VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
"Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..  Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

"Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..

5 posters
YazarMesaj
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

"Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..  Empty
MesajKonu: "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..    "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..  EmptyÇarş. 01 Şub. 2012, 19:34

Kaptanlarım inanın çok mutluyum.İlk çalışmamı sizlerle paylaşmak istiyorum aslında diyeceksiniz ki bu boyama mı? ama 3-4 defa uğraştım başarılı olamadım uçağın ön kısımı gözükmüyordu..vs Sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.

Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..    "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..  EmptyÇarş. 01 Şub. 2012, 20:26

Ve 2.Çalışma Paint Programı ile Anca Bu Kadar Yapabiliyorum :D

pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..    "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..  EmptyÇarş. 01 Şub. 2012, 23:37

Ben çalışma resimlerinizi göremiyorum hocam?..
sanırım, sistemin desteklemediği bir formatta yüklemiş olabilirsiniz ve sistem resimleri YOK etmiş!..
Resimlerin JPG formatında(uzantısında) olması gerekir... Sanırım sizinki png idi..Ama sistem yemiş...
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..    "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..  EmptyPerş. 02 Şub. 2012, 09:44

Peki Hocam Tekrar Upload Ederim
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..    "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..  EmptyPerş. 02 Şub. 2012, 10:29

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

KTHY Yazısının Oldugu Kısım ile Oynama YAptım Pencereler İle Ondan Bulanık Oldu Ama Olsun ilk Çalışmalar :)
Salih BAŞPINAR
Pilot-3

Pilot-3
Salih BAŞPINAR

MesajKonu: Geri: "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..    "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..  EmptyPerş. 02 Şub. 2012, 11:18

Sen en azından cesaret gösterip başlamışsın. Eninde sonunda başarırsın. Ama bende o cesaret yok Netekim.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..    "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..  EmptyPerş. 02 Şub. 2012, 12:23

Hulusi FİL demiş ki:
Sen en azından cesaret gösterip başlamışsın. Eninde sonunda başarırsın. Ama bende o cesaret yok Netekim.
Kaptanim Insallah Sizde Baslarsiniz Photoshop Kullanmayi Ögrenince Daha Guzel Calismalari Ortaya Cikarmayi Hedeflemekteyim.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..    "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..  EmptyCuma 03 Şub. 2012, 14:28

Bugün Atlasjet in TC-ETH Boyamasını TC-ETN ye Çevirdim.Kuyruk Yazısını ve 10.yıl Yazısı Eklendi Yazılar Tam net Olmadı Paint Programı İle Boyadım.Buyrun Resimler,

:)
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..    "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..  EmptyCuma 03 Şub. 2012, 23:06

Daha başarılı çalışmalar yapacağına eminiz hocam. Yılmadan boyamaya ve kendinizi aşmaya devam!..
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..    "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..  EmptyC.tesi 04 Şub. 2012, 11:02

pilot demiş ki:
Daha başarılı çalışmalar yapacağına eminiz hocam. Yılmadan boyamaya ve kendinizi aşmaya devam!..
teşekkür ederim kaptanım paint programıyla anca bu kadar oluyor.Photoshop nereden temin edebilirim acaba?
Sabri Sorgut
Pilot-4

Pilot-4
Sabri Sorgut

MesajKonu: Geri: "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..    "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..  EmptyC.tesi 04 Şub. 2012, 12:19

hocam siz boyamaya başlayın photoshop elde edilir. Eğer bulamadıysanız msj atmanız yeterli bana. Gerçekten tebrik ederim bir painter arkadaşımız daha oldu gelsin güzel boyamalar ...

Bunlarda çok güzel başlangıç seviyesi için sakın olmadı falan deme ben bunu dahi yapamıyorum kahkaha
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..    "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..  EmptyC.tesi 04 Şub. 2012, 13:18

Sabri Sorgut demiş ki:
hocam siz boyamaya başlayın photoshop elde edilir. Eğer bulamadıysanız msj atmanız yeterli bana. Gerçekten tebrik ederim bir painter arkadaşımız daha oldu gelsin güzel boyamalar ...

Bunlarda çok güzel başlangıç seviyesi için sakın olmadı falan deme ben bunu dahi yapamıyorum kahkaha
Hocam kendi kendime hırs yaptım sandığım kadar da zor bir iş değilmiş aslında umarım sizde başlarsınız painter lığa.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..    "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..  EmptyÇarş. 13 Şub. 2013, 18:44

Pegasus B737 boyamasını Feelthere Airbus İçin boyama çalışyorum.Photoshop gibi profesyonel programları bilmiyorum photoscape ve paint ile boyuyorum.
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

MesajKonu: Geri: "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..    "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..  EmptyÇarş. 13 Şub. 2013, 19:00

Photoshop suz bu kadar iyi boyamalar yapıyorsan photosoplu yaptığın boyamalar harika olur kahkaha
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..    "Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..  EmptyÇarş. 13 Şub. 2013, 19:09

Teşekkür ederim Mustafa elimden geldiği kadar özen gösteriyorum.Şuan kuyruktaki pegasus yazısını yerleştirmeye çalışıyorum fakat zorlanıyorum malum paint ve photoscape te fonksiyonlar sınırlı...

"Tamer Öztürk" ün boyama çalışmaları..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "cagri03" boyama çalışmaları
» "efe00'ın boyama çalışmaları"
» "amenathen" nın boyama çalışmaları..
» M. Adlin Boyama Çalışmaları
» "memo1998" in Boyama Çalışmaları