VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Kayıt olmak İsteyenler önce "Facebook" sayfamıza!.. Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz

Kayıt olmak İsteyenler önce "Facebook" sayfamıza!..

YazarMesaj
KAPTAN
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder
KAPTAN

Kayıt olmak İsteyenler önce "Facebook" sayfamıza!.. Empty
MesajKonu: Kayıt olmak İsteyenler önce "Facebook" sayfamıza!..   Kayıt olmak İsteyenler önce "Facebook" sayfamıza!.. EmptySalı 22 Ekim 2013, 19:55

Sayın ziyaretçilerimiz,
Uzun bir süreden beri devam eden kayıtlarımızın kapalı olmasından dolayı sizlerden birçok sitemkâr şikâyetler aldık. Geçerli ve önemli nedenlerden dolayı kayıtlar kapalı idi. En önemli nedeni ise; sistemde oluşan bazı hatalardır.
Bu anlamda, VAPS'a kayıt yapmak isteyen ziyaretçilerimizin lütfen önce Facebook - https://www.facebook.com/vaps.hooxs sayfamıza girerek, sağ üst köşede resimdeki Kayıt olmak İsteyenler önce "Facebook" sayfamıza!.. H6Nk6yNmesajlaşma bölümüne mesaj atarak kayıt isteklerini yazabilirler.
Facebook/vaps 'a mesaj yazanların belirtilen şartları da uygun ise ilgili yöneticilerimiz tarafından kayıtları yapılır.
Sistemdeki GEÇİCİ hatalardan dolayı kayıtların bu şekilde gerçekleşeceği için özür dileriz.
KAPTAN.

pilot likes this post

Kayıt olmak İsteyenler önce "Facebook" sayfamıza!..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Kayıt (Müracaat) Ön Şartları"
» Kayıt Kurallarını Hatırlatma
» kayıt olamıyorum
» VAPS'a Kayıt, neden ZOR görülüyor?...
» "Kayıt Kurallarını" HATIRLATMA...