VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
ai aircraft taxi speed and time out Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

ai aircraft taxi speed and time out

2 posters
YazarMesaj
husamettin
Pilot-1

Pilot-1
husamettin

ai aircraft taxi speed and time out Empty
MesajKonu: ai aircraft taxi speed and time out   ai aircraft taxi speed and time out EmptyPtsi 20 Kas. 2017, 14:02

merhaba arkadaşlar;

forumu uzun süredir takip ediyor ve liemden geldiğince katkı sağlamaya çalışıyorum.

uzun bir süredir fs9 kullanıcısı olarak şimdi p3d V4 kulmmaya başladım.

şu an için fs9 un rahatlığı yok ama uyum sağlamaya çalışıyorum.

sorunum şu ki offline uçuşlarda ai uçukların taksi hızlarının çok yavaş olması pisti çok geç terk etmesi ve bekleme sürelerinin çok düşük olmasından doloyı uçakların kaybolması
yaptığım araştırmlarda sorunun ai_player.dll dosyasında kaynaklandığı buldum.

bu dosyayının içini açmak incelemek ve mümkünse düzeltme yapmak istiyorum. fakat şu anakadar bulduğum hiçbir programla dll dosylarını açmayı başaramadım.

fs nin dll dosyalarını açma konusunda bana program önerebilecek biri varsa çok sevinirinm
eğer başarılı olursam bunu tüm fs versiyonlarında uygulayıp burdan yayınlamayı düşünüyorum
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: ai aircraft taxi speed and time out   ai aircraft taxi speed and time out EmptyPtsi 20 Kas. 2017, 23:44

Merhaba Hüsamettin hocam. DLL dosyalarını açan "Explorer Suite (CFF ExplorerVII)" programını buradan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] indirebilirsiniz.
Program, C:/ diskine yüklenmesi gerekiyor. Bu programı kullanmaya çalıştım ancak birşey anlamadım. Gerçi DLL dosyalarının içini görüyorum ama, ne için, neleri düzenleyebileceğimi bilemedim. Umarım siz, sorunlarınızı çözer, nasıl yaptığınız, neleri düzenlediğiniz ayrı bir konu açarak (DLL Dosyalarını Düzenlemek başlığı ile) öğretim açıklamalarını yapabiliriz.
Kolay gelsin hocam. Bravo!
husamettin
Pilot-1

Pilot-1
husamettin

MesajKonu: Geri: ai aircraft taxi speed and time out   ai aircraft taxi speed and time out EmptySalı 21 Kas. 2017, 13:26

tşk ederim hocam,

bu programla bir üzerinden bir çalışma yapacağım
başarılı olursam sizinle paylaşırım
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: ai aircraft taxi speed and time out   ai aircraft taxi speed and time out EmptySalı 21 Kas. 2017, 19:19

husamettin demiş ki:
tşk ederim hocam,

bu programla bir üzerinden bir çalışma yapacağım
başarılı olursam sizinle paylaşırım

Tamam hocam. Yine de DLL dosyalarındaki düzenlemelerle neyin, nasıl değiştiğini açıklarsanız memnun olurum. Yani, hangi satırları düzenlersek ne değişiyor, vs.. gibi..
Kolay gelsin hocam.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: ai aircraft taxi speed and time out   ai aircraft taxi speed and time out EmptyPtsi 06 Ağus. 2018, 23:34

Konu YUKARI!...
Hüsamettin hocam, yazılımı indirerek çalıştırabildiniz mi?..DLL dosyalarnda neyi, nasıl değiştirince neler değişiyor?, açıklamalarınızı bekliyoruz. 
Saygılar.

ai aircraft taxi speed and time out
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» taxi ışığı sorunu
» static aircraft
»  PMDG 737 800 Cold And Dark to Taxi Türkçe
» Taxı To Gate LTBA Terminal Sorunu
» Fsx; "TAXI 2 GATE" LTBA'ya AI-Uçak Ekleme?