VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Saitek yoke veya Saitek x52 Pro Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Saitek yoke veya Saitek x52 Pro

4 posters
YazarMesaj
Tdeger
Pilot-1

Pilot-1
Tdeger

Saitek yoke veya Saitek x52 Pro Empty
MesajKonu: Saitek yoke veya Saitek x52 Pro   Saitek yoke veya Saitek x52 Pro EmptyCuma 17 Mayıs 2013, 21:17

Merhaba,

Bu ürünlerden hangisini tavsiye edersiniz?Herkes yoke diyecek biliyorum ama x52 ile ilgili kullanıcı yorumları göremedim.x52 kullanan var ise biraz bahsedebilirmi?
Tdeger
Pilot-1

Pilot-1
Tdeger

MesajKonu: Geri: Saitek yoke veya Saitek x52 Pro   Saitek yoke veya Saitek x52 Pro EmptyCuma 17 Mayıs 2013, 21:25

Ayrıca Saite Yoke almak istesem nereden alabilirim?
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Saitek yoke veya Saitek x52 Pro   Saitek yoke veya Saitek x52 Pro EmptyCuma 17 Mayıs 2013, 21:42

Benim bir tanıdığım Saitek x52 kullanıyordu ve tavsiye ediyordu hiçbir problem yaşamamış.
mustafa_aykın
Pilot-2

Pilot-2
mustafa_aykın

MesajKonu: Geri: Saitek yoke veya Saitek x52 Pro   Saitek yoke veya Saitek x52 Pro EmptyPaz 19 Mayıs 2013, 01:40

Hocam yoke için genelde kababir görüntüsü olduğunu, tek motorlu uçakları andırdığından özellikle airbus larla uçarken saçma bir görüntü oluştuğunu yorum olarak bırakmış yabancı kullanıcılar.

x52 ise bir jet savaş uçağından çıkmış gibi duruyor ayrıca özellikle sol eliniz ile kullanabiliceğiniz bir sistem aramanızı tavsiye ederim. Mouse, klavye kombinasyonunu yapabilmeniz gerektiğinden, joystick taraftarıyım hocam hem daha ekonomiktir. Yapımcılar artık solaklarıda düşünüyor logiteck Attack 3 gibi konsolları 2 eliniz ilede kullanabiliyorsunuz. Ayrıca trust özelliğide bulunan konsolu tercih edin. Size uygun bir konsol bulabilmeniz için çokça arama yapmanızı öneririm isme gitmeyin hocam ummadık makine hiç ummadık yerden çıkabilir. Aramadığım halde x52 ye gold da raslamıştım teknoloji mağazaları önceliğiniz olsun. Şimdiden yeni konsolunuz ile iyi uçuşlar... kahkaha
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Saitek yoke veya Saitek x52 Pro   Saitek yoke veya Saitek x52 Pro EmptyPaz 19 Mayıs 2013, 05:25

Üyesi olduğum diğer forumda x52 den şikayet edenler var hocam bazı lot ları hatalı felan diyorlar, ama her üründe olabilir böyle şeyler. Ben 30 liralık bir stick kullanıyorum memnunum ama bir de yoke almayı düşünüyorum. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Saitek yoke veya Saitek x52 Pro
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saitek Yoke + Throttle
» saitek pro flight yoke system profil tanımlama
» "Saitek Pro Flight Yoke Sistemi"ni tanıtır mısınız?
» Saitek Ps27e veya Logitech Extreme 3D Joystick
» Fs9'da "Mouse Yoke" sorunu..