VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X

5 posters
YazarMesaj
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X Empty
MesajKonu: FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X   FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X EmptyCuma 19 Ağus. 2016, 13:10

FSX ve P3D nin yeni Kuşunu sizlere tanıtıyorum,

FSLabs A320

PMDG nin B737NGX den hiç bir farkı yok bence, videolara bakınca inanın içim gidiyor, fiyatımı  89,95$ cık değermi değer arkadaşlar, inanın kafam karışdı, ama yorumları bekliyecem, daha sonra düşünücem. linkleri bir incelerin bakalım, sizler ne düşünüyorsunuz.

Sitesi:
http://www.flightsimlabs.com/index.php/a3xx-master-series-a320-3/

Tenıtım videoları:
https://www.youtube.com/watch?v=0OhhAMsayu8

https://www.youtube.com/watch?v=zR6CjkC5r2A

https://www.youtube.com/watch?v=Bgq3j8jS0us

https://www.youtube.com/watch?v=fN9LTmLptrg

Kokpit:
FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X Ads_z1a

En son Erdinç TURKAN tarafından Cuma 19 Ağus. 2016, 23:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MURAT OK
ADMIN

ADMIN
MURAT OK

MesajKonu: Geri: FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X   FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X EmptyCuma 19 Ağus. 2016, 16:13

Erdinç hocam benim bile izlerken içim gitti bir boeingci olarak ama ben istesem'de bilgisayarım istemez PMDG geçişlerde hafif takılıyor ama ileride olabilir bakalım diğer hocalarım ne diyecek.
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X   FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X EmptyCuma 19 Ağus. 2016, 20:02

Erdınç  hocam güzel  ve detaylı çalısmıslar ama ben aırbux x  ten bır fark göremedım. :)

Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X   FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X EmptyPtsi 22 Ağus. 2016, 19:07

orhanyavuz demiş ki:
Erdınç  hocam güzel  ve detaylı çalısmıslar ama ben aırbux x  ten bır fark göremedım. :)

Orhan hocam öyle farlılıklar varki, aırbux x den çok çok daha iyi öyle eleştriler var ki, ben bile şaşırdım, aırbux x e bin basar diyorlar, ben bile hayran oldum, alıp kullananlar, videolarını eklemişler, her yönüyle süper, birçok uçakda türbülans var ama bundaki öyle gerçekciki sanki yaşıyorsun. Aahh ulenn namussuz 350 kaymakcık bizler emekli adamız, bize dokunur, aahhh aaahhh. Henüz beklemedeyim, eğer kafam kızarsa vallahide FSX e sadece bu uçak için gecerim, ama nasıl olucak bu iş, hiç öyle kolay değil. İnan gece uykularım kaçıyor, kafam takılıyor, kendi kendime sabret diyorum, belki ilerde uçuzlar o zaman alırsın, diyorum, kendimi telkin ediyorum.Hocam sende FSX kurulu ama senin sistemin kaldırmaz gibi geldi bana, eğer bu uçağı alırsan sende çok memnun kalıcaksın.Modelleme mükemmel olmuş.Görüşmek dileğiyle.Sevgiler, Saygılar.
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X   FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X EmptyPtsi 22 Ağus. 2016, 23:00

Erdinç hocam airbus uzmanı sizsiniz.Sen ne diyorsan doğrudur abi. :)
Ama detayları çok iyi işlemişler.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X   FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X EmptySalı 23 Ağus. 2016, 12:58

orhanyavuz demiş ki:
Erdinç hocam airbus uzmanı sizsiniz.Sen ne diyorsan doğrudur  abi. :)
Ama detayları çok iyi  işlemişler.

Estafurullah hocam ne haddime, ben sadece gerçekçiliğine ve görselliğine daha yakın demişdim ki sen her hafta zaten Gaziantep'e gerçek airbusla gidiyorsun, aslında uzman senmisin benmi hocam yapma, asıl uzman olan sensin Orhan hocam, şu anda sadece FSX de kullanılıyor, yakında P3d versiyonunuda çıkarıcaklar.Sevgiler,Saygılar.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X   FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X EmptySalı 23 Ağus. 2016, 23:43

Hocam, ben de günlerdir takip ediyorum. Paylaşımınız için çok teşekkürler Erdinç hocam. +thanks
Ne var ki FsX için bir ürün. Tabi ki kullanan farkı anlayacak. Resimlere bakarak öteki Airbus'larda farkı yokmuş gibi görünüyor ancak, tabiki her yapımcı ürününü gerçek uçağa benzetmek durumunda.
Yalnız birşey dikkatimi çekti; detaylara son derece özen gösterilmiş olması, Frame sayısını azaltacaktır. Bu yüzden kuvvetli bir PC gerekli..
Saygılarımla..
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X   FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X EmptyPerş. 25 Ağus. 2016, 20:58

Erdinç TURKAN demiş ki:
orhanyavuz demiş ki:
Erdinç hocam airbus uzmanı sizsiniz.Sen ne diyorsan doğrudur  abi. :)
Ama detayları çok iyi  işlemişler.

Estafurullah hocam ne haddime, ben sadece gerçekçiliğine ve görselliğine daha yakın demişdim ki sen her hafta zaten Gaziantep'e gerçek airbusla gidiyorsun, aslında uzman senmisin benmi hocam yapma, asıl uzman olan sensin Orhan hocam, şu anda sadece FSX de kullanılıyor, yakında P3d versiyonunuda çıkarıcaklar.Sevgiler,Saygılar.

Hocam boeingçiyim ama gerçekten airbus iyi .Hele birde scharkletli olunca bir başka oluyor.
Son 7 aydaki 70 uçuşun 50 si airbus tur.Önümüzdeki ay sonundan itibaren artık vip uçmaya başlıyorum :)
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X   FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 00:42

Bu eklenti ile ilgili duyduğum yorum, fiyatının çok pahalı olduğu. Aerosoft kadar etmez diyorlar ama onu da kullanmadığımdan (FSX yok) yorum yapamam.

Bence en iyisi, kullanabildiğim mantığından ancak bakarız böylesine kahkaha

FSX ve P3D nin yeni Kuşu A320X
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni uçak kaydetme (yeni boyama)
» PSS 777 Yeni VC Textureleri
» PMDG 777 Yeni Görüntüler.
» Yeni bir joystick alacağım
» ]FSX] QualityWings 757-200 TC-JES Yeni Boyama