VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo

3 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
fsxbloggs
Pilot-1

Pilot-1
fsxbloggs

Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo Empty
MesajKonu: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptySalı 28 Nis. 2020, 23:19

FsX için, ThomasRuth veya herhangi bir freeware A310-300 modeli için bu boyamayı yapabilmeniz mümkün mü ?
fsxbloggs
Pilot-1

Pilot-1
fsxbloggs

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptySalı 28 Nis. 2020, 23:25

Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo Usl_ca10

Tam olarak buradaki modeller gibi
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyÇarş. 29 Nis. 2020, 02:47

Merhaba Murat hocam.
Yukarıda resmini de verdiğiniz A310-300 Tip kargo uçağın boyamasını herhangi bir yapımcının ücretsiz uçağını boyamamızı rica ediyorsunuz. Teşekkür ederim.
Arşivime bakayım, mutlaka ücretsiz bir yapımcının uçağının modelini bulabilirim. Elinizde ULS 'nin büyük boy logosu varsa, onu da paylaşabilirseniz, işimiz daha da kolaylaşır. Yoksa da buluruz hocam.
Ancak, zaman olarak bir tarih veremeyeceğim. En kısa zamanda boyamayı yetiştirmeye çalışırım.
Saygılar.
fsxbloggs
Pilot-1

Pilot-1
fsxbloggs

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyÇarş. 29 Nis. 2020, 12:31

İyi günler maalesef elimde logosu yok internette de aradım kuyruktaki gibi bir sade logo bulamadım bunu bulabildim

https://i.servimg.com/u/f64/20/20/45/67/uls_ai10.png
fsxbloggs
Pilot-1

Pilot-1
fsxbloggs

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyÇarş. 29 Nis. 2020, 12:37

Birde bunu buldum sanırım güncel logosu bu

Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo Uls-ai10

pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyPerş. 30 Nis. 2020, 03:22

Ben de bir çok logo buldum hocam.
fsxbloggs
Pilot-1

Pilot-1
fsxbloggs

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyPerş. 30 Nis. 2020, 11:08

Hocam bir de ricam olucak boyama Prepar3D v4 ile uyumlu 4096x4096 kalitede olursa çok iyi olur.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyCuma 01 Mayıs 2020, 02:06

Murat hocam. 4096 pixelli de yapabiliriz ama, arşivimde ücretsiz "HNAC" yapımcısına ait Fs9 uyumlu Airbus310-300 bulabildim. Ayrıca bilgisayarımda FsX, P3D gibi üst versiyonlar yüklü olmadığından Fs9 için yapmaya çalışacağım. P3D'de ve FsX'te yapım aşamasında deneme şansım maalesef olmayacak. Fs9 için kabul eder misiniz?. P3D'ye uyum sağlayacağını bilemem. Ne dersiniz?..
Saygılar.

NOT: Flight Simulatorlerin versiyonların çoğalması bizim çalışmalarımızı da sekteye uğratıyor. Çünkü her versiyon için uçak boyama ve havaalanı scenery yapım programları, her versiyonda farklı olması gerekiyor. Bu tasarım programların çalışma sistemleri de birbirinden çok farklı. Bunların çoğu ücretli programlar olduğundan bunlara sahip olmak ta oldukça zor. Bilgilerinize.
fsxbloggs
Pilot-1

Pilot-1
fsxbloggs

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyCuma 01 Mayıs 2020, 04:40

Hocam fsx Thomas Ruth Airbus A310-300 için sadece texture dosyası olarak yapabilirseniz de olur isterseniz paintkit linki atabilirim.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyCuma 01 Mayıs 2020, 19:21

Texture değil de, komple klasörü (içindeki, model, cfg, vs. ne varsa) atarsanız belki fs9'um, uçağı görebilir. Böylece boyama aşamsında gelişmeleri, hataları, ayaralama yapılacak yerleri görebilirim.
Saygılar.
fsxbloggs
Pilot-1

Pilot-1
fsxbloggs

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyCuma 01 Mayıs 2020, 19:55

pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyCuma 01 Mayıs 2020, 23:17

fsxbloggs demiş ki:
https://dosya.co/uncera3hnizh/Airbus_A310_300FTR.rar.html

Buyrun hocam full uçağın linki

Murat hocam, dosyayı indirdim ama, maalesef açılmıyor. "Dosya hasarlı" diyor.
RAR içindekileri tekrar kontrol ederek; https://app.box.com/ veya google/drive 'a upload edebilir misiniz?.
fsxbloggs
Pilot-1

Pilot-1
fsxbloggs

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyC.tesi 02 Mayıs 2020, 00:04

pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyC.tesi 02 Mayıs 2020, 00:15

fsxbloggs demiş ki:
https://app.box.com/s/sj97ddm3gpu44cv5b7fsh4bgxyemdkls

hocam buyrun yeni link

Hocam, 2. kez zahmet oldu, teşekkür ederim ama, bu işte bir hata var sanırım. İki linkten indirdiığim iki RAR dosyası da açılamıyor.
RAR dosyasını siz bilgisayarınızda bir açın bakalım. Mutlaka içinde hatalı dosyalar veya RAR dosyası hatalı olabilir.
En iyisi, FsX/Simobject/Aircraft klasöründeki Bu uçağın klasörünü komple RAR'layıp box.comdan atabilirsiniz.
fsxbloggs
Pilot-1

Pilot-1
fsxbloggs

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyC.tesi 02 Mayıs 2020, 00:24

Hocam bende açılıyor sıkıntı yok yeniden arşivleyip link atayım o zaman düzelir belki hocam
fsxbloggs
Pilot-1

Pilot-1
fsxbloggs

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyC.tesi 02 Mayıs 2020, 00:37

pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyC.tesi 02 Mayıs 2020, 01:28

fsxbloggs demiş ki:
https://app.box.com/s/f3kkjjzndqfhphhnj2hxqyjzmcx23t1y

buyrun hocam

Bu sefer, ZİP olarak sıkıştırıp göndermişsiniz. Şimdi oldu hocam. Zip açıldı ve içindekileri gördüm. Haliyle "texture" klasöründeki resim dosyaları ".dds" uzantısında.
İncelemeye alıyorum. Yapmaya çalışacağım hocam.
Saygılar.
fsxbloggs
Pilot-1

Pilot-1
fsxbloggs

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyC.tesi 02 Mayıs 2020, 01:35

Elleriniz dert görmesin hocam çok teşekkür ederim sabırsızlıkla bekliyorum yasasın
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyPaz 03 Mayıs 2020, 00:42

Merhaba Murat hocam.
Bugün, gönderdiğiniz A310-300 Thomas Ruth klasöründeki uçağı "Fs2004" de ki tüm denemelerime  rağmen, maalesef Fs2004 desteklemedi. Haliyle texture dosyasını ULS olarak boyasak ta deneme şansım olmayacak, haliyle boşa kürek çekecektik.
Buna rağmen bu boyamayı, FsX kullandığı ve boyamaları da mükemmel yaptığı için, şayet vakti de varsa  Efe hocamızdan rica ediyoruz. Hem harika bir çalışma çıkacak, hem de FsX'te deneyerek olası hataların da önüne geçecektir.
Efe hocam, mutlaka bu isteğimize cevap verecektir.
Yardımcı olamadığım için lütfen kusura bakmayın hocam. Şimdi ağlıcam!
Saygılar, sevgiler.
fsxbloggs
Pilot-1

Pilot-1
fsxbloggs

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyPaz 03 Mayıs 2020, 00:53

Hocam hiç sıkıntı değil asıl ben teşekkür ederim efendim. Efe hocamın çalışmasını emeğini sabırsızlıkla bekliyorum.
Saygılar.
efe00
ADMIN

ADMIN
efe00

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyPaz 03 Mayıs 2020, 01:00

Hocam şu önümüzdeki 1-2 hafta uçak boyama gibi nispeten fazla emek gerektirecek bir işe ayıracak vaktim maalesef yok. Dersler, sınavlar, ödevler... bir sürü yapmam gereken şey var.

Biraz bekletmiş olacağım ama yoğunluğum azaldığı an başlayacağım hocam, merak etmeyin kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyPaz 03 Mayıs 2020, 01:02

Tamam hocam, ne zaman eliniz el verirse.. Sağolun, varolun..
Saygılar, sevgiler.

Bu arada; A310-300 Thomas Ruth uçağın Full paketi : https://app.box.com/s/f3kkjjzndqfhphhnj2hxqyjzmcx23t1y
efe00
ADMIN

ADMIN
efe00

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyPaz 03 Mayıs 2020, 01:16

Tamamdır hocam aldım dosyayı. Masaüstümün başköşesinde duruyor kahkaha dediğim gibi, en kısa zamanda :)
fsxbloggs
Pilot-1

Pilot-1
fsxbloggs

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyPaz 03 Mayıs 2020, 01:34

Tamamdır hocam sabırsızlıkla bekliyorum çalışmanızı elleriniz dert görmesin.
fsxbloggs
Pilot-1

Pilot-1
fsxbloggs

MesajKonu: Geri: Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo   Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo EmptyPaz 03 Mayıs 2020, 01:38

A310 göremez oldum Atatürk Havalimanı kapanınca arada sırada inerken görüyordum şimdi çok nadir.

Boyama İsteği; FsX için- A310-ThomasRuth-ULS Cargo
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» (Yeni-2021) A310-304_ULS Cargo TC-VEL (HNAC)-FsX-Fs9
» Turkish Cargo A310 - TURKISH AID FOR SOMALIA
» Boyama ve Tasarımlar için Faydalı siteler.
» iFLY 737-600 Mng Cargo-ATR 72-500 Mng Cargo
» ULS Airlines A310-300F (for FsX)