VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.

+10
Cengizhan Barut
UMIT UNALDI
orhanyavuz
Özmen ÜNAL
hknpal
PETER
Haluk
Özgür Kiraz
pilot
Adriana Mejia Garcia
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptyPaz 08 Nis. 2012, 21:32

Her koşulda hallederim hocam. BGL dosyası şeklinde yaparsanız da kaldırırım, daha önce oynadım bgl ile, VABB Mumbai, hatırlatayım.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptyPtsi 09 Nis. 2012, 18:31

Oğlanın kepçesi bunu zor kaldırır hocam. kahkaha

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptyPtsi 09 Nis. 2012, 21:47

Crash kapalı hocam, deler geçeriz nihayetinde (duramazsam) kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptySalı 10 Nis. 2012, 01:58

Nasıl koymuşum ama?... Değil mi hocam?. kahkaha Sırf senin için Google'dan STONE(ROCK) aradım. Buldum da.. kahkaha
Bu arada asıl paylaşımda KAYAYI orada unutursam şimdiden kusura bakmayın, tamam mı arkadaşlar?.. kahkaha
Fakat, Özgür hocama test olarak göndereceğimde MUTLAKA birkaç KAYA! olacak kahkaha kahkaha

En son pilot tarafından Salı 10 Nis. 2012, 02:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptySalı 10 Nis. 2012, 02:02

Ha bu arada, " O kayanın pistin ortasında ne işi var?" diye soranlar merak etmesin.. Özgür hocamızın oğlanı yandaki tepeyi "oyuncak dozeri" ile düzlerken o gördüğünüz KAYA!, aşağı kayıp piste oturmuş .. deriz. kahkaha

Hocam, inişte belki durursunuz da.. A340 ile kalkışta ne yaparsınız ?, çok merak ediyorum kahkaha kahkaha kahkaha (Crash'i aç hocam. Hile yapma..) kahkaha
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptySalı 10 Nis. 2012, 09:08

Crash açmamamın sebebi, FSP ve meydanlardaki cinslikler. Bir de IVAO uçuşlarında yaşadığım, önüne bakmayan pilotların, uçağımı biçmesi. Hiç unutmuyorum, uçuş planımı yaptım, MCDU işledim, geri itme ve motor çalıştırma (Pushback) yaptım, taksi uyarısını da verdim ama tam o esnada (215 numaralı kapıdan Tahran'a hareket edeceğim), MNG binasını yararak gelen bir A388, uçağımın üzerinden silindir gibi geçti (A320 yanında, sinek gibi kaldı) ve hadi bakalım, baştan başla. O koskoca uçağı, orta büyüklükteki uçaklar için yapılmış 216 kapısına park etti (sığmadı tabii ki). Ben de payladım kendisini ama lütfedip de pardon bile demedi vatandaş (Johannesburg'tan gelmiş, muhtemelen tuşlara basacak hali de yoktu, sonra da Sao Paolo uçacak bir vatandaş).

Kaldırırm hocam ben o kayayı, sıkmayın canınızı kahkaha
Adriana Mejia Garcia
Pilot-1

Pilot-1
Adriana Mejia Garcia

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptyCuma 13 Nis. 2012, 13:25

Merhaba. Morelio bittimi acaba ?
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptyCuma 13 Nis. 2012, 14:06

Hayır bitmedi. Çalışmalar son sürat devam ediyor. Bittiği zaman buradan, sağır sultan duyacak şekilde anons yapılacaktır kahkaha
Alp Deniz Şenyurt
Teacher Pilot

Teacher Pilot
Alp Deniz Şenyurt

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptyCuma 13 Nis. 2012, 16:17

Hahahahahahahahahahaahh pilot hocam gülmek ev çöktü allah sizide güldürsün kayayı oradan nasıl kaldıracağız acaba ? kahkaha kahkaha::D A380 le de kalkabilir miyiz acaba kayaya vurmadan kahkaha::D::D
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptyCuma 13 Nis. 2012, 16:36

3.8 km'lik pisttin tam ortasına kaya koyarsanız 1.9 km'lik kısmına denk gelir. Bugün Bremen, 2 km'lik piste sahip ve oradan kalkan uçaklar, 2 km'lik kısmın tamamını kullanmadan kalkabiliyorlar. Ne olur, A319 olur, B735 olur, bu tür uçaklarla çok rahat kalkabilirsiniz, inebilirsiniz. Kalkışta burnu, kuyruğu sürttürmeden dik açıyla kaldırmanız lazım, gövde altı veya iniş takımları vurabilir, tek sakınca o. Deneyeceğim, yükü hafif tutarsanız mümkün.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptyCuma 13 Nis. 2012, 17:37

Adriana kaptanımız bu ve önceki sayfalardaki resimleri göremiyor herhalde.Yazılanları da okuyamıyor. Artık ne resim ne de yazı eklemeyeceğim.. İşin sonuna geldik zaten.. Ağaçlar ve insanları yerleştiriyorum. Son testleri de yaptıktan sonra aynen Haluk hocaya ve Özgür hocaya (KAYALI olanı) .. Project Control-Test ekibinden isteyen olursa link verebilirim..
En iyi şekilde test edilmeli Özgür hocam. AVSİM, Fligtsim, Surclaro, Avsim.su, vs.. sitelere de Upload edeceğiz. Artık açıldık dünyaya.. Buna vesle olan Adriana kaptanımıza teşekkürler..

Alp hocam.. Sizleri biraz tebessüm ettirebildiysek, ne mutlu bize. kahkaha Gülen gözleriniz hep gülsün, hep mutlu olun..
Biz de bu güzel gülücükleri görmek istiyorduk. fakat sizden başka gören ve ilginen yok bu sayfayla..Tek elimin parmak sayısını geçmiyor.. saygılar.
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptyC.tesi 14 Nis. 2012, 10:44

Pilot hocam Elinize sağlık ben seve seve test edebilirim.
Saygılarımla
Alp Deniz Şenyurt
Teacher Pilot

Teacher Pilot
Alp Deniz Şenyurt

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptySalı 17 Nis. 2012, 13:53

Hocam LTFJ nin yeni binası hiçbir yerde yok acaba yapabilir misiniz gereken bütün bilgilleri ulaştırırım teşekkürler Saygılar
Hocam bide bana da atar mısınız bende FSX de denerim çalışıyor mu diye?
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptySalı 17 Nis. 2012, 15:59

Alp hocam, LTFJ'nin hangi YENİ binası?..
Şu bizim LTFJ-2010 ve LTFJ_2011 'de scenery de olan Ana Int. Terminalindan bahsetmiyorsunuz galiba?,
Bazı GERÇEK fotoğraflarda gördüğüm kargo kısmında yapımı devam eden bazı ?, şeklini şemalini bilmediğim binalardan mı bahsedşyorsunuz?
Öyleyse, hemen bütün fotoğraf ve bilgileri, binların ölçülerini verirseniz 2-3 günde LTFJ_2011 'e FIX dosyalarını hazırlarım. "MLM" hafta sonuna kadar biter. Mexico uçaklarının AI uçuş planları da bitti mi MLM sunuma hazır olacak..

Bu arada arkadaşlar. Bir konudan bahsederken, o konuyu okuyan kişinin, konuyla ve içeriği ile ilgili HİÇ BİR ŞEY bilmiyormuş gibi, bir ilkokul talebesinin anlayacağı dilde ve açıklamalarla bütün detaylarını anlatırsanız, konu daha iyi anlaşılır ve birçok soru mesajlarına da maruz kalmamış oluruz. Lütfen konuları daha detaylı açıklayalım..Fakat bilerek bazı bilgilerin üstü kapatılıyorsa, o da başka mesele...
Meselâ; S.Gökçen, Karain, Dalaman, LTBA, LTBI, vs,.. yaptığım bütün havaalanı scenery 'leri için bu meydanlara gidenler,görenler, bilenler "-Aynı, gerçeği gibi olmuş!" diyorlarsa, bu bana ulaştırılan detaylı fotoğraf ve bilgilerle oluşmuştur. Bu detaylı ve TAM açıklamalı dökümanlar olmasaydı veya yetersiz olsaydı inanın kafadan atma hayali bir meydandan öteye geçmezdi..
Şu an bitmek üzere olan "MLM_Morelia" meydanına ait sınırlı sayıda fotolarla yola çıkarak, tam 2 hafta sadece gerçekte neyin nerede olduğunu ve hangi ölçülerde olabileceğine dair kapsamlı hasaplamalardan sonra her nesnenin konum, ebat, renk, desen , figür çalışmalarını not ederek, yani bütün malzemeleri temin ettikten sonra çalışmalara başladım. Yapım, ön fizibilite çalışmalarından daha kolay ve zevkli. En çok uğraştıran ön hazırlık .. Bu hazırlıların olması için de MUTLAKA çok sayıda bilgi fotoğraf ve dökümanlarına ihtiyacım var.
Çünkü ben oralarda DEĞİLİM!. Ben MİNİCİK MASACIĞIMIN(çekmecesi bile yok) başındayım. Arada bir de WC'ye kadar gidiyorum o kadar. Bana ne verirseniz onu alırsınız.. Ne kadar bilgi ve foto!, o kadar scenery!...Saygılar..
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptySalı 17 Nis. 2012, 16:33

Yemeğe de çıkın hocam, kan şekeri filan düşer, Allah korusun.

MMMM Morelia bitse de uçsak. Sırf ekran görüntülerine özel başlık açacağım onun için kahkaha Bilgisayarı kasma pahasına da fraps açık olacak, ekran görüntüleri almak için kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptySalı 17 Nis. 2012, 18:49

Yok hocam, kocaman LOD'lar uyguladım. Frame'den 1 birim dahi gitmiyor. Frame'i 30'a kilitledim. Tüm bina ve detayları ile Morelia'da yine frame 30'da. kahkaha Hiç eksilme yok..
Düşük perfornslı PC'lerde en fazla 4-5 frame düşebilir.. Fazla değil. Ayrıca FsX'te de sorunsuz kullanılacak gibi...
Bu meydanda farklı olarak, Apronda yer araçları için yol çizgileri ve işaretleri de başarıyla uyguladık.Şu an çitlerle uğraşıyorum. Farklı ve tellerinin üzerinde VAPS yazılı YEŞİL renkli çitleri ekliyorum..Bir farklı çit daha iç binaların çevresinde kullanıyorum..
Yani hocam, severek yaptığım bu meydan öncekilerden daha da Frame dostu ve daha güzel oldu .. Tabi takdir ve değenlendirme siz değerli kaptanlarım kullandıktan sonra... Saygılar.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptySalı 17 Nis. 2012, 22:22

TC-OBF ile Los Angeles (KLAX) - Morelia (MMMM) uçuşunu yapacağım. IVAO'da yapsam boş olur meydan, Radar Contact 4 kullanarak yapabilirim. AI uçaklar da olur üstelik.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptyÇarş. 18 Nis. 2012, 03:06

-
Bugün "Tel Örgü" lerin inşaası bitti. Elemanlarımızın eline 3 er, 5 er fırça verdik, tel örgülerin üzerine koyu yeşil "VAPS" yazısını yazıyorlar. Aynı anda 2 eleman da tel örgülerin bazılarının üstüne "CAUTION" tabelalarını asıyorlar... dı ki.. Biraz önce paydos ettik. Şu an Türkiye'de GECE'nin 03:00 ü ama burada henüz yeni akşam olmak üzere. Heopimiz duşlarımızı alıyoruz. Millet duş sırasındayken ben de oturdum size, son inşaat bitim fotolarını gönderiyorum.
Meydanın teslimi, Haluk hocamızın video çekimine bağlı.. Haluk hocamız da buraya dün geldi. Güzel bir Jetlag masajından ve 6 saatlik uykudan sonra güzel bir yemek yedik. Havaalanı sahasına birlikte geldik. Biz çitlerle, tel örgülerle meşgul olurken 3-4 eleman ile birlikte Haluk hocamız da kamera ve diğer ekipmanlarını çekim için belirlediği en uygun yerlere yerleştirmeye başladı.
Çekimlere başlaması için ; 1-Son kontrol olan "Bina ve diğer objelerin konum Control" aşamasının bitmesi gerekiyor., 2-Bir de şu Aeromexico, Varig ve diğer AI uçakların gelmesini bekliyoruz..Onlar da alana girdiğinde camera : "KAYIT!".... Video dan sonra alan size teslim!. kahkaha

Nihaî görüntüler:
(SS'ler 1280pix. olarak büyüktür!..Resimlere "SAĞ-TIK" yaparak, "Görüntüyü AÇ" yapınız!...)

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptyÇarş. 18 Nis. 2012, 08:14

Sağ tık, aç? Sistem otomatik olarak 800x500 yapmış görüntüleri hocam.

Vallaha bu açıdan daha iyi görünüyor resimler. İyice meraklanmaya başladım kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptyÇarş. 18 Nis. 2012, 16:42

Sizden başka merak eden de yok zaten hocam. Adriana kaptan bile mesajlara ve resimlere bakmadan; "-Ne oldu bizim MMMM?" diyor kahkaha
Ben size yapıyorum bunu hocam. Sadece siz kullanın.. Kimse elini Morelia kayasının' altına soktuğu falan yok.. Herkes bir havada!, ama hangi havada anlamış değilim..
Tabi ya... mecbur değil ki kimse buraya mesaj yazmaya.. Seven yazar!...

Evet arkadaşlar... Morelia meydanını Avsim'e falan yüklemeyeceğim... Kimse ilgilenmiyor.
Bu meydan scenerysi , belki de bugüne kadar yaptıklarımın içinde en iyisi, en frame dostu, en çok detaylı, ve en mükemmeli...
İsteyen bana PM atar.

Kızdım HA!.. kahkaha
Az değil dile kolay; tam 2,5 ay.. Ne için?...
Alıp kullansalar bari: yani kullandıklarını bize gösterseler bari.. Yok kitaplıklarında süs olarak duruyor.
Biz kuru teşekküre ihtiyacımız yok arkadaşlar!.. Her zaman diyoruz. ki; yaptığımız boyamaların , scenerylerin hakkını vermek ve bizleri MUTLU etmek istiyorsanız, bu tasarımları kullanın ve bize kullandığınızı SS'lerle gösterin!...
Sizden başka bir şey istemiyoruz.
Bunu yapmıyor musunuz?..madem yapmıyorsunuz, biz de tasarım yapmıyoruz. Bulun, nerden bulursanız!..
SS bölümünde artık gözümüze GINA gelen havayollarını görmekten bıktık.. Niye VAPS uçakları ile uçulmuyor?.. Zaman öldürmek için mi boyadık onları.. Yoksa lâf olsun diye mi?..Siz kullanın diye..
Yok arkadaş!, yok...
Bundan sonra şahsen ben yaptığım çalışmaları paylaşmayacağım... sadece resimlerini koyacağım.. İsteyene PM'den TEK bir şartla vereceğim.. UÇACAKSIN ve GÖSTERECESİN!... "Igıdık!, bıgıdık!" diyen, bu şartı yerine getirmeyeceğinden şüphelendiğime vermeyeceğim..
Madem güzellikle olmuyor, ZORAKİ yaparız bizde.. ŞARTLI paylaşım yaparız...
Yunus Piyade arkadaşımıza bravo doğrusu.. beklediğim kişiler VAPS uçakları ile halâ uçmaz ve göstermezken.. Hiç aklımızda olmayan Yunus hocamız, gönlümüzde önemli YER etti kendine.. VAPS aşığı isen, VAPS'a gönül vermişsen, VAPS ile ilgileneceksin, tasarım yapanların konularına mesaj yazacaksın, onların hakkını ancak böyle verirsin.,Ama yok, VAPS senin için umursanmaz bir yapı ise işte böyle tınlamazsın, alır gidersin.. Ne zamana kadar..O zamanı da biz biliriz....
Bunda sonra çalışmalarımı PM'den vereceğim. Benim verdiğim kişilerden isteyen olursa, hem veren, hem isteyen kişiler şimdiden tasını tarağını toplasınlar, VAPS'a veda etsinler!...

VAPS'a herkes giremez!..
Neden herkes, kayıt kurallarından şikayetçi?.. Sıktığımız için.O maddeleri gereği gibi dolduran kişi VAPS'a girmeye hak kazanır.
Yukarıda yazdıklarım gibi;
Tasarımlarımızı kullanarak bize gösteren kişi VAPS'ta kalmayı HAK eder!..

Bizim üye sıkıntımız hiç olmadı ve bundan sonra da olmaz.. kayıtları her an kapatırız ve işimize bakarız.. Bizim işimiz tasarım yapmak, paylaşmak ve KULLANDIRMAK!.... Kullanılmayacak tasarımlarla NİYE UĞRAŞALIM aylarca?!...
Bundan sonra böyle....
Tasarımları almak değil de... KULLANMAK ve bizlere kullandığını göstermek isteyen bana PM atmalı...Böyle, bundan sonra..
Linkler hep silinecek.. Tasarım linkleri her isteyenden sonra SİLİNECEK ve yeni linke aktarılacak..

Bakınız, benim herkesin paylaşımına mutlaka cevap yazdığım olmuştur. benim paylaşımlarımın hangisine hangi kişiler cevap yazmış.. Çoğu paylaşımlarıma birileri HİÇ cevap yazmaya tenezzül bile etmiyor..
Ben de sceneryleri yapıp , kendim kullanacağım.. Ve "Ön Çalışmaları" konularına cevap yazıp scenery'yi PM'den isteyenlere göndereceğim..
Böylece bol-bol uçuş zamanı bulup, scenerylerimin boy-boy SS'lerini ben de Bölümde yayınlayacağım.
Yazmaktan sıkıldım, işime bakayım. yeter..
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptyÇarş. 18 Nis. 2012, 17:18

Vay!.. Bugün profilimdeki "Age" değişmiş otomatik olarak?...
Alp Deniz Şenyurt
Teacher Pilot

Teacher Pilot
Alp Deniz Şenyurt

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptyÇarş. 18 Nis. 2012, 17:30

Hocam benden takip ediyorum burayı niye böle sölediniz şimdi?
Hemde ısrarla resimlerinize odaklanıyorum ama hiçbir kötülük yok elinize sağlık diyorum :|
Yunus Piyade
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
Yunus Piyade

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptyÇarş. 18 Nis. 2012, 17:47

Hocam Vaps'ın yeri bende çok özel.Yaklaşık altı aydır uçmama rağmen Vaps sayesinde sanki senelerce uçuyormuş gibiyim.Bunun sebebi paylaşımları ve yorumları incelemek, gözlemlemek.Yapılan paylaşımlar ise mükemmel ötesi.Verilen bu kadar emeklerin kaybolup gitmemesi gerekir.Bu yüzden yorumlarla ve resimlerle emeğe saygıyı göstermek gerekir.Yapılan paylaşımların saatlerce uykusuz, yorgun bir şekilde sırf biz kullanalım diye yapıldığını unutmayalım.Teşekkürler Vaps ailesi ve değerli kaptanları.
cocofb1907
Pilot-2

Pilot-2
cocofb1907

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptyÇarş. 18 Nis. 2012, 17:55

hocam ellerinize sağlık uzun zamandır sitede geziniyorum ama bu meydan hiç dikkatimi çekmemiş üzgün çok güzel bir çalışma oluyor elinize emeğinize sağlık umarım en kısa zamanda uçuşlara başlarız
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 4 EmptyÇarş. 18 Nis. 2012, 18:01

Pilot hocam ben şimdiden söyleyeyim bitince özelden ilk ben istiyorum.Biz şahsen yapılan emekleri kolay harcayan kişileriz.Söylemlerinizde hakılsınız.Şekil 3-5 karain.Bakın uçuyormuyuz karaine cevap yok hayır.MUçuyorsak bile SS koyuyormuyuz.Yapanı taçlandırıyormuyuz oda hayır .MMMM i yaptınız ilk 3 - 5 uçtuk.Sonra ne olacak tarihteki yerini alacak.
Ama yinede ellerinize kollarınıza sağlık.

TEŞEKKÜRLER

İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» [İSTEK]; KIAH Houston George Bush Int.Airport
» [İstek]; Fs9-LCEN Scenery için Afcad Güncellemesi
» "efe00'ın boyama çalışmaları"
» "amenathen" nın boyama çalışmaları..
» "Mustafa Aykın" ın Çalışmaları.