VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

AnadoluJet Fleet

+56
Gokay_61
batuhanmeral
erdener
şafak erol
cberkan
nazifceylan
Orhan Karaoğlu
furkanoner
boldpilot
emin32
Alper2590
Tdeger
Ayhann
batu1993
Hasan Bozdaş
efe00
HuseyinBerker
Ersin Akbulut
Sedat Yıldırım
Yakup Karakas
yigita
velican35
Cengizhan Barut
erimfunda
Batuhan Özden
malioguduc
Mertcan UZER
musallat258
Kubilay
mertach
Tayfun Kaptan
nipo
memo1998
basay71
Özgür Kiraz
serdar
Sedat
ersssel
Kaan Özgel
caner kaptan
tezcalitpoka
mezzo
istanblue
gomd
DenizYesil
pantegram
Selim ŞAHİN
boeing737
telecaster
fthyvz
Erdinç TURKAN
yatkinyalin
yigitciftci
pilot
TUAF-Tora
epremsoft
60 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Kaan Özgel

AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyPtsi 31 Ocak 2011, 10:42

Hocam umarım güzeldir şimdiden çok teşekkürler
ersssel
Pilot-1

Pilot-1
ersssel

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyPtsi 31 Ocak 2011, 17:10

eline saglık
Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Selim ŞAHİN

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyPerş. 10 Şub. 2011, 05:15

**İstek uzerine üçaklar Kirli boyanmıştır!
Varsayılan Sanal Kokpit Uyarlama Bana Aittir!** demiş eprem hocam..

Filonun tamamen gerçeği yansıtıyor olmasını tartışmaya lüzum yok.. Bu konu için hocama (+) lar zaten şelale!

Yalnız beni heyecanlandıran başka bir konu daha var.. Bu yüzdendir paylaşım metninden aldığım bu kesit. Yanlış anladım belki bilmiyorum ama "Varsayılan Sanal Kokpit Uyarlama Bana Aittir!" Pilot hocam kızmıycaksa teyit etmek maksatlı Default VC anlamına mı geliyor?

Eprem hocamın vakti yok, linkler maalesef kırık! üzgün Uzun zamandır sadece ss'lerine bakmakla yetindiğim filomuza ne zaman kavuşacağız diye sabırsızlıkla bekliyorum.. Question
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyPerş. 10 Şub. 2011, 18:33

Default-VC anlamına gelmiyor kaptanım.Eprem hocamız, default 2D-kokpit yerine gerçeğe yakın şekilde 2D kokpit görünümünü bu uçaklara entegre etmiş..Güzel bir kokpit. Fakat 3D görünümlü virtual kokpit değil tabi ki.

2D-Kokpitler..............:
FS'de ilk çıkan kokpit görüntüsü veya SHIF+1 tuşları ile çıkan kokpitlerdir.
Bu görünümde sağa-sola dönemez, panel olarak önünüze gelen panelde bulunan butonlarla uçağı kumanda edebilirsiniz.(Diğer kumanda panelleri olan; GPS, Throttle kadran, Radio paneli, vs.. mini paneller de SHIFT+2,3,4,5, tuşları ile açılabilir.)

Resimde 2D-Virtual kokpit görünümü gibi;
AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 Fs92011011721043020

3D-Virtual Kokpitler....:
FS'de ilk çıkan görüntüden sonra "S" tuşu ile ikinci çıkan kokpit görüntüdür. Bu 3D VC kokpit görüntüsüdür. Bu görüntüde, kokpitin her tarafını görebilirsiniz. Panaromik olarak 3600 görüntüde dönebilir, alt zemini görebilir ve başınızın üstündeki "Overhaed" paneline ulaşabilirsiniz.
Şunun gibi örneğin:
(Resmin üzerine TIKLAYIN ve 3600 lik 3D-Virtual kokpitte gezinin!)
AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 10022011180034
Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Selim ŞAHİN

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyCuma 11 Şub. 2011, 00:43

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim hocam. (+) Linkin yenilenmesiyle ilgili bir çalışma varmıdır? Saygılar.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyCuma 11 Şub. 2011, 00:51

Hocam, epremsoft hocamız şu günlerde işlerinin yoğunluğu nedeniyle aramıza katılamıyor.
Yularıdaki uçakların hepsi herkesin elinde olmayabilir. Veya herkes indirmemiş olabilir. Bu nedenle..
İsterseniz şöyle bir mesaj yazabilirsiniz: (Hangi uçağı istiyorsanız onu belirterek!)
"İlk mesajdaki şu..şu uçağı Download eden varsa ve elinde bulunuyorsa, tekrar buraya Upload edebilir mi?, rica ediyorum.." diye..

Belki hayırsever bir vatandaş çıkar ve istediğiniz uçak ta elinde varsa buraya ekleyebilir.

Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Selim ŞAHİN

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyCuma 11 Şub. 2011, 01:39

Sağolun hocam.. Önerinizi dikkate alıyorum ancak yeni bir istek konusu açmak yerine müsadenizle burdan devam etmek istiyorum.

Anadolu Jet "TC-JEY" SİDE tescilli Boeing 737-400 uçağımıza ihtiyaç duyuyorum.. Yahut mümkünse FS9 varsayılan 737-400 için tasarlanmış bu yada benzeri bir Anadolu Jet texturesi de olabilir.. Elinde mevcut bulunan kaptanlarımız varsa eğer yine buradan paylaşıma sunmalarını rica ediyorum. Saygılar.
Sedat
Pilot-4

Pilot-4
Sedat

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyPtsi 14 Şub. 2011, 21:56

Eprem Hocam, gerçekten çok teşekkürler.Emeğine sağlık..Hepsi ayrı ayrı güzel olmuş.Gece efektlerine bayıldım...Zevkle indirip kullanacağım...
Sedat
Pilot-4

Pilot-4
Sedat

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyPtsi 14 Şub. 2011, 22:01

Ya indiremedik çok kötü oldu
Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Kaan Özgel

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyC.tesi 19 Mart 2011, 23:51

Çok teşekkürler hocam +'lar
Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Kaan Özgel

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyC.tesi 19 Mart 2011, 23:53

Hocam 737-400'ün linki ölmüş yenilerseniz sevinirim
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyPaz 20 Mart 2011, 03:02

Linkler eprem hocada .. Yakın zamanda bu konuya el atar hocam. Beklemek gerekir.
serdar
Pilot-1

Pilot-1
serdar

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyPaz 27 Mart 2011, 18:55

Emeğinize teşekkür ederim
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyC.tesi 07 Mayıs 2011, 21:37

orion3340 demiş ki:
emeğinize sağlık tşkler

Avatar yüklerseniz size de teşekkürler :!: :!: :!:
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyPaz 08 Mayıs 2011, 00:44

Teşekkürler Özgür hocam.
"orion3340" , 29 Ocaktan beri güncellemediği profilini şimdi de güncellemez!.. Acımak yok!.. Active REMOVED yapıldı!..
Bir daha girerse mecburen profil bilgilerini dolduracak.
basay71
Pilot-4

Pilot-4
basay71

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyPaz 08 Mayıs 2011, 14:00

ellrinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyCuma 27 Mayıs 2011, 17:30

TC-JHG "PAMUKKALE"

AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 Epremsofttcjhg

15.05.2011 tarihinde yayınlanan SkyTürk Take Off programında sorulan soruya ilk cevap verdiğim için bu uçağın birebir maketi, bugün elime ulaştı kahkaha

Gerçi Posky yok elimde ama yine de indirip uçurmayı deneyeceğim. Artık olduğu kadar. Sağda solda, nette aramama bile gerek kalmadı, Avsim gibi arşivimiz olmuş. Teşekkürler tekrar, hazırlayanlara.
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot
memo1998

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyPaz 29 Mayıs 2011, 17:09

ellerinize sağlık hocam
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyÇarş. 01 Haz. 2011, 22:07

çok güzel boyamalar
anadolujet in atlastan kiraladığı airbus 320lerin de boyamalarını arıyorum ama bulamadım daha bulabileceğim bir link bilen varsa çok sevinirim
herkese iyi akşamlar

BURADA, ARADIĞINIZ BİR ÇOK ŞEYİ BULABİLİRSİNİZ AMA TEMEL ŞARTIMIZ, AVATAR YÜKLEMENİZDİR!!!
nipo
Pilot-1

Pilot-1
nipo

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptySalı 14 Haz. 2011, 14:36

teşekkür ederim

Avatar yüklediğiniz için teşekkür ederiz ama sistem bilgilerinizi de eklerseniz memnun oluruz.
Tayfun Kaptan
MODERATÖR

MODERATÖR

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptySalı 28 Haz. 2011, 18:21

Paylaşım için çok teşekkürler, gerçekten çok müthiş bir boyama olmuş, ellerinize sağlık. :helal!:
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptySalı 28 Haz. 2011, 18:27

Sayın Tayfun kaptanım,
Bütün mesajlarınızı inceledim..Heps,b irbirinin aynı.. Seri imalat bandından çıkmış gibi..
Kurallarımıza göre; her mesajı kopyala/yapıştır yapmak yasaktır. Lütfen buna dikkat ediniz!. Uyarı gelebilir.
epremsoft
ADMIN

ADMIN
epremsoft

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyC.tesi 09 Tem. 2011, 05:40

Hocalarim, yeni linkleri upload etmeye başladım biraz daha sabır :)

---------------------------------------------------------------------------------

Bütün linkler tekrar upload edildi.... :D
mertach
Pilot-1

Pilot-1
mertach

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyÇarş. 13 Tem. 2011, 00:30

ellerinize sağlık
Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Selim ŞAHİN

MesajKonu: Geri: AnadoluJet Fleet   AnadoluJet Fleet - Sayfa 2 EmptyÇarş. 13 Tem. 2011, 02:16

mertach demiş ki:
ellerinize sağlık

Lütfen avatar yükleyiniz ve sistem bilgilerinizi güncelleyiniz.

AnadoluJet Fleet
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» "World Heritage of Turkey"_THY Fleet | A321_(Simmer's Sky)
» Turkish Airlines B737-900ER Fleet (Tüm filo) [iFLY]
» Wilco B737-400 Anadolujet
» IFDG A320-232 JAI-JBI Anadolujet
» iFly - Anadolujet TC-JGJ B737-800