VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
"efe00'ın boyama çalışmaları" Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

"efe00'ın boyama çalışmaları"

+2
pilot
efe00
6 posters
YazarMesaj
efe00
ADMIN

ADMIN
efe00

"efe00'ın boyama çalışmaları" Empty
MesajKonu: "efe00'ın boyama çalışmaları"   "efe00'ın boyama çalışmaları" EmptySalı 04 Eyl. 2012, 22:36

FsX Default 737-800 Anadolu Jet

"efe00'ın boyama çalışmaları" 34851
"efe00'ın boyama çalışmaları" 3485d
"efe00'ın boyama çalışmaları" 3485t
"efe00'ın boyama çalışmaları" 34866
"efe00'ın boyama çalışmaları" 3486m

LİNK:

FsX Default 737-800 Pegasus

"efe00'ın boyama çalışmaları" 3507t
"efe00'ın boyama çalışmaları" 35081
"efe00'ın boyama çalışmaları" 3508s
"efe00'ın boyama çalışmaları" 35095
"efe00'ın boyama çalışmaları" 3509p

LİNK:

IRIS F-16D Fighting Falcon 132.Hançer Filo

"efe00'ın boyama çalışmaları" 5t83j
"efe00'ın boyama çalışmaları" 5t85u
"efe00'ın boyama çalışmaları" 5t88m

LİNK:

Lago F-16 Üç Adet Boyama (19 Mayıs, 29 Ekim, Fenerbahçe F-16'ları)

Resimleri albüm olarak yükledim o yüzden sadece linkleri verebildim..

19 Mayıs F-16:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

29 Ekim F-16:

Fenerbahçe F-16:

LİNK:

Linkler hide'lidir.. Yorumlarınızı bekliyorum...
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: "efe00'ın boyama çalışmaları"   "efe00'ın boyama çalışmaları" EmptyÇarş. 05 Eyl. 2012, 01:11

Şimdi Efe hocam.. Çalışmaların çok güzel. Ellerine sağlık..Gerçekten beğendim. Emek ve zaman harcamışsın..Çok teşekkürler..
Bu arada yorumlarımıza göre yapacağın çalışmalarda göstereceğin performanslarla Profiline ünvanlar eklenecek, daha sonra asıl "Boyama Sayfalarımızda" daha güzel eserlerini bu hakkınla alacağın ünvanlar ile paylaşıma sunacaksınız.

Yorumlarıma geçeyim..
- Öncelikle yapacağım yorum; resimlere bakarsak uçağın haricindeki FsX'in dış mekanlarının görüntüleri daha net, uçaklar biraz FLU çıkmış.. Sanırım sebebi, uçak boyama texturelerini DXTBmp ile kayıt yaparken buradaki [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] "MipMap" seçeneklerinden ikisi işaretli olarak kayıt etmişsin. Boyamaların net olması için bu İKİ seçenek BOŞ olmalı. Ve boyutu düşürmek, Frame artırmak iin ise "DXT1" formatımnda kayıt yapmalısın.

- İkincisi Fs'den aldığın bu resimlerde bizim inceleyemeyeceğimiz, yorum yapamayacağımız kadar uçaklar çok uzakta kalmış. Sanki hatalı kısımlar görünmesin diye uzaktan çekilmiş hissi uyandırıyor. Bu konuyu, "- Boyamalarınızı mümkün olduğu kadar yakın plan çekiniz ki yorum yapabilelim!.. diye "Boyama Çalışmalarınız" bölümündeki birçok topiklerdeki yorumlarımda bahsetmiştim. Benden ve yorumcu ustadlarımızdan yorum istemek için uçakları çok yakın plandan ve en şüpheli bulduğunuz kısımlarını bizlere çok ama çok yakından gösteriniz. Komple bir uçağı burundan kuyruğa kadar göstermek isterseniz Resim karesinin yan kenarlarına değecek şekilde olmalı. Diğer kısımnları ise iyice Zom yaparak gösterebilirsiniz..

Biraz da diğer üstadlarımıza bırakalım yorumları... Başarılı çalışmalarının devamını bekleriz Efe..
Keskin Umut
Vaps Designer

Vaps Designer
Keskin Umut

MesajKonu: Geri: "efe00'ın boyama çalışmaları"   "efe00'ın boyama çalışmaları" EmptyÇarş. 05 Eyl. 2012, 02:00

Efe hocam ellerinize sağlık çok güzel olmuş küçük hataların dışında hocam
yigitciftci
ADMIN

ADMIN
yigitciftci

MesajKonu: Geri: "efe00'ın boyama çalışmaları"   "efe00'ın boyama çalışmaları" EmptyÇarş. 05 Eyl. 2012, 02:12

Efe senin biraz daha pratik yapman gerekli isin basindasin pratik isi dahada guzellestirir.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: "efe00'ın boyama çalışmaları"   "efe00'ın boyama çalışmaları" EmptyÇarş. 05 Eyl. 2012, 02:17

Belki de işin sonundadır hocam kahkaha Ustalık aşamasında da olabilir.
10 yaşından beri de boyama yapıyor Efe hocamız. kahkaha

Ayrıca Gmax ile objeler çiziyor, AI planlar hazırlama aşamasında..
Maşallah, 12 yaşında; 10 parmağında 10 marifet..
efe00
ADMIN

ADMIN
efe00

MesajKonu: Geri: "efe00'ın boyama çalışmaları"   "efe00'ın boyama çalışmaları" EmptyÇarş. 05 Eyl. 2012, 10:33

herkese ayri ayri tesekkur ederim.. pilot hocam o kadar buyuk boylu degil göz_kırpma ai plan hazirlayip ucak boyadigim dogrudur ama gmax'i daha ogrenme asamasindayim. ayrica calismalarimi siralayayim:
1- 3 adet f-16
2- anadolu jet
3- pegasus
4- 132. hancer filo

ayrica ilk boyama calismamdir bunlar.. en son paylastigim boyamam 132. hancer filo dur.. su an bitirdigim bir anadolu jet var ama ufak kusurlar var biirince paylasacagim.. o yuzden kotu olabilir. yorumlariniz icinde tesekkurler dikkate alacagim..
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: "efe00'ın boyama çalışmaları"   "efe00'ın boyama çalışmaları" EmptyÇarş. 05 Eyl. 2012, 10:53

Olacak olacak posky üstünde kendini gelistirmeni öneririm :)
efe00
ADMIN

ADMIN
efe00

MesajKonu: Geri: "efe00'ın boyama çalışmaları"   "efe00'ın boyama çalışmaları" EmptyÇarş. 05 Eyl. 2012, 12:51

poskynin sitesi acilsa gelistirecegim cengizhan hocam ama acamiyorum.. merak ettim sizde boyle bir hata cikiyor mu? error 410, gone.. kac gundur deniyorum tik yok.. ::) üzgün
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: "efe00'ın boyama çalışmaları"   "efe00'ın boyama çalışmaları" EmptyÇarş. 05 Eyl. 2012, 12:58

31 Ağustosda site kapatıldı.Forumda paintkitler var.
efe00
ADMIN

ADMIN
efe00

MesajKonu: Geri: "efe00'ın boyama çalışmaları"   "efe00'ın boyama çalışmaları" EmptyÇarş. 05 Eyl. 2012, 13:30

anladim hocam bilmiyordum.. peki hocam onun yerine acilan bir site var mi? veya base dosyalarini edinebilecegim bir yer?
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: "efe00'ın boyama çalışmaları"   "efe00'ın boyama çalışmaları" EmptyÇarş. 05 Eyl. 2012, 13:34

Hayır bilgim yok.
efe00
ADMIN

ADMIN
efe00

MesajKonu: Geri: "efe00'ın boyama çalışmaları"   "efe00'ın boyama çalışmaları" EmptyÇarş. 05 Eyl. 2012, 15:11

neyse tamam o zaman tesekkurler hocam..
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: "efe00'ın boyama çalışmaları"   "efe00'ın boyama çalışmaları" EmptyÇarş. 05 Eyl. 2012, 18:15

Efeciğim, sen "Base-POSKY Dosyaları" bölümüne Posky'den istediğin Base'leri [İSTEK] başlığında yaz. Biz ilgileniriz..
efe00
ADMIN

ADMIN
efe00

MesajKonu: Geri: "efe00'ın boyama çalışmaları"   "efe00'ın boyama çalışmaları" EmptyÇarş. 05 Eyl. 2012, 18:19

Tamam hocam buldum zaten ibrahim hocamiz yazmis. Ama bulamadigim olursa yazarim. Tesekkurler dusunceniz icin..
Kutay Ayabakan
Pilot-1

Pilot-1
Kutay Ayabakan

MesajKonu: Geri: "efe00'ın boyama çalışmaları"   "efe00'ın boyama çalışmaları" EmptyC.tesi 10 Ocak 2015, 14:08

Ellerinize sağlık hocam...

"efe00'ın boyama çalışmaları"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "memo1998" in Boyama Çalışmaları
» "cagri03" boyama çalışmaları
» "amenathen" nın boyama çalışmaları..
» M. Adlin Boyama Çalışmaları
» "K.Hakan Sevindik" Boyama çalışmaları.