VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
"d-mod" kaptanın boyama çalışmaları Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

"d-mod" kaptanın boyama çalışmaları

2 posters
YazarMesaj
d-mod
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
d-mod

"d-mod" kaptanın boyama çalışmaları Empty
MesajKonu: Geri: "d-mod" kaptanın boyama çalışmaları   "d-mod" kaptanın boyama çalışmaları EmptyÇarş. 16 Şub. 2011, 11:06

pilot hocam ilk defa bir boyama denemesine giriştim bende becerebilicekmiyim bilmiyorum onu görücez ilerki günlerde ama burdan hava yolllarının yazı fontlarını alıcam ancak linkler ölmüş acaba tekrar yüklüyebilirmisiniz....

NOT:hocam sizin sitedeki şu(aşağıdaki link) anlatımınızı takip ederek çalışma yapıyorum:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
d-mod
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
d-mod

MesajKonu: Geri: "d-mod" kaptanın boyama çalışmaları   "d-mod" kaptanın boyama çalışmaları EmptyPerş. 17 Şub. 2011, 17:28

pilot hocam şu konuda da bana yardımcı olabilirmisiniz acaba...
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: "d-mod" kaptanın boyama çalışmaları   "d-mod" kaptanın boyama çalışmaları EmptyPerş. 17 Şub. 2011, 17:57

Tabi ki Doğuş hocam.
1-İlk mesajdaki linkler yenilendi.
2- Boyama işine başlamak ve dosyaları düzenlemek için eğitim sayfalarımız:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (buradaki bütün konuları okuyunuz)
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (DXTBmp programını indirerek, ve konuyu dikkatlice okuyup başarılı çalışmalar yapacağınıza inanıyoruz)
Buralardan edineceğeniz bilgilerle ilk çaışmalarınıza başlayınız. boyamalarınız üzerinden yine yorumlar, düzenleme yazıları yazarız. Kolay gelsin.
d-mod
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
d-mod

MesajKonu: Geri: "d-mod" kaptanın boyama çalışmaları   "d-mod" kaptanın boyama çalışmaları EmptyPerş. 17 Şub. 2011, 20:40

sağolun pilot hocam.benim 2 sorunum var:
1)burdakilerden thy'nin fontlarını bulamadım hocam.bulduklarımıda indiremiyorum bunun için napabilirim
2)ben sizin anlatım yaptınız linklerden birinden corel paintshopu indirdim ancak resim açılıyor ama düzenlenmiyor şöyle oluyor:
"d-mod" kaptanın boyama çalışmaları A27ac7e7
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: "d-mod" kaptanın boyama çalışmaları   "d-mod" kaptanın boyama çalışmaları EmptyCuma 18 Şub. 2011, 02:16

1- Doğuş hocam, bu konudan bir geriye gittiğiniizde LOGO kategorimizin içinde çaşitli ve bir çok logo, font konuları var. Bun konularda hepsi var. Link: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Veya bakın burada ne var?: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2- Bahsettiğiniz "paintshopu" programını kullanmadım. Photoshop'u daha önce kullanmasını biliyorsanız onu deneyiniz. Kullanmayı hiç denemediyseniz uzunca bir süre Photosop eğitim kursları almanız gerekebilir. Boyama edit programlarını kullanmak zaman ve eğitim ister. Kolay değildir.
Photoshop kullanımı ve dersleri için şuradaki linklere bakınız: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
d-mod
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
d-mod

MesajKonu: Geri: "d-mod" kaptanın boyama çalışmaları   "d-mod" kaptanın boyama çalışmaları EmptyCuma 18 Şub. 2011, 18:17

sağolun pilot hocam.dediniğiz konulara daha dikkatli bakıcam teşekkür ederim...

"d-mod" kaptanın boyama çalışmaları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "İbrahim hoca" nın boyama çalışmaları
» "efe00'ın boyama çalışmaları"
» "amenathen" nın boyama çalışmaları..
» M. Adlin Boyama Çalışmaları
» "memo1998" in Boyama Çalışmaları