VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları

+23
erkann006
ERHAN YALIM
Emre Tekaslan
BurakOZ
Ahmet Salih
cocofb1907
memo1998
Ersin Akbulut
Selim ŞAHİN
Ahmet20
yusuf738
A.Caner PEREK
Onur Ka
firatsonmez
Kerem Peksen
sertacgencer
basay71
Sedat
pilot
Alp Deniz Şenyurt
Yunus Piyade
Özgür Kiraz
Keskin Umut
27 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Keskin Umut
Vaps Designer

Vaps Designer
Keskin Umut

Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyPerş. 07 Haz. 2012, 22:17

Boya yapımına başlanmış olan uçakların listesi hepsi bitince burada paylaşıcam tek tek paylaşınca olmuyor hepsini birlikte tek link halinde paylaşıcam bilginize.

A330-300 Turkish Airlines FS2004-FSX
TC-JNK
TC-JNH
TC-JNJ
TC-JNM
TC-JNN
TC-JNL

A330-200 Turkish Airlines Wilco FS2004-FSX
TC-JNA
TC-JNF
TC-JNG
TC-JNC
TC-JNB
TC-JND

Boeing 737-800-900 PMDG NGX
TC-JYB
TC-JHL
TC-JHM
TC-JFD
TC-JHK
TC-JFM
TC-JFL
TC-JFV
TC-JYC

Keskin Umut
Vaps Designer

Vaps Designer
Keskin Umut

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyC.tesi 09 Haz. 2012, 04:19

Sonunda boyamaların yarısı bitti vatana millete hayırlı olsun. kahkaha

Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 Di-UOK7M69I

Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link to view!
Mesajınız en az 10 kelimeden ve anlamlı cümlelerden oluşmalıdır!
(Your message should be at least 10 words and meaningful phrases!)

Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 D99b2984
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyC.tesi 09 Haz. 2012, 10:06

Hay maaşallah, hepsini bitirdin demek hocam kahkaha Hafta sonu yokum, dönüşte indirip kurmak vacip oldu :lol:
basay71
Pilot-4

Pilot-4
basay71

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyC.tesi 09 Haz. 2012, 10:29

güzel bir çalışma teşekkürler
sertacgencer
Pilot-1

Pilot-1
sertacgencer

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyC.tesi 09 Haz. 2012, 11:12

Hey maşallah. Ellerinize sağlık Umut hocam. Umarım hep böyle canlı ve güncel bir başlık olarak kalır.
Keskin Umut
Vaps Designer

Vaps Designer
Keskin Umut

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyPtsi 09 Tem. 2012, 01:33

İkinci parti olan Pmdg 737NGX 800-900 THY filo boyamalarıda bitti şimdi bir süre dinlenmeden sonra yeniden görüşmek üzere. kahkaha

Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 2cx0ky

Kerem Peksen
Pilot-1

Pilot-1
Kerem Peksen

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyPtsi 09 Tem. 2012, 13:12

Boyamalar boyayandan dolayı çok kaliteli ve güzel olmuş, ancak ben şu Wilco ya bir türlü ısınamadım nedense, FS 2004 kullanırken Airbus Addon larını yapan PSS firmasından bir kaç tane uçak satın almıştım, wilco ile de kıyaslama fırsatım olmuştu bir ara, ancak PSS çok çok iyiydi Wilco dan, şimdi bildiğim kadarı ile ya PSS kapandı yada artık FSX için addon yapmıyor, aramalarda sitesini bile bulamadım aslında, neyse, eğer wilco v2 de bişeyleri düzelttiyse bilemem ama, korkudan satın alamıyorum, ben hiç bir addon u ilaç li falan alamıyorum, çünkü ben support isterim, update isterim vs. parasını verip al pişman olmazsın diyecek arkadaşlar olursa sırf şu boyamalar yüzünden bile alabilirim, bu da biraz değişik oldu, boyama için uçak satın almak :)
Neyse sözün özü Wilco ya karşı bir antipatim vardı v2 yokken, v2 yi hiç bilmiyorum, dinamikleri, grafikleri, kullanıcıya verdiği tepkileri, ve kontrollerin hepsinin çalışıp çalışmadığı, bunlar benim için önemli şeyler mesela.
Saygılar.
firatsonmez
Pilot-1

Pilot-1
firatsonmez

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyPtsi 23 Tem. 2012, 01:49

Hocam ellerinize sağlık çok güzel olmuşlar ancak rapid linkklerinin hepsi silinmiş güncellemeniz mümkünmü teşekkürler..
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptySalı 24 Tem. 2012, 11:46

Bu boyamaları, lazım olduğunda indireceğim için indirmemiştim ve bugün Kuveyt-İstanbul uçuşumu A332 TC-JND ile yapacaktım (götürmüşler uçağı oraya ama geri getirememişler) ama maalesef rapidshare, dosyayı kaldırmış Umut hocam.

Sizden ricam, başka bir yere yüklemeniz. Teşekkürler.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptySalı 24 Tem. 2012, 17:41

-

Dosyaları lütfen buraya yükleyiniz: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Keskin Umut
Vaps Designer

Vaps Designer
Keskin Umut

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptySalı 24 Tem. 2012, 21:16

Kıskançlık ve haset bir insana çok şeyler yaptırır hocam bu kişiliğe sahip insanlar ellerinde gelse adam bile öldürürler linkler şikayet ettikleri için silinmişler bir emek daha boşuna gitti.Şikayet edeceğine yaz burdan hocam olsun bitsin ne adamlar var ya neyse özelden atarım linkleri upload edip Özgür hocam
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptySalı 24 Tem. 2012, 22:05

Özelden atmanıza gerek yok hocam, buradan paylaşsanız da yeter. Hepsini indirdiğim anda silinse bile bakarız bir hal çaresine.

Neyse, uçuş bitti, TC-JND'yi evine sağ salim getirdim bu öğleden sonra.
Keskin Umut
Vaps Designer

Vaps Designer
Keskin Umut

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptySalı 24 Tem. 2012, 22:55

Wilco THY A332-A333 ve A343 boyamaları;

A332
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

A333-A343

PMDG 738NGX 739NGX THY Boyamaları;

738NGX

739NGX

Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyÇarş. 25 Tem. 2012, 00:02

Teşekkür ederim Umut hocam. NGX boyamalarını indirmedim, malum, FSX bize yaramıyor kahkaha İlk THYVA A332 uçuşumda sizin boyamalardan birisini kullanıp forumda resmini yayınlayacağım.
firatsonmez
Pilot-1

Pilot-1
firatsonmez

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyÇarş. 25 Tem. 2012, 00:43

İlginiz ve dönüşünüz için çok teşekkürler hocam elinize sağlık. Tekrardan
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyÇarş. 25 Tem. 2012, 18:34

Keskin Umut demiş ki:
Kıskançlık ve haset bir insana çok şeyler yaptırır hocam bu kişiliğe sahip insanlar ellerinde gelse adam bile öldürürler linkler şikayet ettikleri için silinmişler bir emek daha boşuna gitti.Şikayet edeceğine yaz burdan hocam olsun bitsin ne adamlar var ya neyse özelden atarım linkleri upload edip Özgür hocam
Kurallara aykırı hareket edenler, ismiyle cismiyle DEŞİFRE edilmesi müstehaktır!. Diğer kural tanımazlara da ibret olur..
Nasıl bir olay oldu? ve kim, niye şikayet ettiyse buraya lütfen açık-seçik yazın hocam.
Biz de gerekeni yaparız. Saygılar.

Ayrıca Rapid, sapid, mapid vs, gibi eften sitelere dosya upload etmek; "kasırgada mandalla ipe kağıt asmaya" benzer...İpte 1 saat bile durması mucizedir.
En iyisi mi, "Box.com" dan alırsın bir hesap, bakarsın keyfine. Sonsuza kadar dosyaların muhafazada kalır. Birşeycik olmaz.
Onur Ka
Pilot-1

Pilot-1
Onur Ka

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyPerş. 01 Kas. 2012, 17:15

Hocam, ellerinize sağlık. Boyamalar çok güzel olmuş. Airbus boyamalarım artmaya başladı. Teşekkürler...
A.Caner PEREK
Pilot-2

Pilot-2
A.Caner PEREK

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyPerş. 01 Kas. 2012, 19:04

Ellerinize saglık hocam :)
yusuf738
Pilot-1

Pilot-1
yusuf738

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyPerş. 01 Kas. 2012, 19:32

Cok tesekkürler hocam, hemen indiriyorum, harika boyamalardir kesin. Tekrardan cok tesekkürler, Filoyu boyamaya devam edecekmisiniz ?
Ahmet20
Pilot-1

Pilot-1
Ahmet20

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyPaz 09 Ara. 2012, 17:06

Ellerizine Sağlık Hocam. Size teşekkür ederim. Her yerde PMDG 737NGX için TC-JYB'yi arıyordum, şimdi buldum.
Keskin Umut
Vaps Designer

Vaps Designer
Keskin Umut

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyCuma 14 Ara. 2012, 04:02

Geliyorrrrrrrrrrrrrrrrr Turkish Airlines B737-900ER [TC-JYI] 200th Aircraft (PMDG NGX) Geliyorrrrrrr çok yakında burda!!!!!!!
Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Selim ŞAHİN

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyCuma 14 Ara. 2012, 04:26

Keskin Umut demiş ki:
Geliyorrrrrrrrrrrrrrrrr Turkish Airlines B737-900ER [TC-JYI] 200th Aircraft (PMDG NGX) Geliyorrrrrrr çok yakında burda!!!!!!!

Sabırsızlıkla bekliyoruz hocam.. :) Çok güzel bir haber bu..
Keskin Umut
Vaps Designer

Vaps Designer
Keskin Umut

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyCuma 14 Ara. 2012, 20:35

Keskin Umut demiş ki:
Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 Asdasdtd

Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 Asdasdadsh
yusuf738
Pilot-1

Pilot-1
yusuf738

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyCuma 14 Ara. 2012, 21:49

Harika Harika Harika Harika, Sabirsizlikla Bekliyoruz. Simdiden Tesekkür Ederim Umut Hocam.
Keskin Umut
Vaps Designer

Vaps Designer
Keskin Umut

MesajKonu: Geri: Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları   Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları - Sayfa 2 EmptyPtsi 17 Ara. 2012, 23:16

Turkish Airlines B737-900ER [TC-JYI] 200th Aircraft (PMDG NGX) sonunda bitti.Resimlerin çekiminde Emre Yıldırıma ve boyama'da emeği geçen Cengizhan Barutta çok teşekkür ederim.

Umut Keskin'in Boyama Çalışmaları
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» "cagri03" boyama çalışmaları
» "efe00'ın boyama çalışmaları"
» "amenathen" nın boyama çalışmaları..
» M. Adlin Boyama Çalışmaları
» "memo1998" in Boyama Çalışmaları