Mertcan UZUN
memo1998
12 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot
memo1998

REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! Empty
MesajKonu: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPaz 11 Ara. 2011, 21:47

Bir kaç gün önce zinertek i konuşurken rex den beklenmedik atak.İnanılmaz güzel

FS2004 DENİZİ SANKİ FSX denizi fark yok!
BULUTLAR FSX DEN BİLE DAHA GÜZEL!

Hemen içeri girin ve indirin !

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şuanda nutkum tutuldu :O
Mertcan UZUN
Teacher Pilot

Teacher Pilot
Mertcan UZUN

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPaz 11 Ara. 2011, 22:36

Fark yokki Overdrive'den aynı kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 01:20

(+)'lar verildi Mehmetcan. Teşekkür ederiz paylaşım için.
Bunu indiren ve kuran bir arkadaşımız buraya sadece "Oceanheighfield.BMP" dosyasını RAR'layıp Upload edebilir mi?.. test için ...
Bu dosyanın bulunduğu yer: FsX-9 / Texture klasörüdür!..Teşekkür ederim.
emresancaktar
EDITOR

EDITOR
emresancaktar

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 02:34

Ben hakkaten denizi gerçek sandım FSX'i 10'a katlamış bence.
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief
ibrahim

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 02:49

Mehmehtcan çok teşekkürlerler... fsx i katlayıp katlayamadığını göremedim üzgün

çünkü kurlumun sonunda (clouds bölümününü yüklerken) installer hatası veriyor kurulumu geri alıyor.

sırf bu yüzden full fs9 rex v.1.0 indirip kurdum, sp1 ve sp2 sini de yükledim ( sp3 ve sp4 yüklenemiyor) sonra tekrar overdrive ı üzerine kurmayı denedim... malesef olmadı.

Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 10:35

İbrahim hocamla aynı sorunu yaşıyorum dün çok uğraştım olmadı zaten RC4 üde kuramadım, Format attım gine olmadı! Moralim çok bozuk ne eksik olabilirki? Sistemim Win7 64Bit ondan olabilirmi acaba?
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 10:48

Aynı sorun bendede mevcut hatta ilgili kendi forumlarınada baktım bu sorunu yasayan arkadaslar anlattıkları şekilde çözmüş ama ben çözemedım denemediğim yol kalmadı.
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 10:59

Mertcan UZUN demiş ki:
Fark yokki Overdrive'den aynı kahkaha

Mertcan görüntüde neden fark olsun ki, zaten OVERDRIVE bu. Burada fark, bedava olması.
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 11:02

Haluk demiş ki:
İbrahim hocamla aynı sorunu yaşıyorum dün çok uğraştım olmadı zaten RC4 üde kuramadım, Format attım gine olmadı! Moralim çok bozuk ne eksik olabilirki? Sistemim Win7 64Bit ondan olabilirmi acaba?

Haluk Bey, WIN7-64 sorun değil sanırım, ben RC4 sorunsuz kurdum ve kullanıyorum.
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 11:09

Tekrar söylemek isterim, HDE2 - High Definition Environment v2 - Pablo DIAZ ve ENVIRONMENT INDIGO v1.5 - Brian NIETZEL, yıllardır bedavadır ve cummulus ve cirrus textureleri REX'ten daha net ve daha güzel. Ve sisteminize göre seçebiliyorsunuz.
Unutmadan Mehmetcana paylaşım için teşekkürler !
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 11:16

pilot demiş ki:
(+)'lar verildi Mehmetcan. Teşekkür ederiz paylaşım için.
Bunu indiren ve kuran bir arkadaşımız buraya sadece "Oceanheighfield.BMP" dosyasını RAR'layıp Upload edebilir mi?.. test için ...
Bu dosyanın bulunduğu yer: FsX-9 / Texture klasörüdür!..Teşekkür ederim.

Hocam, PM ile yolladım !!
Sabri Sorgut
Pilot-4

Pilot-4
Sabri Sorgut

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 11:21

Hocam rc4 bende de kurulu win 7 64 bitte sorun çıkarmıyor. Ayrıca bende rex overdrive da yüklü hatta hep onu kullanırdım. sorun çıkmadı hiç kaç kez yükledim format attıktan sonra yine sorun çıkarmamıştı.
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 11:32

Arkadaşlar sorunu çözdüm!!!

Şu an çıkmam gerek akşam yeni konu olarak paylaşacağım.
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 12:04

Hadeee! akşama kadar bekle şimdi!! kahkaha
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 13:13

Haluk hocam, sanıyorum okula yetişecek, sabırla beklemede kalın.Sevgiler,Saygılar. kahkaha kahkaha kahkaha

En son Erdinç TURKAN tarafından Ptsi 12 Ara. 2011, 16:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Salih BAŞPINAR
Pilot-3

Pilot-3
Salih BAŞPINAR

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 13:38

Rex 2004 için SP1 ve SP2 iki *** yama REX in C de kurulu olduğunu farzedip buluncaya kadar HHD yi tarıyorlar. Halbuki registry kaydını kontrol etseler daha kolay bir kurulum olacak. SP3 ve SP4 ise önceki ikisinden daha salak iki yama. Kurmak için ille REX in kurulu olduğu dizin içine atmak gerekiyor. kahkaha
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief
ibrahim

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 15:03

Hulisi hocamın açıklamaları kurulum için sorunu olanlara kesin cevap niteliğindedir. Gece bayağı bir tırmalayıp bende aynı sonuca ulaşmıştım... ::)

rex overdrive ı yüklemek için;
- Rex kurulu olmalı.
- sp1 den sp4 e kadar güncelemelri yüklü olmalı (sp3 ve sp4 güncellemelerini yapabilmek için,
bu iki güncellemeyi rex in kurulu olduğu dizine atın oradan kurun, yoksa güncellemeler rex i tanımıyor)
- en son olarak rex overdrive ı yükleyin...

Memhmetcan kaptanım, birkaç ocean versiyonu denedim ama pek fsx i katlayanına rastlayamadım ( gerçi, sadece Pilot hocam için gerekli Oceanheildfield dosyalarını toparlamaya çalışacağım ). eğer beğendiğin bir ocean konfigürasyonu varsa konfigürasyon açıklamasıyla birlikte bir SS ekleyebilirsen sevinirim...
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 18:02

Yeni konu açacaktım ama gerek kalmamış, arkadaşlar splerin kurulu olması gerektıgını sp lerin nasıl kuracağınıda de yazmış.Bari splerin linklerini atayım.
Sırasıyla sp 1 2 3 ve 4 ü kurun.

Bu arada tekrar hatırlatma olsun.(SP3 ve 4 ü REX in dizinine atıp kurun)

Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 19:24

Linkler ve uyarılar için bütün arkadaşlara teşekkür ederim herkesin + ları verildi yükledim sonunda. İşte_BU! Bulutlar güzel ama deniz sanki bana aynı gibi geldi Marmara olduğu içinmi acaba! Frame sayısında da düşme olmadı hemde ltfj civarı yani! Gayet güzel tekrar teşekkürler. kahkaha

Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 19:26

Deniz animasyonlarını görmek için display ayarlarından land&Water yerine sadece wateri yüksek tutun hocam.

Zaten gene pek değişmiyor oradaki ss ler fsx e ait.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyPtsi 24 Ara. 2012, 00:23

Cengizhan Barut demiş ki:
Deniz animasyonlarını görmek için display ayarlarından land&Water yerine sadece wateri yüksek tutun hocam.
Zaten gene pek değişmiyor oradaki ss ler fsx e ait.
Ben de REX arıyordum test için...Gerçi REX'i bulamadım ama Sitesine 1 saatten beri bakıyorum da, ben de öyle tahmin ettim Cengizhan. REX_fs2004 'ün deniz dalgalarının REX sitesindeki SS'leri sanırım FsX'e ait dediğin gibi. Acaba böyle mi arkadaşlar?..
REX-Ocean SS sayfası: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Hele bu resim sanki FsX:
REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! 3sm

Bulabilirsem, ben de denesem mi acaba REX'i arkadaşlar?..
Emin Yilmaz
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Emin Yilmaz

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyCuma 28 Ara. 2012, 03:54

Selamlar. Dun gece Rex for Fs9'u overdrive ile beraber yukledim. Bulutlar ve runway Fs9 default'a gore epeyce guzellesiyor. Genede bulutlar FsX'in Rex'i ile karsilastirinca runway'den karton gibi gozukuyor. Yukseklik artinca epeyce duzeliyor.
Marmara denizinde cok abarti bir degisiklik goremedim. Hafif bir dalga efekti var, fena degil. Tropik denizleri de bir deneyecegim. FsX'teki Rex'in deniz texture'lari cok guzel, ama bunlar yuzunden her FsX actigimda Rex'in yuklenmesi 10 dakika suruyor. O yuzden deniz texture'lari bir defa yukleyip sonra uncheck yaptim.

Pilot hocam sizin verdiginiz screen shot FsX gibi geldi bana. En azindan marmara denizi hic boyle gozukmuyor Rex'le. Aksam baska yerleri de deneyip son fikrimi soylerim ama yuzde doksan FsX.
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyCuma 28 Ara. 2012, 09:45

O resim %99 FSX bende hiçbir zaman böyle olmadı.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyCuma 28 Ara. 2012, 19:45

O zaman hocam, bu REX'i yapan da satan da hile mi yapmış acaba?.. Buna "sahtekarlık" denmez mi?.. FsX'i gösterip, "F9-REX" diye dolandırıyorlar milleti demek.
Yine bizim "VapsWAT-Effekt", Fs9 için EN İYİSİ..
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!   REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! EmptyCuma 28 Ara. 2012, 19:52

Genede su için birşeyler arıyorsanız ben Zinertek Ultimate Water Advanced kullanıyorum.Fena sayılmaz buyrun bakın:

REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! Ultimatewater3
REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! Ultimatewater17
REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! Ultimatewater1
REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun! Ultimatewater5

Fotorealistik ve realistik olmak üzere kurarken iki seçenek sunuyor.
FS2004

REX Overdrive FS2004 Çıktı HEMDE BEDAVA! İçeri buyrun!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» FS2004/FSX TDS.SkySpirit.B737-800NG bugün çıktı.
» ENB PLUS - FS2004
»  (Yeni çıktı) Project Airbus A321-231 THY
» (Yeni çıktı) Project Airbus A321-231 Atlasjet
» (Yeni çıktı) Project Airbus A321-231 Onurair