VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
world ai yükleme sorunu.(fsx) Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

world ai yükleme sorunu.(fsx)

5 posters
YazarMesaj
sami caskurlu
Pilot-2

Pilot-2
sami caskurlu

world ai yükleme sorunu.(fsx) Empty
MesajKonu: world ai yükleme sorunu.(fsx)   world ai yükleme sorunu.(fsx) EmptyPtsi 04 Şub. 2013, 03:42

oncelikle konuyu yanlis yere actiysam ozur dilerim sorunum world sitesinden trafik page indirdim kurmaya basladim ve sonra bu unhandled exception has occured in your application. If you click Continue, the application will ignore this error and attempt to continue.If you click Quit, the application will close immediate. sorunu aldim biraz arastirdim ne oldugunu cozmek icin ama malesef cozemedim belki burda ayni sorunu yasamis biri vardir veya bilen birisi diye paylasmak istedim ne yapmam gerektigini bilmiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden tesekurler sayilarimla...
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: world ai yükleme sorunu.(fsx)   world ai yükleme sorunu.(fsx) EmptyPtsi 04 Şub. 2013, 10:17

Doğru yere açtınız konuyu hocam. Lakin uzun zamandır AI kullanmadığımdan net cevap veremiyorum.
sami caskurlu
Pilot-2

Pilot-2
sami caskurlu

MesajKonu: Geri: world ai yükleme sorunu.(fsx)   world ai yükleme sorunu.(fsx) EmptyPtsi 04 Şub. 2013, 13:54

ilginize tesekur ederim hocam baska bilen arkadasimiz hocamiz abimiz varmidir acaba :)
sami caskurlu
Pilot-2

Pilot-2
sami caskurlu

MesajKonu: Geri: world ai yükleme sorunu.(fsx)   world ai yükleme sorunu.(fsx) EmptyPtsi 04 Şub. 2013, 16:30

baska bi yerden halletim trafic olayini hocam gerek kalmadi ama yinede bilen varsa paylasirsa sevinirim en azindan bilgi edinmis oluruz tesekur ederim :brav:
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: world ai yükleme sorunu.(fsx)   world ai yükleme sorunu.(fsx) EmptySalı 05 Şub. 2013, 08:32

Sami hocam, World of AI sitesi, yakın zamanda kapanacak. Bilginize.
efe00
ADMIN

ADMIN
efe00

MesajKonu: Geri: world ai yükleme sorunu.(fsx)   world ai yükleme sorunu.(fsx) EmptySalı 05 Şub. 2013, 13:26

Özgür Kiraz demiş ki:
Sami hocam, World of AI sitesi, yakın zamanda kapanacak. Bilginize.

Hocam neden kapanacak biliyor musunuz? (Kusura bakmayın konuyla alakasız oldu ama utandım!
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: world ai yükleme sorunu.(fsx)   world ai yükleme sorunu.(fsx) EmptySalı 05 Şub. 2013, 13:55

Forumda konuşulmuştu bu konu sanırım (veya IVAO TR forumunda), tam sebep aklımda değil ama Nisan 2013 gibi kapanacakmış.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: world ai yükleme sorunu.(fsx)   world ai yükleme sorunu.(fsx) EmptySalı 05 Şub. 2013, 16:08

Geçmiş olsun hocam,
Konu aslında bir GERİ sayafa olan "Genel_AI" bölümünde açılması gerekirdi. Burada, tasarlanan ve bitmiş olan AI planların paylaşımı yapılır. Ve bir-geri sayfaya taşıyorum.

Sorununuza gelirsek;
Öncelikle EXE'li , bilmemne'li yüklemelerden kaçının ve şu sayfada açıkladığım elle yüklemeyi (daha dorusu, Wordai-install ile) görerek, bilerek, öğrenerek yükleyin ki; sorun çıktığında da hemen bulabilesiniz: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Fakat, yine de bu sorununuza çözüm bulmak istiyorsanız; daha önce aynı dertten müzdarip, kolu-kanadı kırılan sonra da ameliyatla iyileştirilen sayfalarımızı arasaydınız, bu konuya da gerek kalmazdı.. Bakınız;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ayrıca, böyle bir hata mesajına ilk neden şudur: Yüklenecek olan klasör(yani "Browse" tan gösterilecek olan yükleneceği yer); yüklemek istediğiniz (açmak istediğiniz) asıl "zip" dosyasının bulunduğu klasör olmalı. Farklı bir yer gösterildiğinde hem böyle hata mesajı, hem de ya Texture BMP dosyalarından birkaçı noksan geliyor, ya da traffic.bgl dosyası ve bunu oluşturan 3 adet txt dosyaları gelmeyebiliyor (yüklenmeyebiliyor.)..

Efe kaptana da link verelim:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
WOAI uyarı sayfası:
WOAI başkanı "Peter Van der Veen", bakın NE demiş; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu mesajım itibarı ile;
Bu kadar yoğun işlerimin arasında (sizlere eklenti yapmak için) bu mesajdaki linkleri, bulduğum için BANA BRAVO!. :brav: :+1T:
Bu mesajıma herkesin (+) vermesini, bu sefer istiyorum. :+1T: Çünkü şu an bu konu için TAM 20 dakikam gitti, Bu zaman içinde iki bina modellerdim... kahkaha (Yalan değil...)
Yazık bana yahu?.. üzgün Şimdi ağlıcam!
kahkaha
-
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: world ai yükleme sorunu.(fsx)   world ai yükleme sorunu.(fsx) EmptySalı 05 Şub. 2013, 17:34

Verdim hocam +'nızı.
efe00
ADMIN

ADMIN
efe00

MesajKonu: Geri: world ai yükleme sorunu.(fsx)   world ai yükleme sorunu.(fsx) EmptySalı 05 Şub. 2013, 19:16

Hocam teşekkürler forumu çok iyi takip edemiyorum o konuyu görmedim kusura bakmayın artınızı verdim
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: world ai yükleme sorunu.(fsx)   world ai yükleme sorunu.(fsx) EmptySalı 05 Şub. 2013, 23:32

Aslında (+) lar falan umurumda bile değil!. Ancak verdiğiniz için de sizlere teşekkürü borç bilirim. Ben de size ARTI'larınızı takdim ettim. :+1T: :+1T:
Amacım; mesajıma önem verilip, ne maksatla yazdığımın anlaşılması...
Bizler,....tasarım yapanlar, uçak boyayanlar,.. yani sizlere daha iyi ürünler sunmak için çalışanların zamanlarının ne kadar değerli olduğunun bilinmesi sağlamak ve böyle ufak-tefek sorunlara yazılacak çözüm mesajlarının nasıl yazılacağı, nasıl "12" den vurup ta linklerle birlikte çözümün kalbine inileceğini göstermek ve en önemlisi de bizlerin rahat ve salim kafayla ürünlerimizi yapabilmemiz için sizlerin böyle çözümler yazmasını gösterebilmekti..Bizi rahat ettirin, biz de size en ALÂ ürünler sunmaya zamanımız olsun.
Gün yok ki; yanlış bölümlere açılan konuları taşımayayım,..gün yok ki; Türk olup ta Türkçeyi tarzanca yazanları uyarmayayım,...gün yok ki; birlerine UYARI veya INACTIVE vererek kalplerini incitmeyeyim..Bunları hergün bizlere yaptırmaya, zamanımızı çalmaya hakkınız yok!. Sizlerin de böyle uyarıları almaya hakkınız yok. Düzgün yazın, kontrol edin, ilgili bölüme açın .. Tamam.
Hadi, kuralları okuyun!, demekten geçtim; bari her sayfadaki "Genel Duyuru" konularını okusanız ve uygulasanız canım kurban!...Bunları bile okumadığınıza eminim..
Okumamaya devam edin!... biz de yanlış yapanları siteden atmaya devam edelim..
Saygılar, sevgiler..
sami caskurlu
Pilot-2

Pilot-2
sami caskurlu

MesajKonu: Geri: world ai yükleme sorunu.(fsx)   world ai yükleme sorunu.(fsx) EmptyPerş. 07 Şub. 2013, 01:05

merhaba oncelikle ozgur hocam bilgilendirmenizden dolayi tesekur ederim hocam simdi ben arastirdim ama benim hatama benzer bi olayla karsilasan goremedim belkide vardir ben bulamamis olabilirim insanlik hali verdiginiz linklere tek tek bakicam birazdan en azindan bilgilenmis oluruz ayrica aciklamalariniz ve konuya yorum kattiginiz icinde tesekur ederim saygilarimla ....
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: world ai yükleme sorunu.(fsx)   world ai yükleme sorunu.(fsx) EmptyPerş. 07 Şub. 2013, 03:25

İmzanızı çok beğendim hocam. Yanına benden de, anlı-şanlı bir TÜRK bayrağı... :brav:
sami caskurlu
Pilot-2

Pilot-2
sami caskurlu

MesajKonu: Geri: world ai yükleme sorunu.(fsx)   world ai yükleme sorunu.(fsx) EmptyPerş. 07 Şub. 2013, 16:01

tesekur ederim hocam cok yakismis elinize saglik insan urbette olunca cok daha iyi anliyor bazi seylerin degerlerini :)

world ai yükleme sorunu.(fsx)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» scenery yükleme sorunu
» scenery yükleme
» WOAI-AI Paket Yükleme (Resimli Açıklama)
» "WOAI - Installer 2.4".exe (Paket Yükleme Prog.)
» PREPAR3D V2 e' nasıl PMGD yükleme