VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
P3D V2 siyah ekran sorunu Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

P3D V2 siyah ekran sorunu

5 posters
YazarMesaj
Tayfun Kaptan
MODERATÖR

MODERATÖR

P3D V2 siyah ekran sorunu Empty
MesajKonu: P3D V2 siyah ekran sorunu   P3D V2 siyah ekran sorunu EmptyPerş. 12 Mart 2015, 15:28

Merhaba arkadaşlar, bugün bilgisayara Prepar3D v2 yükledim. Başlatırken ilk etapta loading penceresi açlıyor ve %100'e geldikten sonra bu şekilde siyah ekranda kalıyor. bilmem

P3D V2 siyah ekran sorunu R23tdt
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: P3D V2 siyah ekran sorunu   P3D V2 siyah ekran sorunu EmptyPerş. 12 Mart 2015, 15:48

Tayfun hocam. Öncelikle geçmiş olsun kahkaha

Resmi koymanıza aslında gerek de yokmuş. Simsiyah bir ekran zira kahkaha Peki, şunu soracağım: Lockheed Martin firmasına, sorunu danıştınız mı? Neticede lisanslı bir ürün. İlk etapta oradan yardım almanız daha mantıklı. Bu sorunun, bir dünya çözümü olabilir, malum.
Tayfun Kaptan
MODERATÖR

MODERATÖR

MesajKonu: Geri: P3D V2 siyah ekran sorunu   P3D V2 siyah ekran sorunu EmptyPerş. 12 Mart 2015, 15:57

Özgür Kiraz demiş ki:
Tayfun hocam. Öncelikle geçmiş olsun kahkaha

Resmi koymanıza aslında gerek de yokmuş. Simsiyah bir ekran zira kahkaha Peki, şunu soracağım: Lockheed Martin firmasına, sorunu danıştınız mı? Neticede lisanslı bir ürün. İlk etapta oradan yardım almanız daha mantıklı. Bu sorunun, bir dünya çözümü olabilir, malum.

Cevabınız için teşekkürler. Kendilerine durumu bildirmedim, çok açıklayıcı bir cevap vereceklerini zannetmiyorum. Orhan hocam gibi büyük ihtimalle ben de bir alt versiyona geçmek zorunda kalacağım sanırım. Şu zamana kadar minimum sorun çıkaran sadece FS2004 oldu, hâlâ adam gibi bir simülasyon geliştiremediler her seferinde tuhaf tuhaf hatalar alıyoruz.
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: P3D V2 siyah ekran sorunu   P3D V2 siyah ekran sorunu EmptyPerş. 12 Mart 2015, 16:38

DİRECT 11 yüklümü ?
Tayfun Kaptan
MODERATÖR

MODERATÖR

MesajKonu: Geri: P3D V2 siyah ekran sorunu   P3D V2 siyah ekran sorunu EmptyPerş. 12 Mart 2015, 16:57

orhanyavuz demiş ki:
DİRECT  11  yüklümü ?

Evet yüklü hocam.
Ö.Savaş
Flight Instructor

Flight Instructor
Ö.Savaş

MesajKonu: Geri: P3D V2 siyah ekran sorunu   P3D V2 siyah ekran sorunu EmptyPerş. 12 Mart 2015, 23:21

Simulator yönetici olarak çalışıyormu? C:\Users\Kullanıcıadı\AppData\Roaming\Lockheed Martin\Prepar3D v2 Sondaki Prepar3D v2 klasörünü yedeğini alıp silin sonra simülatörü yeniden başlatın. Bu şekilde bir deneyin.
Emin Yilmaz
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Emin Yilmaz

MesajKonu: Geri: P3D V2 siyah ekran sorunu   P3D V2 siyah ekran sorunu EmptySalı 17 Mart 2015, 20:56

Windows 8'den kaynaklanan bir problem hocam. Dx9 yuklemeniz lazim. P3d en guzel win 7 ile calisiyor. Win 8'de eski dx9 yok. Microsoftun sitesinden indirmeniz gerek. Linkini de vereyim.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yine siyah ekran alirsaniz, P3d'nin ayarlar menusune girip HDR'yi kapatin. Ekran kartiniz musait problem cikmamasi lazim.

P3D V2 siyah ekran sorunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Siyah Panel Sorunu
» Smoke efektlerım sıyah
» FSX Scenerydeki Siyah Alanlar
» Radio Stack Siyah(Boş)
» Contrail Efekti SİYAH çıkıyor?..