VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
[İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

[İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.

+5
Tamer Öztürk
basay71
Mustafa Adlin
pilot
Ersin Akbulut
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Ersin Akbulut
Pilot-3

Pilot-3
Ersin Akbulut

[İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. Empty
MesajKonu: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyC.tesi 31 Ağus. 2013, 17:00

Merhaba arkadaşlar 
Merat ettiğim bir soru var WOAİ traffıc kullanıyorum fakat boyamaları eski thy,pegasus,sunexpress.... bunları yeni boyama yapmak mümkünmü?.. güncel boyamalar yani şimdiden teşekkürler.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyPaz 01 Eyl. 2013, 03:22

Bir boş zaman bulup ta bunları yapamadım gitti.
Aynı dert beni de kemiriyor hocam. Ha bugün, ha yarın derken elimdek, işlerden fırsat bulup başlayamıyorum. AI-planları mı düzenleyeyim?, uçakları mı günceleyeyim?, Kullandığı uçakların binlerce sorunlarına mı el atayım?, 3D-Light? , duman Bluer efectkleri mi ekleyeyim?. ENB effectler beni bekliyor, Türkiye meydanlarının düzenlemeleri var (yapılmış ama birçok sorunları olan). Yapılmamışlar onlarca sırasını bekliyor. Survivor meydanları, danger meydanlar, ilginç meydanlar, FS'de olmayan gerçek olan birçok meydan, yabancı binlerce meydan., say, say bitmez. Hepsini tek bir kişinin eline bakıyor.
Sırası geldikçe hepsi yavaş yavaş bitecek ama, umarım ki bunlar benim sonumu getirmez. Sonum gelmeden bunları bitirmek en büyük arzum.
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyPaz 01 Eyl. 2013, 11:00

Kolay gelsin pilot hocam. Ne zaman isterseniz yardıma hazırım..
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyPaz 01 Eyl. 2013, 15:31

O zaman buradan Değerli ve Becerikli Painter kaptanlarıma duyuru yapalım!.

Painter rütbesini omuzlarında taşıyan Değerli ve çok Kıymetli Painterlerim!.. kahkahaBravo!
Bana yardımcı olmak istiyorsanız ve VAPS sizin için önemliyse; hiç olmazsa yukarıda saydığım üzerimde olan ve beni kamburlaştıran yüklerimden birini, bu WOAI boyama güncelleştirmelerini üzerimden alabilirseniz hepinize tek-tek minnettar kalacağım.
WOAI boyamalarını şöyle yapalım Painter arkadaşlarım:
- Her Painter sadece bir havayoluna ait WOAI güncel boyamalarını yapsın...
- Boyamak isteyen, beni memnun etmek ve bana yardımcı olmak isteyen painterlerim bu sayfaya mesaj yazarak;"- Ben şu havayolunu güncel olarak boyayabilirim!" diyebilir.
Böylelikle en fazla 5-6 painterimiz elele vererek kısa zamanda bu işin de üstesinden gelebiliriz. Bu sorunu da çözmüş olabiliriz.
Hangi havayolları vardı WOAI'de? (Türk taşıyıcılar olarak): THY , Pegasus , Onur Air , Sun Express , AtlasJet ,..vs. (Aklıma gelmeyen varsa, onları da sizler TAM olarak yazında noksan kalmasın).

Yardım edecek painterlerime şimdiden teşekkür ederim.
Herkesin yardımına koşan Pilot hocanız.
Bir kere de ben yardım istedim, bakalım kimler vefalı ve hakbilir?.
Ersin Akbulut
Pilot-3

Pilot-3
Ersin Akbulut

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyPaz 01 Eyl. 2013, 23:44

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Boyuyacak olan arkadaşlara kolay gelsin Bravo!
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptySalı 03 Eyl. 2013, 00:16

Konumuz dışında olmasına rağmen;
WOAI sitesindejki "Packages" navigasyonunda 7-Nisan, 31-Ağustos-2013 tarihli bazı YABANCI havayolarının (cargo dahil) peket planları var: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Türk taşıyıcı havayollarının ise yine eski paketlerini buradan bulabilirsiniz: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
("Airports" nav butonundan ICAO: kısmına "LTBA" yazarak çıkan sayfada herhangi bir havayoluna tıkladığınızda sayfaya ulaşılabilirsiniz.)

Gelelim Turk taşıyıcı uçakların WOAI boyama güncelleştirilmesine... ; 2 günden beri bir Allahın kulu çıkıp ta; "-Ben yapmam arkadaş, YAPMIYORUM!" bile demediğine göre...Ne diyeyim onlara bilmem ki?.. Bunu da mı benim üstüme yıkacaksınız?..Hadi, birkaç gün daha zaman tanıyalım.
Benim sesimi çıkartmayın lütfen!..
basay71
Pilot-4

Pilot-4
basay71

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptySalı 03 Eyl. 2013, 21:47

World of ai hala operasyon da 31 Ağustos ta Corsair dahil edildi.

Değerli kaptanlarım Türk taşıyıcı havayollarını sizlerden bekliyoruz.
Ersin Akbulut
Pilot-3

Pilot-3
Ersin Akbulut

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyÇarş. 04 Eyl. 2013, 01:34

Arkadaşlar yardım etmek isteyen yokmu biliyorum elbette çoğu kişi bu haberi bekliyordur acaba
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyÇarş. 04 Eyl. 2013, 01:43

Siz hiç merak etmeyin Ersin hocam. Konuyu BEN, bizzat takip ediyorum.Sabırla ve sessizce bekleyiniz lütfen. Biraz daha zaman veriyoruz ..
Benim de bildiğim bir şeyler var!. göz_kırpma 
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyÇarş. 04 Eyl. 2013, 01:51

Ben, yönetici olmayıp ta Painter olsam;
Pilot hoca ve diğer arkadaşlar benden de mutlaka cevap bekler düşüncesiyle şunları yazabilirdim;
1-"- Maalesef, WOAI kullanmadığımdan elimde bu boyamalar yok, güncelleyemeyeceğim için lütfen kusura bakmayın!",
2- "- Elimde birkaç Türk taşıyıcı var, diğerleri yok.  (Ama ben yukarıda linkini verdim, alabilirsin!.) "
3- "- Ben de Painter'im ama inanın tatildeyim, okul SBS si var, zamanım yok, malesef yapamam:"
4- "-Ben sadece şunu veya şunları günceleyebilirim, boyayabilirim.Diğerlerini başkası boyayabilir."
5.. başka başka cevaplar..
bunlardan birini mutlaka yazardım.

Yukarıdaki 4-5 cevaptan birini bile yazabilecek KOCA YÜREK'liLER aranıyor?.
"YAPMAM!, BOYAMAM!" diye mesaj yazanlara bile sonsuz saygı duyarım, ARTI'lara boğarım onları.. Çünkü bunu yazacak Yürek vardır!'.

"Bİ ŞEY!" yazın arkadaş!. Bİ-ŞEY.. şok_oldum

En son pilot tarafından Çarş. 04 Eyl. 2013, 02:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyÇarş. 04 Eyl. 2013, 02:00

Konu başlığına da [İSTEK] ekledik.
Görülmezse, yarın [İSTEK BOYAMA] deriz.
Ersin Akbulut
Pilot-3

Pilot-3
Ersin Akbulut

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyÇarş. 04 Eyl. 2013, 15:53

Tamam pilot hocam ilginiz için Teşekkür ederim sabırsızlıkla bekliyoruz Bravo!
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyÇarş. 04 Eyl. 2013, 17:52

Pilot hocam keske boyama yapabilsem.Photoshop kullanmayi bilsem seve seve yardimci olurdum size.Wilco VC texturelerini iyilestirmek icin 3 gun kadar zaman harcamistim.Yaptiginiz isin ne kadar zor oldugunu tahmin edebiliyorum ve bunu yasamayan bilmez.Allah yardimciniz olsun, tasarim islerinizde kolayliklar diliyorum.

Bu arada biliyorum yeri degil ama.Biliyorsunuz ki Fsinn ile birlikte vatsimde ucarken, yrafikleri simulatorunuzdeki ucaklar olarak gorebiliyorsunuz ornegin default b737 gibi.Trafik ayarlarini da tamamen kapattim ve online trafikler gozukuyor sadece simulatorumde.Guncel ve tavsiye edebileceginiz trafik paketi ariyorum.Eger basarili bir paket bulabilirsem, vatsimdeki trafikler bu paketteki ucakmis gibi gozukecek.Umarim derdimi anlatabilmisimdir.Tavsiyelerinizi bekliyorum.Simden tesekkur ederim.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyÇarş. 04 Eyl. 2013, 18:15

Haklısın Tamer hocam. Teşekkürler. Siz, boyama yapmadığınız halde buraya mesaj yazıyorsunuz da; uçak boyayan elemanların buraya mesaj yazmaya (iyi veya kötü) niye İNAT ettiklerini elbet yakında anlayacağız.

Durumu anladım Tamer hocam. Planlar olarak Peter hocamızın yeni paylaştığı güncel Türk taşıyıcı planlarını buradan indirin: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Daha sonra yardımsever BİR adet boyamacımızın buradaki WOAI Türk uçaklarını güncel olarak boyadıktan sonra bunları da indirdiğinizde, alın size güncel planlarla güncel boyamalı Türk taşıyıcı AI uçak paketi. Umarım anlatabilmişimdir. Kolay gelsin.
Buradaki WOAI uçakların base dosyaları elinizde yoksa, yukarıdaki bir mesajımda verdiğim linkten indrebilirsiniz. Bu da olmazsa; yine Peter hocamızın paylaştığı FAIB linkinden AI uçakların paketlerini de indrebilirsiniz.
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyÇarş. 04 Eyl. 2013, 18:33

Herkese iyi akşamlar. Benim masaüstü bilgisayarın bilgisayarcıya gideceği kesinleşti. Ne zaman gidecek orası belli değil. Bende dedemlerin bilgisayarını kullanmaya başladım bilgisayara Fs yi henüz yüklemedim. Woai yi indirmedim çünkü dedemlerin interneti kotalı. Ayrıca WOAİ yi nasıl yükleyeceğimide bilmiyorum. Kendi internetim en geç yarına kadar açılacak. (Babam bugün açtırmaya gitti). Woai nin nasıl yükleneceği hakkında bir bilgisi olan varsa güncel boyamaları yapabilirim.
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyÇarş. 04 Eyl. 2013, 20:54

Pilot hocam benim mazeretim yukarıda yazdıklarınızın hiç biri :)
FSX kullanmadığımdan yaptığım boyamaları test edemiyorum.
Ben trai kullanıyorum ve çoğu aı  yı değiştirdim kuyruk logalarını
yeniledim , olmamasına rağmen ethiad , alitalia ve bir kaç boyama yaptım.

Şuan aşağıdaki CLS Airbus A340 üzerinde çalışıyorum.Saygılarımla

Turkısh aırlınes
cls Airbus A340-356
TC-PLT
Dikey stabilize : M.Can Özdoğan

[İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. ASS

[İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. WS

En son orhanyavuz tarafından Çarş. 04 Eyl. 2013, 23:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyÇarş. 04 Eyl. 2013, 21:12

Mustafa hocam eger temizlik icin servise yollayacaksaniz yollamayin.O parayi vereceginize bir tane termal macun alip siz yapin.Macuna bir defa para vereceksiniz ve belkide size omur boyu yetecek.Zaten her defasinda yaklasik olarak mercimek buyuklugunde koyuyorsunuz.Senelerce yetecek ve paraniz cebinizde kalacaktir.Hem ben kendi yaparken bayagi egle.dim.Islemci yuzeyine macun surmeden once temiz ve purussuz olmasina ozen gosterin fanlarda ve java kanallarini temizleyin fircayla.Zaten bu islemi 1-2 yilda bir yapmaniz kafi.Biliyorum biraz uzattim ama dediklrrimi bosa atmayin derim.Sizlere zerre kadar yardimim dokunursa ne mutlu bana.Sevgiler
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
ünsal_satar

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyPerş. 05 Eyl. 2013, 00:31

2 tane site buldum, ben bi göz ucuyla baktım, güncel boyamalar mevcut gibi incelemekte fayda var göz_kırpma 

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ahmet Salih
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
Ahmet Salih

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyPerş. 05 Eyl. 2013, 05:39

Evet Ünsal Hocam! Özellikle ikinci sitede Türk Hava Yollarına ait yeni boyamalar var...
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyPerş. 05 Eyl. 2013, 07:43

pilot demiş ki:
Konumuz dışında olmasına rağmen;
WOAI sitesindejki "Packages" navigasyonunda 7-Nisan, 31-Ağustos-2013 tarihli bazı YABANCI havayolarının (cargo dahil) peket planları var: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Türk taşıyıcı havayollarının ise yine eski paketlerini buradan bulabilirsiniz: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
("Airports" nav butonundan ICAO: kısmına "LTBA" yazarak çıkan sayfada herhangi bir havayoluna tıkladığınızda sayfaya ulaşılabilirsiniz.)

Gelelim Turk taşıyıcı uçakların WOAI boyama güncelleştirilmesine... ; 2 günden beri bir Allahın kulu çıkıp ta; "-Ben yapmam arkadaş, YAPMIYORUM!" bile demediğine göre...Ne diyeyim onlara bilmem ki?.. Bunu da mı benim üstüme yıkacaksınız?..Hadi, birkaç gün daha zaman tanıyalım.
Benim sesimi çıkartmayın lütfen!..
Teşekkürler Pilot hocam + lar verildi.Sanırım Plan dosyaları .BGL uzantısında oluyor ve uçağın hangi rotada uçaçağını,hangi meydana gideceğini gibi bilgileri içeriyor doğru mu? Aslında benim istediğim plan dosyası değil.Yani FS deki normal uçak ve boyama eklentisi gibi birşey istiyorum.Örneğin FS içerisinde, WOAI başlığı altında uçaklar ve boyamalarla birlikte olacak.Böylece Vatsim trafiklerini, güncel boyama olarak görebileceğim.Eğer olmazsa da hiç problem değil.Şuan fazla boyama ve uçak eklentisi kullanmadığımdan, örneğin Pegasus havayollarının B738 TC-AAL tescilli uçağı Default B737-400 gibi gözüküyor.Bunu gidermek tek amacım.Tekrardan çok teşekkür ederim.En iyisi ben biraz araştırma yapayım.
Ersin Akbulut
Pilot-3

Pilot-3
Ersin Akbulut

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyPerş. 05 Eyl. 2013, 12:17

Ünsal hocam sizin verdiğiniz sitedeki uçakları indirmiştim fakat olmamıştı malesef düsünceli
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
ünsal_satar

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyPerş. 05 Eyl. 2013, 14:45

Ersin Akbulut demiş ki:
Ünsal hocam sizin verdiğiniz sitedeki uçakları indirmiştim fakat olmamıştı malesef düsünceli
Belki senin makinada problem varsa ondan olabilir, ben genede paylaşıyım dedim boyamaları ben kullanıyorum bi sıkıntı yok, başka bi hocam da test edip onaylarsa sorun senin simülatörde demektir kahkaha 
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyPerş. 05 Eyl. 2013, 18:13

İsterseniz birde verdiğim linkde siteler var onlardan bulabilirsiniz.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyPerş. 05 Eyl. 2013, 18:52

Hepinize, cevap yazarak link veren arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim. Bir kaç vefalı arkadaşın bu konuyu BOŞ! bırakmayacağını, benim elimden tutup yardım edeceğine emindim.
Buna rağmen, bu konunu başındaki mesajda Ersin hocamızın ricası olan WOAI-Türk taşıyıcıları güncel boyamalarını BEN YAPACAĞIM!. LTBA_2013 ve diğer bütün çalışmalarımı elimin tersi ile bir kenara itiyor ve mecburen buna başlıyorum.
Anladığım kadarı ile boyamacılarımızın hepsinin işleri benimkinden çok fazla. Ne güzel de akşam Fly_İnn'e başlamış, hızımı almışken yarın bitirebilecektim. Şimdi...soruyorum; FlyInn'i bitirdikten sonra mı bu boyamalara başlayayım?, yoksa hemen mi bu boyamalara başlayayım. Araya bu boyamalar girerse, FlyInn binası neye benzer Allah bilir?. kahkaha

Yardım isteyip te günler boyunca yalvarmalarıma cevap gelmeyince, inan ki; sanki siteyi yeni açtığım günler geliyor aklıma. Hem kayıtlarla, hem siteye konu eklemekle, hem istek boyamaları ile, hem scenery yapımları ile, hem sorunlara çözüm cevapları yazmakla, hem de yeni painter olacaklara uçak boyamayı öğretmekle TEK BAŞIMA uğraşıyordum o zamanlar.
İŞTE!.. böyle saç baş yolduran, neredeyse insan olduğumu bile unutturan bu zamanda siteye kayıt olarak, bana çoğu çalışmalarımda yardımcı olan uçuş öğretmenlerime, VAPS'a girmeden önce painter olan painterlerime, scenery yapımında her türlü fedakarlığı yapan Afcad uzmanı hocalarıma, manevi ve moral yönden her türlü desteği veren hocalarıma, ve bana, VAPS'a kol-kanat geren vefalı bütün arkadaşlara minnet borçlüyum, hepsine tekrar teşekkür ediyorum.

Saygılar!.  

Bir de..
WOAI uçak paketlerini yüklemesini bilmeyen YENİ üye olan (eski kaptanlarımın sorması biraz acaip olmuyor mu?) arkadaşlara!.. Bakın burada NE varmış: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
AI ile ilgili ne varsa, AI-konularında!.

Tamer hocam, Vatsim, IVAO konularından pek anlamam.. da...Aı trafik istiyorsanız, yukarıdaki (bir ön sayfada) gerekenleri yazdım. Ama bı AI uçaklar VATSIM'de ne yapılırsa görünür, nasıl olur?, bilemem. Pegasus uçağınızın neden DEfault olarak göründüğünü, niçin Pegasus olarak görünmediğini ancak Online konusunda uzman hocalarımız size açıklayabilir.
Ersin Akbulut
Pilot-3

Pilot-3
Ersin Akbulut

MesajKonu: Geri: [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.   [İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?. EmptyPerş. 05 Eyl. 2013, 19:01

Teşekkür ederim pilot hocam kolay gelsin.

[İSTEK BOYAMA]; WOAI-Güncel Türk taşıyıcıları boyamaları?.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» WOAİ 2013 Güncel Türk Taşıyıcıları
» WOAI-TÜRK Taşıyıcıları KOMPLE PAKET Linkleri
» FsX_iFLY TÜRK HAVAYOLLARI'NIN B737-800 BOYAMALARI
» iFLY TÜRK HAVAYOLLARI'NIN B737-700 BOYAMALARI
» FS2004 VE FSX AIRBUS UÇAKLARININ MODELLERi, BOYAMALARI VE BOYAMA KiTLERi