VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
"Gerçek Crash" gibi olamaz mı?. Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

"Gerçek Crash" gibi olamaz mı?.

4 posters
YazarMesaj
Oguzhan KILIC
Vaps Designer

Vaps Designer
Oguzhan KILIC

"Gerçek Crash" gibi olamaz mı?. Empty
MesajKonu: "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?.   "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?. EmptyPtsi 31 Ocak 2011, 18:09

İyi akşamlar sayın hocalarım...
Öncelikle sizleri rahatsız ettiğim için özür dilerim.Sorunum Fspassenger ile mi ilgili değilmi tam emin değilim.Fspassenger ile ilgili izledigim videolarda uçak arıza yapıtıgnda örnegin ön iniş takımı açılmadıgında iniş yapıyor ön teker açılmadıgı için burun yerde sürtünerek devam ediyor.Fakat bende uçagın burnu yere değdigi anda crash diyor ve restart yapıyor uçuşu.Anlattıgım gibi olması için yapabilecegim bişe varsa söyleyebilirseniz çok makbule geçer.Bu arada MSFS 2004 kullanıyorum.
Rahatsızlık verdiğim için tekrar özür dileyerek yardımlarınızı bekiyorum...
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?.   "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?. EmptyPtsi 31 Ocak 2011, 18:31

Sayın terapi,
Mesajınızı, başlığını da değiştirerek "Fs Passenger" konusundan buraya aldık. Çünkü sorunuzun "FsPassenger" konusu ile hiç alâkası yoktur.
Sorunuza gelirsek; Biz de Fs2004 kullanıyoruz. Ve "Realizm" seçenekleri işaretliyse, biz de Crash olduğumuz da aynen mortingen!, ..FS reset/Restart başa dönüyor.Yapılacak birşey yok maalesef. Microsoft böyle yapmayı uygun görmüş. Saygılar.
Oguzhan KILIC
Vaps Designer

Vaps Designer
Oguzhan KILIC

MesajKonu: Geri: "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?.   "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?. EmptyPtsi 31 Ocak 2011, 18:35

Peki hocam teşekkür ederim yardımınız için artık bu şekilde idare edicez bir çözüm çıkana dek.Tekrar özür dilerim rahatsızlık verdiğim için...
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?.   "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?. EmptyPtsi 31 Ocak 2011, 18:37

Estağrufullah hocam. Her zaman bekleriz, dükkân sizin!.. kahkaha
Rahatsızlık sözünü kullanmayın lütfen. Çünkü biz sorunlara çözüm bulmak için buradayız. Ben teşekkür ederim.Her zaman rahatsız edebilirsiniz. Sorun değil. kahkaha
Oguzhan KILIC
Vaps Designer

Vaps Designer
Oguzhan KILIC

MesajKonu: Geri: "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?.   "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?. EmptyPtsi 31 Ocak 2011, 19:01

Peki hocam teşekkür ederim tekrar ama bir çare bulmak lazım bu duruma videolarda izledikçe içim yanıyor kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?.   "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?. EmptyPtsi 31 Ocak 2011, 19:06

Öyle ama ne yapalım!, bilmem Hele ki, bizim içimiz KAN Ağlıyor!.. kahkaha
Üzülme hocam, belki buna da bir çare bulur VAPS!. :helal!:
Oguzhan KILIC
Vaps Designer

Vaps Designer
Oguzhan KILIC

MesajKonu: Geri: "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?.   "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?. EmptyPtsi 31 Ocak 2011, 19:11

haklısınızı hocam vaps'ın çözüm bulacagından şüphem yok artık beklemek kalıyor geriye ne yapalım sabredecegiz biraz :))
mertkarslioglu
Pilot-4

Pilot-4
mertkarslioglu

MesajKonu: Geri: "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?.   "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?. EmptyPtsi 31 Ocak 2011, 20:00

ya ben iniş takımlarını açmadan inmeyi simule ettim ve crash demedi yani direk gövde üzerine indimacaba biraz yavaşmı yaklaşma yaptınız? Ama ben Fsx kullanıyorum Fs2004'te bu olay olmayabilir.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?.   "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?. EmptyPtsi 31 Ocak 2011, 20:05

Sizin "Realizm" seçeneği kapalı olabilir.
Oguzhan KILIC
Vaps Designer

Vaps Designer
Oguzhan KILIC

MesajKonu: Geri: "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?.   "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?. EmptySalı 01 Şub. 2011, 08:43

hayır mert hocam normal yaklaşma yaptım uçak pistin içine gömüldü :S sonra da crash&restart :S
mertkarslioglu
Pilot-4

Pilot-4
mertkarslioglu

MesajKonu: Geri: "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?.   "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?. EmptySalı 01 Şub. 2011, 10:16

Vallaha bende passenger açıkken yaptım realism açıktı yaptım gövde üzerine indi uçağın bir kısmı piste gömüldü ama crash demedi benimkinde bir farkmı var acaba
Oguzhan KILIC
Vaps Designer

Vaps Designer
Oguzhan KILIC

MesajKonu: Geri: "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?.   "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?. EmptySalı 01 Şub. 2011, 23:41

bende bi ara fsx kullanmıştım fakat sistem yetmediginden fs9 a döndüm.sanırsam sizin bahsettiginiz fsx in özelliği çünkü bende de kolay kolay crash demezdi bi yere çarpmadıkça.
crazyghost
Pilot-1

Pilot-1
crazyghost

MesajKonu: Geri: "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?.   "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?. EmptyÇarş. 02 Şub. 2011, 10:05

Hocam ben inerken ön iniş takımları açılmazsa uçağın arka tekerlerini önce piste indiriyorum ve bir süre burun hava da gitmeye çalışıyorum ve kademeli olarak burnu yaklaştırıyorum ve yerde sürtünerek gidiyor.
İnşallah yardımcı olabilmişimdir.
Oguzhan KILIC
Vaps Designer

Vaps Designer
Oguzhan KILIC

MesajKonu: Geri: "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?.   "Gerçek Crash" gibi olamaz mı?. EmptyPerş. 03 Şub. 2011, 01:53

hocam sizde fsx kullanıyorsunuz.Bu durum sanırsam fsx e özel artik böle idare etcez napalım sorun çözülmüştür adminim kapatabilirsiniz konuyu...
SAYGILAR... ::)

"Gerçek Crash" gibi olamaz mı?.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Havacılık kulübü sonunda bitti(GİBİ)
» Kapıya Yaklaşırken Crash Oluyorum
» LTBA yaklaşması crash sorunu
» [Crash sorunu]: LTCI 2015 Van-Ferit Melen meydanında
» P3d gercek dalga simulasyonu