VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX) Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX)

+2
Haluk
Tamer Öztürk
6 posters
YazarMesaj
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX) Empty
MesajKonu: Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX)   Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX) EmptyPaz 06 Ekim 2013, 21:57

Merhaba,
Biber hocamızın, Fs9 ve Fsx her iki versiyon dahil olmak üzere, Splash Screen dediğimiz, Açılış ekranı resmi paketi hazırlamış ve facebook sanalpilot.com grubunda paylaşmıştı.Gerekli izin bizzat tarafımdan alınmış olup, sizlerle paylaşmak istiyorum.

Paket İçeriği;
-Atlasjet
-Pegasus
-Onur Air
-Cessna Görüntüsü
-B737 Görüntüsü
-THY Görüntüsü

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Paket Download Linkleri;

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX)   Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX) EmptyPaz 06 Ekim 2013, 23:44

Teşekkürler Tamer hocam ara sıra değişiklik iyidir.+thanks 
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX)   Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX) EmptyPtsi 07 Ekim 2013, 01:08

Bu paylaşım için izin konusunu konuşan Biber hocamız ile Tamer hocamızın Facebook'taki karşılıklı konuşma metni ve dökümanı tarafımdan da saklı tutulmaktadır. Herhangi bir olumsuz düşünce veya itiraz halinde bu deliller ile ispatlanacaktır.
Paylaşım için teşekkürler Tamer hocam. Ayrıca izni için de biber salsa hocamıza teşekkür ederiz.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX)   Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX) EmptyPtsi 07 Ekim 2013, 01:54

Elinize sağlık Tamer hocam.

Not: Onur Air filosunda, uzun zamandır MD serisi yok. Filo, A320 ve A321'lerden oluşuyor. Bunun yanında, kiraya verilmiş durumda A300 ve A333'ler de mevcuttur kahkaha
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX)   Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX) EmptyPtsi 07 Ekim 2013, 14:33

Emeğe saygıdan dolayı teşekkür eden herkese teşekkür ederim.Asıl teşekkürü Biber hocamıza etmemiz lazım, Buradan tekrar teşekkür ediyorum kendisine.Kimlerin emeğe saygısı var,kimlerim saygısı yok apaçık ortada.Herkes'in puanı verildi, artık ona göre muamele yapılacak.Bu başlık 78 defa okunmuş.3 Defa ben okumuş olsam, 75 defa diğer kullanıcılar okumuştur ve eminim ki gizli gizli indirip, ortadan kaybolmuşlardır.Kimse üzerine alınmasın ben kimin ne olduğunu çok iyi biliyorum.Bir paylaşım yapmak uzun uğraş, saatler,günler,haftalar,aylar alabilir ama nezaketten bir teşekkür 1 dakika bile almaz.Bundan sonra adamına göre muamele yapacağım,herkes hak ettiğini alacak.Bu nedendir ki aklımdaki yapmayı düşündüğüm projeyi yapmaktan vazgeçtim.Söylediklerimi genelleme olarak yazdım ve ne yazık ki sonuç ortada.
Anlayış gösterip, teşekkür eden herkese ben de teşekkür ediyorum.

Not: Özgür hocam, Yoğunluktan dolayı Biber hocamızın gelişmelerden haberi olmayabilir.Veya MD Tipli uçak göz zevkine hitap ettiği için eklemiş olabilir.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX)   Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX) EmptyPtsi 07 Ekim 2013, 17:32

Bravo!  Bravo!
Birden yazıyı görünce; "- Acaba ben mi yazdım bunları!" kahkaha diye profile baktım. Duygularıma tercüman olmuşsunuz Tamer hocam. Bravo! Çıkış!, mükemmel.. Bravo!..
Yakında omuzlarınızda farklı bir apolet görülürse, kimse şaşırmasın, tabi Yönetimin kararı ile...

En son pilot tarafından C.tesi 25 Şub. 2017, 00:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

MesajKonu: Geri: Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX)   Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX) EmptyPtsi 07 Ekim 2013, 18:17

Teşekkürler Tamer hocam.
mercan
Pilot-2

Pilot-2
mercan

MesajKonu: Geri: Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX)   Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX) EmptySalı 29 Nis. 2014, 17:41

Tamer hocam ve Biber hocama teşekkürler

Açılış Ekranı Paket (Fs9-FsX)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FSx açılış ekranındaki uçağı değiştirmek.
» Temel Pilot Eğitimleri [1. Açılış Dönemi]
» GÖRSEL EĞiTiM - WORLD OF AI paket ekleme (FSX)
» AI Paket planları Toplu halde FS'ye yüklemek
» WOAI-AI Paket Yükleme (Resimli Açıklama)