VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)

+32
pltemircan
birand
Alper2590
aarslan
Emre Dumlu
Çağın
cocofb1907
pilotaj
berkreis
HuseyinBerker
EniGmaLTBA
d-mod
Bero
sertacgencer
ahmet44
tamer40
Mehmet Erdem TOSUN
batu1414
orhanyavuz
matrix2
PETER
Necmi
basay71
UMIT UNALDI
byturkman
Sabri Sorgut
caner kaptan
pilot
firatsonmez
Özgür Kiraz
Cengizhan Barut
ibrahim
36 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief
ibrahim

Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  Empty
MesajKonu: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyC.tesi 05 Mayıs 2012, 23:27

Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  Fceda4db
Wilco/FeelThere A320 IAE
Onurair 20.Yıl serisi TC-OBD, TC-OBE, TC-OBG, TC-OBH, TC-OBL, TC-OBM, TC,OBN, TC-OBO, TC-OBP, TC-OBS, TC-OBU
For Fs2004 and FsX only texture

Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  69CBK

* Logo ve boyama konusunda desteklerini eksik etmeyen Pilot hocama şükranlarımı sunarım.
* Boyamalar yeniden düzenlenmiş ve TC-OBS ve TC-OBU tescilleri ilave edilmiştir.

CREDITS:
Wilco / FeelThere
Airbus A320 IAE

Model................: Wilco / FeelThere
Flight Dynamics..: Wilco / FeelThere
Master Texture...: Wilco / FeelThere
Painted by..........: İbrahim (VAPS)

DOWNLOAD:
* Zip içinde FS2004 ve FSX için kurulum açıklamaları vardır. Lütfen okuyunuz !

https://www.box.com/s/kdu52ccna153mr5ol7l6

-

Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  A1sub

Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  FvQBm

-

Keyifli uçuşlar...

En son ibrahim tarafından C.tesi 20 Nis. 2013, 13:42 tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyC.tesi 05 Mayıs 2012, 23:29

Emeğine sağlık keptın.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyC.tesi 05 Mayıs 2012, 23:32

İbrahim hocam. Öncelikle elinize sağlık. Zaten ilk bana geldi bu boyamalar, uçuşlarımda kullandığımı da biliyorsunuz. Tekrar teşekkür ederim. Yalnız, FS9 ve FSX boyamaları aynı diye biliyorum. Zira FSX'ten geçtim ben FS9'a, oradaki tüm boyamaları aktardım, sorunsuz çalıştılar. Acaba dosya isimleri mi farklı sadece?

Bir de hocam, yüzüm kızararak söylüyorum, TC-OBG'de varmış utandım! Onu unutmuşuz, sağlık olsun kahkaha
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief
ibrahim

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyC.tesi 05 Mayıs 2012, 23:54

Özgür hocam, Fsx de ortak dosyaları textureOHY20 klasöründe topladım ve texture.cfg düzenlemesi yaptım. Fs9 da tüm dosyaları herbir klasörde kullanmak gerekiyor. bildiğiniz üzere.

fsx-fs9 ortak textureleri, fs9 ve fsx için içeriği farklı olması gereken gece boyamalarını ve her bir uçağın tescillerinin olduğu ( yani her bir uçağa özel dosyaları) tek paylaşımda sunmak, texture klasörlerini parça parça yapacağı ve kurulum analatımının çok karışık olacağı hemde kurulum yapmak isteyen yeni kaptanlarımızın kafasını karıştırabileceği düşüncesiyle fs9 ve fsx olarak ayırdım.

TC-OBG hiç sorun değil hocam, dört dosyada tescil değişikliği yaptıkmı TC-OBG hazırdır. kahkaha

sevgiler, saygılar...

En son ibrahim tarafından C.tesi 05 Mayıs 2012, 23:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
firatsonmez
Pilot-1

Pilot-1
firatsonmez

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyC.tesi 05 Mayıs 2012, 23:56

Her gün evimin üstünde geçen bu uçağı simulasyonumdada uuçuarmak güzel olucak teşekkürler vaps ve ekibi:)
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyPaz 06 Mayıs 2012, 00:01

Onu da bekliyorum o halde İbrahim hocam. Bu konuya ilaveten verebilirsiniz. Firmada onu alacak para var şu anda, diğer yaptığınız uçaklar kazandırdılar sağ olsunlar :lol: Bir tek TC-OBP uçmadı, o da Orlando'ya uçacak kısmetse. Disneyland'a gidiyor, biraz eğleniriz orada kahkaha
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief
ibrahim

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyPaz 06 Mayıs 2012, 00:26

TC-OBG den sonra geriye dört uçak kalıyor yanılmıyorsam, Onurair'in onlarada 20.yıl logo boyaması yapıp yapmayacağını bilsek onlarıda toptan aradan çıkarırabiliriz.

En son ibrahim tarafından Çarş. 02 Ocak 2013, 14:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyPaz 06 Mayıs 2012, 02:15

Elina sağlık İbrahim hocam.OnurAir-VA'ya sayenizde bu güzel uçaklar da eklenecek..Saygılar.
caner kaptan
Pilot-3

Pilot-3
caner kaptan

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyPaz 06 Mayıs 2012, 11:02

teşekkürler emeğiniz için
Sabri Sorgut
Pilot-4

Pilot-4
Sabri Sorgut

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyPaz 06 Mayıs 2012, 11:06

mükemmel paylaşım emeğinize sağlık çok teşekkür ederim hocam bir wilco boyaması paylaştığınız için...
byturkman
Pilot-1

Pilot-1
byturkman

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyPaz 06 Mayıs 2012, 12:22

Paylşım için teşekkürler kaptanım indirme linki yokmu benmi göremedim :)
byturkman
Pilot-1

Pilot-1
byturkman

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyPaz 06 Mayıs 2012, 12:28

Tamamdır kaptanım alttaki mesajı görmeyince link yok sandım :)
Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link to view!
Mesajınız en az 10 kelimeden ve anlamlı cümlelerden oluşmalıdır!
(Your message should be at least 10 words and meaningful phrases!)
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyPaz 06 Mayıs 2012, 22:43

Bakalım hocam, ben de iststatus'a bakarken fark ettim (Antalya-Varşova uçuşu da varmış firmanın, tesadüfen öyle gördüm). Muhtemelen diğer uçakları da boyar ama TC-OBD dediğim gibi Suudi'lerde, onu zor boyarlar biraz kahkaha
UMIT UNALDI
ADMIN
Flight Instructor
ADMINFlight Instructor
UMIT UNALDI

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyPtsi 07 Mayıs 2012, 09:36

İbrahim hocam geç oldu ama güç olmasın. Öncelikle pilot hocanın ardından sizlerin ellerine sağlık
basay71
Pilot-4

Pilot-4
basay71

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyPtsi 07 Mayıs 2012, 10:59

Emeğiniz teşekkürler
Necmi
Pilot-1

Pilot-1
Necmi

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyPtsi 07 Mayıs 2012, 11:20

Emeğinize sağlık
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief
ibrahim

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyPerş. 10 Mayıs 2012, 18:30

* FS2004 ve FSX için sadece TC-OBG tescil değişikliklerini içeren ve dört dosyadan oluşan Wilco A320 IAE Onurair 20.Yıl uçağı birinci iletiye eklenmiştir.

FS2004 için;

- İlk paylaşımdaki FS2004 kurulum açıklamalarına göre yükleyiniz...
- "Aircraft.cfg düzenlemelerini tekrar girmeyiniz...

FSX için;

- İlk paylaşımdaki FSX kurulum açıklamalarına göre yükleyiniz...
- Herhangi bir Onurair texture klasöründeki "texture.cfg" ve thumbnail.JPEG" dosyalarını kopyalayıp
"texture.TC-OBG" klasörü içine yapıştırınız
- "Aircraft.cfg düzenlemelerini tekrar girmeyiniz...

FS2004 ve FSX için;

- "aircraft.cfg" dosyasındaki herhangi bir Onurair [fltsim. ] sütununu yeni bir uçak olarak kopyalayınız...
- [fltsim. ] daki "." dan sonraki boşluğa sıra dahilindeki numarayı girmeyi unutmayınız..
- yeni kopyaladığınız [fltsim. ] sütunu altındaki;

title=
texture=
atc_id=
ui_variation=
description=

satırlarında gördüğünüz tescilleri "TC-OBG" olarak değiştiriniz...

Keyifli uçuşlar...
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyPerş. 10 Mayıs 2012, 18:35

Sanat buna denir işte !! kahkaha
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyPerş. 10 Mayıs 2012, 22:10

Ben de bu akşam hangi uçakla uçsam diyordum, cevap geldi bile kahkaha

Teşekkürler İbrahim hocam. Uçak, envantere derhal dahil edilecektir. Saygılar.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyCuma 11 Mayıs 2012, 00:31

Şu İbrahim'lerde bir şeyler var.. kahkaha kahkaha kesin birşeyler var!. kahkaha
"Epremsoft" hocamızın, eski emektar ve ilk göz ağrım olan hocamızın da gerçek ismi İbrahim idi..
O da VAPS'a ve boyama ipuçlarına, boyama derslerine, öneri ve yorumlara pür dikkat ediyor ve çalışma, başarma aşkı ile doluydu. Aynen sizin gibi İbrahim hocam.. Hele ki, ikinizin de paylaşımlarınız, sunumdaki başarılarınız Dünyanın 9. harikası.. benim için...
Epremsoft hocaya zamanında dediğim gibi size de aynısını diyorum;
"-Helâl olsun size, boynuzlar kulağı geçti BEH!.." kahkaha
Yani her zaman başımın üzerindesiniz!.. Sizlerle gurur duyuyorum. Ne mutlu!...Ne mutlu ki sizlerle aynı yerdeyiz, ne mutlu ki başarınızdan dolayı bu derece duygulanabiliyorum, seviniyorum.
Ne mutlu ki, birşeyleri verebilmiş olmanın sevinci ile iki damla yaş dökebiliyorum..
Daha nice, daha büyük başarılara doğru, İnşallah!..Saygı ve sevgilerimle arkadaşlar..
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyCuma 11 Mayıs 2012, 01:52

Bu arada dikkat ettim de "Epremsoft" hoca da sizin gibi "NO STRESS" , sakin, ılımlı, hoşgörülü ve paylaşımcı bir karaktere sahipti.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyCuma 11 Mayıs 2012, 08:25

Buradan, İbrahim hocam, epremsoft'tur sonucunu çıkartabilir miyiz :lol: Hayır, o da admin idi, bakın bir ortak nokta daha :lol:
matrix2
Pilot-1

Pilot-1
matrix2

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyCuma 11 Mayıs 2012, 10:25

elinize sağlık
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief
ibrahim

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyCuma 11 Mayıs 2012, 14:13

Pilot hocam, bu güzel cümleleriniz ve duygularınız karşısında teşekkür etmekten başka ne diyeceğimi bilemiyorum...

Ancak şunu peşinen söyleleyim; boynuz bir densizlik edipte kulağı geçmeye falan kalkışırsa kendi ellerimle kökünden sökerim ::)

Epremsoft hocam dahil, herkese sevgiler saygılar...
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)    Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)  EmptyCuma 11 Mayıs 2012, 17:57

ibrahim demiş ki:
Pilot hocam,
Ancak şunu peşinen söyleleyim; boynuz bir densizlik edipte kulağı geçmeye falan kalkışırsa kendi ellerimle kökünden sökerim ::)
Olur mu hocam!. Sakın ha!.
Bizler ne için uğraşıyoruz?.. Boynuzlar kulaklarımızı geçsin ki; biz de onlarla gurur duyalım .. Di mi ya?. kahkaha Arada bir de parlatırız boynuzları!. kahkaha

Wilco A320 IAE Onurair 20.yıl serisi (Fs9, FsX)
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Atlasjet A320 serisi PA A320 IAE ( fs9-fsx )
» Wilco-A320 IAE Atlasjet TC-ATK Boyaması (Fs9-FsX)
» OnurAir(FotoReal Paint)_Airbus A320-232IAE_(IFDG)
» OnurAir(FotoReal Paint)_Airbus A320-232_IAE_(IFDG)
» Atlasglobal TC-ATT A320 Wilco Fs9-Fsx