VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
GR&TR DOSTLUK KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ 17.01.2012 Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

GR&TR DOSTLUK KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ 17.01.2012

4 posters
YazarMesaj
UMIT UNALDI
ADMIN
Flight Instructor
ADMINFlight Instructor
UMIT UNALDI

GR&TR DOSTLUK KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ 17.01.2012 Empty
MesajKonu: GR&TR DOSTLUK KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ 17.01.2012   GR&TR DOSTLUK KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ 17.01.2012 EmptySalı 10 Ocak 2012, 23:09

GR&TR DOSTLUK KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ 17.01.2012 1qmsf

Merhabalar;

Ivao Türkiye ve Yunanistan divizyonları olarak aramızdaki sağlam dostluk ilişkilerini dahada kuvvetlendirmek adına siz değerli üyelerimiz için hoşunuza gideceğini umduğumuz bir etkinlik düzenledik.

Etkinlik kapsamında

LTAC Ankara Esenboğa Meydanından Kalkarak LGTS Selanik Meydanına uçacağız.

Fightplan LTAC-LGTS

PETAR UG8TOKER UL614 PIMAV UG8 EKDAM UL614 YAA UG12 EKI UM603 GELBU UG12 GOLDO UM603 ARNAS

Sceneries for Thessaloniki (LGTS)

Freeware
FS9: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

FSX: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Etkinliğe Katılan Tüm Pilotlar Event Madalyası İle ödüllendirilecektir:

GR&TR DOSTLUK KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ 17.01.2012 AC
Aviation Celebration Tours and Events Award

Hepinizi aramızda görmek dileği ile

IVAO TR - GR

ETKİNLİK DEPARTMANI

Yiğit Erk
Pilot-2

Pilot-2
Yiğit Erk

MesajKonu: Geri: GR&TR DOSTLUK KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ 17.01.2012   GR&TR DOSTLUK KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ 17.01.2012 EmptyÇarş. 11 Ocak 2012, 00:10

Keşke online uçmayı bilsem üzgün
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: GR&TR DOSTLUK KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ 17.01.2012   GR&TR DOSTLUK KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ 17.01.2012 EmptyÇarş. 11 Ocak 2012, 00:35

İyi bir köprü olacağını umuyorum hocam.. paylaşım için teşekkürler.
Etkinlik esnasında Yunanlı dostlarımızdan biri "İzmir'in Kurtuluşu" ile GAZ'a gelip, F16 ile aranıza dalarsa; "-Yandı gülüm keten helva!" kahkaha
UMIT UNALDI
ADMIN
Flight Instructor
ADMINFlight Instructor
UMIT UNALDI

MesajKonu: Geri: GR&TR DOSTLUK KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ 17.01.2012   GR&TR DOSTLUK KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ 17.01.2012 EmptyÇarş. 18 Ocak 2012, 00:11

62 Trafikle harika bir etkinlikti. Yunanistandaki dostlarımız neye uğradıklarını şaşırdılar :)

Uçakların bir kısmı Selaniğe inerken daha yerde 10 dan fazla uçak vardı. Katılan herkese teşekkürler

Özgür Kaptanım aşağıdaki mesaj size

[QUOTE=GUNER ERCAN] Benim Screenshot cekmeye vaktim olmadi kusura bakmayin
Öncelikle bu güzel Etkinlik icin Etkinlik Departmanina ve daha sonra üst sektörlerde görev alan arkadaslarima tesekkür ediyorum.
Görevim esnasinda hatam oldu ise tüm üst sektörlerimden ve trafiklerden özür dilerim. Cok keyif aldim umarim sizlerde keyif almissinizdir. Bu arada son Trafik BGN002 idi ve SQUAWK CODE : 4562 bilginize...
Görevim esnasinda özel mesaj yollayan arkadaslarim, kusura bakmayin cevap yazamadim hepinize tesekkürler, güzel sözleriniz ve dilekleriniz icin.
Bir trafikten özel olarak özür dilemek istiyorum OHY123T , kesinlikle bilerek yapilmis birsey degildi,Text Mod ile geldiginiz icin sizi cok gec fark ettim ve texti gördügümde offline olmussunuz. Bagislayin !!

[/QUOTE]
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: GR&TR DOSTLUK KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ 17.01.2012   GR&TR DOSTLUK KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ 17.01.2012 EmptyÇarş. 18 Ocak 2012, 00:40

Vallaha, 3-4 kez IFR izni istedim, cevap gelmedi. İlk girişimde (Ümit hocam da aprondaydı), benim ihtiyar sistem o kadar uçağı kaldıramadı, mavi ekran yedim :lol: İkinci girişimde bu olay oldu ama FPS, 4'e kadar indi, bastığım düğmeler bile çok geç tepki verdi :x IFR isteğime cevap da gelmeyince, LTAC'tan ayrılarak bari IFR turumu yapayım dedim, LTCI-LTAN uçuşuna geçtim. MUT VOR'unu geçtikten sonra LTAA_CTR sessiz kalınca acaba dedim, koptum mu bakayım diye webeye'den bakayım dedim. LTAA_CTR yerindeydi (ki Hidayet hocam, Van-Konya uçuşumda, o yoğun trafikte bile zaman ayırdı sağ olsun) ama maalesef yine mavi ekran, 1.20'lik uçuş berbat, makine kapandı. Yani yoğunluğa dayanamadım, Selanik'i bırak, LTAC 114 numaralı kapıdan kımıldayamadım bile :lol:

Kısmet değilmiş ama katılım iyiydi bence de. Ya bilgisayarı değiştireceğiz ya da daha az katılım olan etkinliklere gireceğiz :lol: Arkadaşın bir kabahati yok, IFR talebime cevap verse bile o uçuş, illa ki bir yerde göçürtecekti makineyi kahkaha

GR&TR DOSTLUK KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ 17.01.2012
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DE&TR HAVA KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ 11.02.2012
» [OHYVA] Online Day Etkinliği 13/03/2012
» IVAO TR 2012 TURLARI
» TK1951 ANISINA 25.02.2012 19:00z
» 18 Mart Şehitleri Anma Uçuşu Etkinliği