VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Fs2004 PMDG'de ÇÖKME Sorunu - Sayfa 2 Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Fs2004 PMDG'de ÇÖKME Sorunu

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

Fs2004 PMDG'de ÇÖKME Sorunu - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Fs2004 PMDG'de ÇÖKME Sorunu   Fs2004 PMDG'de ÇÖKME Sorunu - Sayfa 2 EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 16:35

Özgür hocam, Fraps videolarının en iyi boyut küçültmesini "Windows Movie Maker" yapıyor. Ayrıca birçok effect ve yazı da ekleyebiliyorsunuz. bölü
m bölüm de ayoırabiliyorsunuz..kalite biraz düşüyor ama, o kadar da kötü değil..Ben Totaldan memnun kalmadım, sesleri yutuyor, sesler, görüntü arkasından geç geliyor, vs....
Daha geçen gün Fraps'ın çektiği 3.5Gb.lık bir Landing videosunu W.Movie Maker ile 36mb'a indirdim. Hem de birçok effect ve yazı da kullanmıştım.
Fakat Enes hocama da önerileri için teşekkürler..
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Fs2004 PMDG'de ÇÖKME Sorunu   Fs2004 PMDG'de ÇÖKME Sorunu - Sayfa 2 EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 16:40

Vallaha LTAI RNAV filan dedik de bulduğum son chart'larda RNAV yok (meydana daha yeni eklendi, muhtemelen basılmadı). FMC'den yapabildiğim kadarıyla yapayım.

LTFJ için de chart RNAV içerse de ya güncel değil ya da ben bulamıyorum. Misal, EDASA1J ile Antalya uçuşunu yaparsınız ama elimdeki chart'ta bu yok. Chart'ların tarihleri olsa yine neyse, onları da bilemiyorum. Eğer yine de ulaşamazsam uçuşu LTFJ-LTAI olarak da değiştirebilirim, en azından Antalya RNAV starlarının neler olduğunu biliyorum. EKSEN üzerinden yaklaşılıyor, FMC'den buluruz hangisinin müsait olduğunu.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Fs2004 PMDG'de ÇÖKME Sorunu   Fs2004 PMDG'de ÇÖKME Sorunu - Sayfa 2 EmptyPtsi 12 Ara. 2011, 23:09

Hallettim RNAV SID ve STAR'ları. Lakin LFLL-EDDM uçuşu az önce bitti, artık bir ara diyelim. RNAV ile 300 mil oldu uçuş, 36C kalkış 24 iniş şeklinde.

Fs2004 PMDG'de ÇÖKME Sorunu
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» FS2004 IVAO Sorunu
» FS2004 Görüntü Sorunu
» FS9 IVAP sorunu.
» fs2004 uçak boyama - ekleme sorunu
» Fs2004 Scenery Sorunu(Çok kötü bi sorun lütfen yardım edin)