VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Flight Yoke Alacağım Biraz Bilgilendirirmisiniz? Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Flight Yoke Alacağım Biraz Bilgilendirirmisiniz?

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Flight Yoke Alacağım Biraz Bilgilendirirmisiniz? Empty
MesajKonu: Flight Yoke Alacağım Biraz Bilgilendirirmisiniz?   Flight Yoke Alacağım Biraz Bilgilendirirmisiniz? EmptyÇarş. 11 Şub. 2009, 22:46

Flight Yoke Alacağım Biraz Bilgilendirirmisiniz? ProFlightYoke-02-500px
Almam İptal Edildi Babam Ehliyet Sınavına Gireceksin Birde Bunu Alırsak Çok Olur Dedi Ne Yapalım Mouse İle Devam.

Birkaç Resim.
Flight Yoke Alacağım Biraz Bilgilendirirmisiniz? SAI-008_pic3

En son kurty tarafından C.tesi 14 Şub. 2009, 22:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Flight Yoke Alacağım Biraz Bilgilendirirmisiniz?   Flight Yoke Alacağım Biraz Bilgilendirirmisiniz? EmptyÇarş. 11 Şub. 2009, 23:16

Hiç kullanamadım.Ancak,özelliklerine göre fiatı uygun gibi görünüyor.Saitek olması da bir ayrıcalık. göz_kırpma
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Flight Yoke Alacağım Biraz Bilgilendirirmisiniz?   Flight Yoke Alacağım Biraz Bilgilendirirmisiniz? EmptyPerş. 12 Şub. 2009, 05:18

Annemden Onay Bekliyorum Daha :) Tamam Desin Direk Alıyorum.(Parayı O Verecek)

En son kurty tarafından C.tesi 14 Şub. 2009, 10:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
TARZAN
MODERATOR

MODERATOR
TARZAN

MesajKonu: Geri: Flight Yoke Alacağım Biraz Bilgilendirirmisiniz?   Flight Yoke Alacağım Biraz Bilgilendirirmisiniz? EmptyPerş. 12 Şub. 2009, 19:58

sanslısın kurty moderatorüm.ne güzel bir cihaz.bununla uçmak çok zevkli olmalı.havadayken sarsıntıları falan hissediyormusunuz?.ama daha almadınız.alınca yazın buraya.zevkinizi ve heyecanınızı bizimle payalaşırmısınız?.almanızı dilerim,isterim.Pilot hoca kullanmamış,ben bir ara buna benzer görmüştüm.Alın alın,bari içimizden birinin böyle aleti olsun. :D

Canada'dan katılıyorsunuz galiba.adreste öyle yazıyor.Bu oradamı?.Türkiyede varmıdırki.araştıracağım.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Flight Yoke Alacağım Biraz Bilgilendirirmisiniz?   Flight Yoke Alacağım Biraz Bilgilendirirmisiniz? EmptyPerş. 12 Şub. 2009, 21:25

Evet Ama Şans Daha Belli Değil. :) Tüm Paylaşımlarımı Yazacağım Fotoğraflarını Bile Çekeceğim.
Evet Kanada Calgary Şehirinden Katılıyorum.Kargo Adresi Buradaymış Şansıma.Türkiye'ye Kargo Hiçbir Yerde Yok Maalesef. Kimse Türkiye'ye Kargo Olarak Göndermiyor.Yada Benim Baktıklarımda Yoktu.Siz Yinede Bir Bakın. Teşekkürler.

Flight Yoke Alacağım Biraz Bilgilendirirmisiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» saitek pro flight yoke system profil tanımlama
» "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız?
» Yeni bir joystick alacağım
» Saitek Yoke + Throttle
» Fs9'da "Mouse Yoke" sorunu..