VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
VFR Uçuş dökümanı... Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

VFR Uçuş dökümanı...

4 posters
YazarMesaj
enesyildirim
Teacher Pilot

Teacher Pilot
enesyildirim

VFR Uçuş dökümanı... Empty
MesajKonu: VFR Uçuş dökümanı...   VFR Uçuş dökümanı... EmptyPerş. 12 Nis. 2012, 13:26

Selamlar hocalarım İVAO'da sınvlara giriyorum.Bunlardan FS3 için olan sınavı geçtim Teorik.Ardından belirli bir bilgiye sahip olduğumu düşünerek PPL sınavına da girdim ve TEORİK'te başarılı oldum.(75 puan ile)Sizden ricam elinizde olan veya bildiğiniz VFR ve Meydan Turu dökümanı varsa bana vermeniz.Malum çalışmadan olmuyor. kahkaha
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: VFR Uçuş dökümanı...   VFR Uçuş dökümanı... EmptyPerş. 12 Nis. 2012, 13:35

Bende var bu doküman, bana da Ümit hocam gönderdi, Enes hocama özelden gönderdim (Onur Air pilotu olduğu için). Eğer Ümit hocam izin verirse forumda da paylaşabilirim.
enesyildirim
Teacher Pilot

Teacher Pilot
enesyildirim

MesajKonu: Geri: VFR Uçuş dökümanı...   VFR Uçuş dökümanı... EmptyPerş. 12 Nis. 2012, 13:48

Özgür Kiraz demiş ki:
Bende var bu doküman, bana da Ümit hocam gönderdi, Enes hocama özelden gönderdim (Onur Air pilotu olduğu için). Eğer Ümit hocam izin verirse forumda da paylaşabilirim.
Teşekkürler hocam ::)
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: VFR Uçuş dökümanı...   VFR Uçuş dökümanı... EmptyPerş. 12 Nis. 2012, 14:39

Özgür Kiraz demiş ki:
Özgür kaptanım eğer ümit hoca izin verirse paylaşabilir misiniz? eminim birçok kişi için faydalı olacaktır(ben dahil)
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: VFR Uçuş dökümanı...   VFR Uçuş dökümanı... EmptyPerş. 12 Nis. 2012, 14:49

Hocam, siz zaten Onur Air'da uçuyorsunuz. Size özelden de veririm, sorun değil. Lakin, hocam gelsin, izin herkese çıksın derseniz beklerim ona göre. Akşama kadar buradayım nasılsa kahkaha
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: VFR Uçuş dökümanı...   VFR Uçuş dökümanı... EmptySalı 13 Ağus. 2013, 13:41

Özgür hocam konuya mesaj yazmayı uzun bir süre unuttum.Ne oldu VFR uçuş dökümanı? paylaşamayacak iseniz dert etmeyin kahkaha 
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: VFR Uçuş dökümanı...   VFR Uçuş dökümanı... EmptySalı 13 Ağus. 2013, 15:42

Liselere kayıtlar başladığından bu yana (bugün iş başı yaptım), kafamı kaldıracak vakit bulamıyorum. Uçuş bile yapamadım 18 gündür, doküman da başka bahara kaldı kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: VFR Uçuş dökümanı...   VFR Uçuş dökümanı... EmptyÇarş. 14 Ağus. 2013, 02:55

Allah kolaylıklar versin size, o zaman hocam. Lise kayıtları en zorlu zamanlardır. İstekler, arzular hiç bitmez.  Saygılar.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: VFR Uçuş dökümanı...   VFR Uçuş dökümanı... EmptyÇarş. 14 Ağus. 2013, 10:45

Yok, öyle istek filan olmuyor. Kayıt parası da almıyoruz, sadece belli bir miktar pul, o da 4-5 sene boyunca devamsızlık mektuplarının gönderimi için kullanılıyor (devamsızlık yapmazsa pullar, köy sandığına kalıyor, resmi başka işlerde kullanılıyor) kahkaha

İşlemler basit, elektronik ortamda hallediliyor artık. Yegane işimiz, anket. Kılık kıyafet serbest mi olsun, formaya mı dönelim diye. Şu ana kadar yeni kayıtlardan hiçbirisi, serbest istemedi (öğrenciler dahil). Bizim hükümetimiz, halktan daha iyi biliyor ya! Getirilen serbestliği isteyen yok kahkaha

VFR Uçuş dökümanı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sanal Uçuş?Online uçuş için IVAO kaydı nasıl yapabilirim?.
» [VIDEO-Eğitim]; PMDG 737 Full Uçuş Serisi -2- FS2Crew ile Uçuş
» VFR, VOR to VOR uçuş ve ILS iniş.
» FS'de Uçuş Planı ile uçmak (IFR-VFR)
» Boeing 737-800 Aletli uçuş 4