VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
"Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız? Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

"Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız?

4 posters
YazarMesaj
ÇAĞATAY ARSLAN
Pilot-2

Pilot-2
ÇAĞATAY ARSLAN

"Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız? Empty
MesajKonu: "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız?   "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız? EmptyCuma 07 Ara. 2012, 16:17

Merhaba değerli kaptanlarım,Saitek in Pro Flight Yoke sistemini,throttle'ını ve rudder pedal'ını satın alma niyetindeyim.Bu sistemleri kullanan kaptanlarımdan tepkime gerçekçiliği,ayarlanmalarının kolay olup olmadığı ve ilave bir güç adaptörüne ihtiyaç olup olmadığı hususlarında değerli yorumlarını paylaşmalarını rica ederim.teşekkürler.
Emin Yilmaz
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Emin Yilmaz

MesajKonu: Geri: "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız?   "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız? EmptyCuma 07 Ara. 2012, 16:37

Selamlar Cagatay bey. Bunlarin hepsi bende var. Tepkime gercekciligi hakkinda yorum yapacak kadar fs tecrubem yok, yeni basladim. Ama kalibrasyon, tus atama falan cok rahat. Saitek'in butun urunleri ayarlama bile yapmadan FsX'te calisti. Bir tek rudder pedallari icin ayarlama gerekti (frenler default olarak calismiyor, ayarlama gerekiyor).
Throttle yoke'a baglaniyor zaten, uzerinde giris yeri var. Bu ucu ayrica guc kaynagi istemeden calisti. Radyo paneli, Multi panel ve Switch panel de ayrica guc kaynagi olmadan calisiyor.
ÇAĞATAY ARSLAN
Pilot-2

Pilot-2
ÇAĞATAY ARSLAN

MesajKonu: Geri: "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız?   "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız? EmptyCuma 07 Ara. 2012, 17:15

Teşekkürler Emin Hocam verdiğiniz bilgiler için.
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız?   "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız? EmptyCuma 07 Ara. 2012, 17:58

Yıllardır kullanıyorum ve hiç bir sorun yaşamadım. Kullanımı kolay, tepkime hassastır, ihtiyaçınıza göre ayarlayabilirsiniz. Parayı hakeden üründür. Ayarları FSUIPC'den yaptım (kalibrasyon daha iyi).
ÇAĞATAY ARSLAN
Pilot-2

Pilot-2
ÇAĞATAY ARSLAN

MesajKonu: Geri: "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız?   "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız? EmptyCuma 07 Ara. 2012, 18:27

Çok teşekkür ederim Peter Hocam.
anilumutozlu
Pilot-1

Pilot-1
anilumutozlu

MesajKonu: Geri: "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız?   "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız? EmptyÇarş. 19 Şub. 2014, 03:22

Yoke olmadan rudder ve throttle quadrant organlarını ayrı ayrı kullanma şansımız var mı?
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız?   "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız? EmptyÇarş. 19 Şub. 2014, 13:42

Evet, RUDDER, THROTTLE QUADRANT bağımsız olarak satılır. YOKE olmadan sorunsuz çalışır.
anilumutozlu
Pilot-1

Pilot-1
anilumutozlu

MesajKonu: Geri: "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız?   "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız? EmptyCuma 21 Şub. 2014, 16:50

Cevap için teşekkür ediyorum fakat hocam bildiğim üzere, eski tip Mouse gibi girişi olması lazım throttle ve rudder ın ve saitek yoke kutusuna bağlandığını biliyorum. Peki çevirme işi nasıl yapılıyor yada farklı bir tekniği var mıdır?
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız?   "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız? EmptyCuma 21 Şub. 2014, 17:59

RUDDER ve ayrı (tek, YOKE olmadan) satılan THROTTLE QUADRANT (YOKE ile beraber satılandan bahsetmiyorum) USB bağlantılıdır. Kendim kullanıyorum 2 tane, biri YOKE'a bağlı, DIN bağlatılı; biri USB bağlantılı.

"Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız? Quadrant_product

"Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız? Yokesystem_product

"Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız? Rudderpedals_product
anilumutozlu
Pilot-1

Pilot-1
anilumutozlu

MesajKonu: Geri: "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız?   "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız? EmptyC.tesi 22 Şub. 2014, 13:05

Süper o zaman hocam bu güzel haber :) Teşekkür ederim ilginiz için

"Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» saitek pro flight yoke system profil tanımlama
» Saitek yoke veya Saitek x52 Pro
» Saitek Yoke + Throttle
» Saitek Pro Flight?
» Flight Yoke Alacağım Biraz Bilgilendirirmisiniz?