VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
İstek:Baştan Sona Uçuş (Video) Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

İstek:Baştan Sona Uçuş (Video)

2 posters
YazarMesaj
crazyghost
Pilot-1

Pilot-1
crazyghost

İstek:Baştan Sona Uçuş (Video) Empty
MesajKonu: İstek:Baştan Sona Uçuş (Video)   İstek:Baştan Sona Uçuş (Video) EmptyPaz 30 Ocak 2011, 15:18

Sayın kaptanlarım FSX e yeni başlayan biri olaraktan sizin gibi profesyonel kişilerin bir uçusu baştan sona nasıl uyguladıklarını hep merak etmişimdir.
Bunun içinde sizden bir ricam olacak. Eğer değerli vaktinizin bir kısmını benim gibi yeni başlayan arkadaşlara baştan sonra bir uçus nasıl olur gibisinden bir video hazırlayıp koyarsanız çok memlun oluruz.
Videınun içinde pek çok merak edilen konular da açıklanabilir. Öncelikle nasıl kalkılır ve daha sonra GPS ile nasıl yön tayin edilir ve gidilir en son ise diğer kaptanlarımızında en çok zorlandığı kısım olan ILS yaklaşımı ve ILS iniş.
Şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin...
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: İstek:Baştan Sona Uçuş (Video)   İstek:Baştan Sona Uçuş (Video) EmptyPaz 30 Ocak 2011, 20:12

Merhaba kaptanım,
Aşağı yukarı sisin isteklerinize uyan bir istek daha vardı geçenlerde. sanırım sayfayı bulamadınız. Uçuş için eğitim Videosu yapmak konusunda verdğimiz cevaplara aşağıdaki sayfamızdan takibedebilirsiniz.
Orada verdiğimiz bir çok linklerdeki eğitim dökümanları ile videoya gerek bile kalmadan 1-2 ay içinde kolaylıkla uçabilirsiniz.
Ancak bebekler bile emekliye-emekliye geliştiği için bizim de ilk başlarda çook acemiliğimiz olmuştu. Okumak-okumak.. Okuyup yüzlerce uçuş testleri yaptıktan sonra ancak belli bir duruma gelebilir insan. Video dahi olmuş olsa defalarca denemeler yapmadan, insan TAMAM! oldu bu iş diyemez..
Sizi uçuracak link!, buyrun:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Aslında "F.Simulator GENEL Uçuş Eğitimi" adındaki kategorimiz olan bu sayfamızda: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] katedorimizdeki İstek:Baştan Sona Uçuş (Video) Bilgit iconu olan bütün konuları okuduğunuz takdirde size %90 faydalı olacağına eminiz.

Lütfen ama lütfen acele etmeden yavaş ve dikkatli şekilde eğitim alalım.
Sanki Video olunca, seyrettikten sonra hemen "Number One" mı olacağız?..Video hazırlamak meşakkatli bir ve gönül-istek işi ve bol zaman gerektirir.

Kurty hocamızın bir ara bu sayfalarda bu konuyla ilgili bir videosu vardı, ancak linkten kaldırılmış sanırım.
Saygılar kaptanım. Lütfen yazılarımızı nasihat olarak görmeyin. Suç-u lisan ettiysek affola!.
crazyghost
Pilot-1

Pilot-1
crazyghost

MesajKonu: Geri: İstek:Baştan Sona Uçuş (Video)   İstek:Baştan Sona Uçuş (Video) EmptyPaz 30 Ocak 2011, 20:42

kaptanım çok teşekkür ederim sayenizde birçok şey öğreniyorum asıl ben bir hata yaptıysam affola saygılarımla

İstek:Baştan Sona Uçuş (Video)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [VIDEO-Eğitim]; PMDG 737 Full Uçuş Serisi -2- FS2Crew ile Uçuş
» Video-Eğitim: A320/330/340_Wilco_Sesli (anlatımlı) Uçuş eğitimi (İngilizce)
» [VIDEO-Eğitim]; Yeni Bir Seriye Başlıyorum -PMDG ile Full Uçuş-
» İstek: Aletsiz İniş İçin Video Yaparmısınız.
» Sanal Uçuş?Online uçuş için IVAO kaydı nasıl yapabilirim?.