VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
"Mustafa Aykın" ın Çalışmaları. Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

"Mustafa Aykın" ın Çalışmaları.

3 posters
YazarMesaj
mustafa_aykın
Pilot-2

Pilot-2
mustafa_aykın

"Mustafa Aykın" ın Çalışmaları. Empty
MesajKonu: "Mustafa Aykın" ın Çalışmaları.   "Mustafa Aykın" ın Çalışmaları. EmptyPaz 17 Nis. 2011, 20:30

LİNKLER KONTLOD EDİLMİŞTİR. Linke tıklayın, beş saniye bekleyin, sağ üst köşedeki "SKIP AD" e tıklayın, indirme satfasına gelicektir.
Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link to view!
Mesajınız en az 10 kelimeden ve anlamlı cümlelerden oluşmalıdır!
(Your message should be at least 10 words and meaningful phrases!)

"Mustafa Aykın" ın Çalışmaları. D99b2984

TÜRK HAVA YOLLARININ MUŞ İSİMLİ AIRBUS A320 MODELİDİR.
(VC) VİRTUAL KOKPİTLİDİR. BOYAMA ŞAHSIMA AİTTİR VE İLK BOYAMAMDIR.

TEST EDİLMİŞTİR. FSX İÇİNDİR.
(dosya boyutu 42 mb.)

(Fs9 bende bulunmadığı için boyamayı uyarlıyamıyorum ancak fs9 da da çalışacağını tahmin ediyorum.)

REAL
"Mustafa Aykın" ın Çalışmaları. Bcd7eea8

FSX
"Mustafa Aykın" ın Çalışmaları. 634cc1bc

FSX
"Mustafa Aykın" ın Çalışmaları. 52cf48c2

İYİ UÇUŞLAR

Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Kaan Özgel

MesajKonu: Geri: "Mustafa Aykın" ın Çalışmaları.   "Mustafa Aykın" ın Çalışmaları. EmptyPaz 17 Nis. 2011, 21:41

Mustafa Hocam öncelikle ilk çalışmanıza göre çok güzel(+)'lar ancak size gördüğüm bir kaç çapağı bildirmek isterim
1-Kuyruktaki logo biraz küçük olmuş gibi
2-Kuyruğun üstünde sanki biraz beyazlık kalmış gibi.
Ayrıca böyle sunumlar hazırlarken güzel bir paket hazırlamamız lazım burda hocam Pilot hocamın yaptığı gibi: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Hocam şunu söylemek isterimki bizim amacımız sizi kırmak değil bildiğiniz gibi sadece size yardım etmek ve Çapaksız boyamalarımızı Vaps ailesine kazandırmak ama gerçekten güzel olmuş ellerinize sağlık çalışmalarınızın devamını bekliyoruz
mustafa_aykın
Pilot-2

Pilot-2
mustafa_aykın

MesajKonu: Geri: "Mustafa Aykın" ın Çalışmaları.   "Mustafa Aykın" ın Çalışmaları. EmptyPaz 17 Nis. 2011, 22:03

Teşekkürler değerlendirmeleriniz için saymış olduğunuz kusurlar boyama aşamasındaki taslaklardan kaynaklı ayrıca fsx için bu modelde çok eski boyamalar devam edicek tabiki güncel taslaklar elime geçtikçe kayda değer çalışmalar ortaya çıkacaktır.

Ayrıca vermiş olduğunuz sunum şeklinide değerlendireceğim
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: "Mustafa Aykın" ın Çalışmaları.   "Mustafa Aykın" ın Çalışmaları. EmptyPtsi 18 Nis. 2011, 02:15

Aynen, Kaan hocamın değindiği maddelere katılıyorum.
Eleştiriler ve yorumlarımız bu işe başlayanları yıldırmak değil, daha daha mükemmeliyete doğru desteklemek içindir. Bunu artık biliyorsunuzdur.Ama yine de ailemize yeni katılan arkadaşlarımıza bir hatırlatma mahiyetinde yazdım. Siz zaten bunları biliyorsunuz.

Şimdiii... Çapak?.. 2007 yılından beri boyama hatalarına yüklediğim bu anlamı, arkadaşlarımızın da kullanması beni son derece memnun ediyor ve seviniyorum gerçekten. Kaan'a teşekkür ederim.
Yalnız, bizler ilk boyamalarımızı, böyle oluşabilecek çapakların törpülenmesi(!) kahkaha ve sunuma hazır hale gelene kadar daha kaliteli boyama çıkması için "Uçak Boyama Eğitim Forumu/"Boyama Çalışmalarınız" sayfamızda yapıyoruz. Bütün Painter arkadaşlarımız da böyle yapmıştır ve halen yapıyoruz.
Sizin de bu çalışmanızı, sunuma hazır hale gelene kadar "Uçak Boyama Eğitim Forumu/"Boyama Çalışmalarınız"/ "Mustafa Aykın'ın Çalışmaları" başlığı altına, izninizle taşımak gerekiyor.. Ve taşıdık da.

Buradaki yorum ve çapak düzeltmelerinden sonra HAZIR olduğunda, benim paylaşımlarımındaki
gibi bir SUNUM ve tanıtım yazıları ile, ilgili sayfada sunabilirsiniz.
Çalışmanız FsX için ise; "FsX_ Airbus Boyamaları" sayfasına,
Çalışmanız Fs9 için ise; "Fs9_ Airbus Boyamaları" sayfasına,
Çalışmanız, hem FsX, hem de Fs9 için ise; "Airbus Boyamaları" ANA(Ön) sayfasına, yapmalısınız. Saygılarımızla..

mustafa_aykın
Pilot-2

Pilot-2
mustafa_aykın

MesajKonu: Geri: "Mustafa Aykın" ın Çalışmaları.   "Mustafa Aykın" ın Çalışmaları. EmptyPtsi 18 Nis. 2011, 18:18

Teşekkürler aydınlatıcı bilgiler için elimden geldiğince değerlendiricem ve sonuçlara hep beraber tanık olucağız.

Eleştiri olmadan ne yaptığımızı bilemeyiz helede böyle çalışmalarda! Lütfen gördüğünüz çalışmalarım için yorumlara devam edin. Eleştiri ve önerilerden çekinmeyin.

Tamamen hazır boyamaların nerelerde paylaşılacağı konusunu not aldım.
kahkaha

"Mustafa Aykın" ın Çalışmaları.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "cagri03" boyama çalışmaları
» "efe00'ın boyama çalışmaları"
» "amenathen" nın boyama çalışmaları..
» M. Adlin Boyama Çalışmaları
» "memo1998" in Boyama Çalışmaları