VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Sanal Uçuş?Online uçuş için IVAO kaydı nasıl yapabilirim?. Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Sanal Uçuş?Online uçuş için IVAO kaydı nasıl yapabilirim?.

3 posters
YazarMesaj
Cpt.Orkun_44
Pilot-1

Pilot-1
Cpt.Orkun_44

Sanal Uçuş?Online uçuş için IVAO kaydı nasıl yapabilirim?. Empty
MesajKonu: Sanal Uçuş?Online uçuş için IVAO kaydı nasıl yapabilirim?.   Sanal Uçuş?Online uçuş için IVAO kaydı nasıl yapabilirim?. EmptyPaz 13 Şub. 2011, 15:25

Değerli kaptanlarım, uzun zamandır yaptığım off-line uçuşlardan sonra artık on-line uçmak istiyorum. Ama bu kouyla ilgili üye olmak istediğim IVAO ingilizce yönergeleri tam anlamadığımdan olacak ki kabul edilmedi yada eksik bişeyler olduğundan tamamlanmadı. Üye olmayı yeniden denesem ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olabilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Sanal Uçuş?Online uçuş için IVAO kaydı nasıl yapabilirim?.   Sanal Uçuş?Online uçuş için IVAO kaydı nasıl yapabilirim?. EmptyPaz 13 Şub. 2011, 15:57

Online uçuşlar ve Online kayıt bilgileri hakkında tüm bilmek istedikleriniz alttaki linkte kaptanım. Kolay gelsin.
Online Uçuş Eğitimi: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (Burada buluna bütün konuları tek-tek okuyabilir, adım adım onlime uçuşa başlamak için bütün bilgilere sahip olabilirsiniz.)
Ayrıca Flight Simulator+Online için gerekli bilgiler: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son pilot tarafından Paz 13 Şub. 2011, 18:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Sanal Uçuş?Online uçuş için IVAO kaydı nasıl yapabilirim?.   Sanal Uçuş?Online uçuş için IVAO kaydı nasıl yapabilirim?. EmptyPaz 13 Şub. 2011, 17:36

IVAO uçuşlarında mutlaka Flight Plan yapmanız lazım. Aksi takdirde kalkışa geçeceğiniz anda size uyarı gelir (IVAP eklentisi çalışmak zorunda) ve bağlantınız kesilir. O kadar zor değil Flight Plan (uçuş planı) hazırlamak ama bilmeniz yararınıza olur. Az önce IVAO'da LTBJ-LTFJ uçuşu yaptım. Gerçi her iki piste de başka uçaklar yoktu, ATC'lerin hiçbirisi çevrimiçi değildi, olunca daha zevkli oluyor.

Havacılık terimlerini de iyi bilmeniz lazım. ATC'lerle irtibatta gerekli oluyor, ilk seferinde çok zorlanmıştım anlaşmakta kahkaha Bence önce uçmayı iyice öğrenin (bilmiyorsanız elbette, durumunuzu bilmediğim için söyledim). Sonra IVAO deneyin derim. Bir de tavsiyem, nerede ATC varsa o pistleri tercih edin. Hem trafik olur hem de kontrolör, gerçekçi olur en azından. Değişik boyama uçakları görme şansınız da olur kahkaha
Cpt.Orkun_44
Pilot-1

Pilot-1
Cpt.Orkun_44

MesajKonu: Geri: Sanal Uçuş?Online uçuş için IVAO kaydı nasıl yapabilirim?.   Sanal Uçuş?Online uçuş için IVAO kaydı nasıl yapabilirim?. EmptyPaz 13 Şub. 2011, 23:49

Teşekkür ederim sayın pilot kaynaklar yardımcı oldu.
kahkaha
Cpt.Orkun_44
Pilot-1

Pilot-1
Cpt.Orkun_44

MesajKonu: Geri: Sanal Uçuş?Online uçuş için IVAO kaydı nasıl yapabilirim?.   Sanal Uçuş?Online uçuş için IVAO kaydı nasıl yapabilirim?. EmptyPaz 13 Şub. 2011, 23:50

sayın kumpiter ıvap eklentisini dowload edecem teşekkürler.

Sanal Uçuş?Online uçuş için IVAO kaydı nasıl yapabilirim?.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» fs 2004 online uçuş nasıl yapılır
» İVAO'da Uçuş Başlangıç hatası?
» Online Uçuş Problemi
» Online Uçuş REFERANS DÖKÜMANLARI
» ONLINE Uçuş Nedir?,Açıklamaları...