VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Joystick algılama problemi :( - Sayfa 2 Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Joystick algılama problemi :(

+3
paraglider
Emin Yilmaz
Emre Tekaslan
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Ö.Savaş
Flight Instructor

Flight Instructor
Ö.Savaş

Joystick algılama problemi :( - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Joystick algılama problemi :(   Joystick algılama problemi :( - Sayfa 2 EmptyPerş. 09 Ocak 2014, 23:23

Tamam başkanım ben sadece önereyim dedim. bu win8 de nekadar gereksiz çıktı eniyisi win7 yamasını kurup denemek.
paraglider
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
paraglider

MesajKonu: Geri: Joystick algılama problemi :(   Joystick algılama problemi :( - Sayfa 2 EmptyPaz 12 Ocak 2014, 00:02

aarslan kaptanım bu gün win8.1 de benim logitech'i denedim. 1 saatlik uçuş süresince herhangi bir problem yaşamadım. Öncelikle kullandığınız win 8.1 sürümü preview (önizleme) sürümü ise bende mouse konusunda bu sürümde problem yaşamıştım.
aarslan
Pilot-2

Pilot-2
aarslan

MesajKonu: Geri: Joystick algılama problemi :(   Joystick algılama problemi :( - Sayfa 2 EmptyPaz 12 Ocak 2014, 12:09

Win 8.1 pro sürümünü orijinal olarak kullanıyorum.Zannediyorum Saitek ile ilgili bir problem var.Diğer joystickleri denemedim.Denesem iyi olacak.En azından net bir fikir oluşmasını sağlar.
Ö.Savaş
Flight Instructor

Flight Instructor
Ö.Savaş

MesajKonu: Geri: Joystick algılama problemi :(   Joystick algılama problemi :( - Sayfa 2 EmptyPtsi 01 Eyl. 2014, 22:39

Emin Yilmaz demiş ki:
FSUIPC simulator, donanim, eklenti ve son kullanici arasinda baglanti kurmaya yarayan bir arayuz programi. Bircok eklenti (hava durumu, ucus haritasi vs) calismak icin FSUIPC'nin ucretsiz versiyonuna gerek duyar. Ancak joystick kalibrasyonu, tus atama, otomatik save vs. gibi ozelliklerden faydalanmak icin lisansini satin almaniz gerekmekte. Sitesinin link'ini veriyorum. Eger almaya karar verirseniz, nasil tus atayacaginiz konusunda yardimci olmaya calisirim, cunku FSUIPC pek kullanisli bir arayuze sahip degil. Ingilizceniz iyi degilse kendi basiniza anlamaya calisirken telef olabilirsiniz. Ben butun ogleden sonrami heba ettim anlayacagim diye.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hocam selamlar fsuipc ile joystick tuşlarını nasıl atayacağımız hakkında bilgi verebilrmisiniz mümkünse.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Joystick algılama problemi :(   Joystick algılama problemi :( - Sayfa 2 EmptyPtsi 01 Eyl. 2014, 22:59

Herkese iyi akşamlar,
Şimdi anlamadığım bir nokta var.Birçok kaptanımız, Windows 8 ve Joystick algılama probleminden şikayetçi.Şuan Windows8 Pro kullanıyorum ve bende herhangi bir problem yok Maşallah.Bu işte bir gariplik var...
aarslan
Pilot-2

Pilot-2
aarslan

MesajKonu: Geri: Joystick algılama problemi :(   Joystick algılama problemi :( - Sayfa 2 EmptyPtsi 01 Eyl. 2014, 23:13

FSX'de hata yapıyor diye P3D simulasyon programına geçtim..Saitek X52 joystick P3D'de hata yapmıyor.Bilginize. Ayrıca FSX kullananlar ekran genişletme işlemini matrox firmasının TripleHead2Go Digital SE cihazını almak zorunda.Cihaz Türkiye'de 490 USD +KDV fiyatla satılmakta.P3D'de cihaza ihtiyaç duymadan ekran kartının çıkış sayısı kadar monitor bağlayarak görüntüyü genişletebilirsiniz.
Ö.Savaş
Flight Instructor

Flight Instructor
Ö.Savaş

MesajKonu: Geri: Joystick algılama problemi :(   Joystick algılama problemi :( - Sayfa 2 EmptySalı 02 Eyl. 2014, 00:01

P3d yi test ettim fakat henüz oturmamış. Vatsim ile randımanlı Online bağlantı sağlanamıyor, sağlayabilmek için türlü türlü entrika çevirmek lazım. Pmdg siz p3d bir hiç benim için. An itibariyle p3d tırt. İlerde yaparlarsa neden olmasın. Yani fsx te olan alışkanlıklarımızı p3d doyuramıyor.

Joystick algılama problemi :(
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» FSX için joystick?
» Joystick'im Sapıttı
» Joystick sorunu
» Joystick için Önerileriniz
» Nasıl bir Joystick almalıyım?