VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
"K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

"K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları.

+2
Mustafa Adlin
K.Hakan Sevindik
6 posters
YazarMesaj
K.Hakan Sevindik
Pilot-1

Pilot-1
K.Hakan Sevindik

"K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. Empty
MesajKonu: "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları.   "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. EmptyPerş. 14 Şub. 2013, 12:17

Bir süre önce yapmış olduğum bir çalışmadır. Yorumlarınıza göre yeniden bazı çalışmalar yapıp yapmamaya karar vereceğim. Umarım beğenirsiniz.
TC-AGP Şebnem

Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link to view!

"K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. D99b2984
K.Hakan Sevindik
Pilot-1

Pilot-1
K.Hakan Sevindik

MesajKonu: Geri: "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları.   "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. EmptyPerş. 14 Şub. 2013, 12:21

"K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. K32p1
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

MesajKonu: Geri: "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları.   "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. EmptyPerş. 14 Şub. 2013, 14:07

Eline sağlık Hakan hocam fakat birkaç hata var.

Aşağıdaki resimde 1 numara ile gösterdiğim TC-AGP ile bayrağın yerini karıştırmışsınız.

2 numara ile gösterdiğim kapıların dışında siyah bir çizgi var. (Pek önemli değil ama birebir aynı olması açısından)

3 numara ile gösterdiğim IATA yazan yer biraz yukarıda olmalıydı.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
K.Hakan Sevindik
Pilot-1

Pilot-1
K.Hakan Sevindik

MesajKonu: Geri: "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları.   "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. EmptyPerş. 14 Şub. 2013, 14:27

Doğru hocam çok teşekkürler. Ancak sözlerinizden anladığım kadarı ile çalışmaya devam edersem umut var gibi. Tekrar teşekkürler yorumunuz için.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları.   "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. EmptyPerş. 14 Şub. 2013, 17:15

Çok profesyonel bir çalışma olmuş hocam. Ellerinize sağlık.
Mustafa hocamın yorumlarındak, noktalara da dikkat ederseniz, boyama tadından yenmez..
En iyisi, gerçek uçağı önümüze alıp, her detayına bakarak boyamak..
Bu arada, böyle "Boyama Çalışmaları" konuları, sitemizin "Tasarım/Uçak Boyamaları/Boyama Dersleri/Uçak Boyama-Deneme Çalışmalarınız" adı altında toplandığından bu konunuzu da oraya izninizle taşıyorum. Kolay gelsin hocam.
K.Hakan Sevindik
Pilot-1

Pilot-1
K.Hakan Sevindik

MesajKonu: Geri: "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları.   "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. EmptyPerş. 14 Şub. 2013, 17:42

Çok teşekkürler hocam. Ancak daha çook çalışmam lazım biliyorum bu konuda. Bu güzel mesajlar iştaha getirdi desem yalan olmaz, çalışmalara devam kararı aldım. Umarım kimseyi pişman etmem... :)

Bu da daha sonra yaptığım bir çalışma. Yine FS9 SMS/Overland. Hazır uzman hocalarımızı ele geçirmişken görüşlerini almamak olmaz. :)

"K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. K3cyz

"K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. K3d4l
K.Hakan Sevindik
Pilot-1

Pilot-1
K.Hakan Sevindik

MesajKonu: Geri: "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları.   "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. EmptyPerş. 14 Şub. 2013, 17:47

xxxx c1302.hizliresim.com/16/g/k3cyz.jpg

xxxx c1302.hizliresim.com/16/g/k3d4l.jpg

Bunlar da daha yüksek çözünürlüklü hallerinin linkleri.
K.Hakan Sevindik
Pilot-1

Pilot-1
K.Hakan Sevindik

MesajKonu: Geri: "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları.   "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. EmptyPerş. 14 Şub. 2013, 18:10

Kusura bakmayın biraz taksit taksit oluyor ama bu başlıktaki mesajları edit edemiyorum.

Bu da gerçeği;

xxxx cdn-xxx.airliners.net/aviation-photos/photos/7/0/6/2011607.jpg
Ahmet Salih
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
Ahmet Salih

MesajKonu: Geri: "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları.   "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. EmptyPerş. 14 Şub. 2013, 18:43

Yaptığınız çalışmalar çok şık görünüyor Hakan Hocam! Allah yardımcınız olsun!
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları.   "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. EmptyPerş. 14 Şub. 2013, 19:28

Hakan hocam Lufthansa süper duruyor.İyiki aramıza katıldınız :)
K.Hakan Sevindik
Pilot-1

Pilot-1
K.Hakan Sevindik

MesajKonu: Geri: "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları.   "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. EmptyPerş. 14 Şub. 2013, 20:10

Teşekkürler. Açıkcası B744 benim de hoşuma gitmişti bitince. Oldukça uğraştım ama o 50 years ve altındaki silinerek giden yazı için. Kuyruk photoreal.

Aslında keşke PMDG ve Wilco/FT 'de boyayabilseydim ancak onlar için PhotoShop şart. SMS/Overland'i ise PhotoFiltre Studio ile boyayabiliyorum, tabi amatör seviyede olmak kaydıyla. İndirip denemek isteyenler için tüm dosyalarım Avsim'de yüklü. Orada soyadımla arama yaparsanız hepsi çıkar. (gitti bizim artılar... :) )

Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları.   "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. EmptyCuma 15 Şub. 2013, 00:13

Çok güzel çalışmalar Hakan hocam yenilerini bekliyoruz. Artınızı verdim bir yere gitmez. kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları.   "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. EmptyCuma 15 Şub. 2013, 01:53

Wilco'ya pek bulaşmayın derim hocam, hele ki; kuyruk kısmına değmeyin bile. kahkaha Uğraşanların kafasında sadece İKİ tel saç bıraktırıyor, Wilconun kuyruğu ve ön teker kapaklarının tescil yerleri. kahkaha
K.Hakan Sevindik
Pilot-1

Pilot-1
K.Hakan Sevindik

MesajKonu: Geri: "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları.   "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları. EmptyCuma 15 Şub. 2013, 15:58

:) Hocam haklısınız, zaten pek bulaşmıyorum (veya bulaşamıyorum!) ancak ne yazık ki sırf o güzelim panelleri için buna mecbur kalıyor insan. Bu nedenle oturup şu PhotoShop'u öğrenmem gerekiyor, işte gözümü korkutan tek şey! Ancak başka da çare yok gibi gözüküyor.. :)

"K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "memo1998" in Boyama Çalışmaları
» "cagri03" boyama çalışmaları
» "efe00'ın boyama çalışmaları"
» "amenathen" nın boyama çalışmaları..
» M. Adlin Boyama Çalışmaları