VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Online uçuş plânı ve yakıt hesaplama Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Online uçuş plânı ve yakıt hesaplama

4 posters
YazarMesaj
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

Online uçuş plânı ve yakıt hesaplama Empty
MesajKonu: Online uçuş plânı ve yakıt hesaplama   Online uçuş plânı ve yakıt hesaplama EmptyÇarş. 07 Ağus. 2013, 23:49

Üyesi olduğum diğer bir sitede arkadaşım böyle bir siteye rast gelmiş [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bana bayağı başarılı gibi geldi henüz tam incelemedim bilgileri giriyorsunuz size .pln şeklinde ve pdf şeklinde çıktı veriyor .pln olanı belgelerimde ki flight simulators klasörünün içine atıp kullanabiliyorsunuz tabii departure ve route type de düzenleme yapmanız gerekebilir.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Online uçuş plânı ve yakıt hesaplama   Online uçuş plânı ve yakıt hesaplama EmptyPerş. 08 Ağus. 2013, 00:02

Teşekkür ederim Haluk hocam.İntersection ları kordinatlar ile birlikte vermesi ayrı bir güzellik.Rotayı airways(ua28/doren gibi) ile birlikte verseymiş daha güzel olurdu.(+) verdim :brav: 
Emre Tekaslan
Pilot-2

Pilot-2
Emre Tekaslan

MesajKonu: Geri: Online uçuş plânı ve yakıt hesaplama   Online uçuş plânı ve yakıt hesaplama EmptyPerş. 08 Ağus. 2013, 07:39

Ben de böyle bir konu açmayı düşünüyordum teşekkürler Haluk hocam. Ben routefinder kullanıyorum bana göre bu da başarılı. Buyrun [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Online uçuş plânı ve yakıt hesaplama   Online uçuş plânı ve yakıt hesaplama EmptyPerş. 08 Ağus. 2013, 08:30

Routefinder hala eski rotalari kullaniyor Emre hocam.Ornegin LTBA varisli ucuslarda son intersection olarak YAA vor unu veriyor.Normalde gercekte bile DEKEK gibi Bacaklardan sonra RNAV kullaniliyor.
Emre Tekaslan
Pilot-2

Pilot-2
Emre Tekaslan

MesajKonu: Geri: Online uçuş plânı ve yakıt hesaplama   Online uçuş plânı ve yakıt hesaplama EmptyPerş. 08 Ağus. 2013, 08:33

İşte bu yüzden böyle bir konu açmak istiyordum. Daha iyisi varsa öğrenmek için. Teşekkürler Tamer hocam :brav:
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Online uçuş plânı ve yakıt hesaplama   Online uçuş plânı ve yakıt hesaplama EmptyPerş. 08 Ağus. 2013, 11:19

LTBA için RNAV SID kullanıyor rfinder. Ayrıca batıdan gelişlerde de RNAV STAR kullandığını biliyorum. Zamanla oturacaktır bu da.

Haluk hocam. Siteyi incelemedim (vaktim yok) ama artıyı peşin verdim. Kötü olsa önermezdiniz zaten kahkaha Teşekkürler paylaşım için.

Online uçuş plânı ve yakıt hesaplama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sanal Uçuş?Online uçuş için IVAO kaydı nasıl yapabilirim?.
» Online Uçuş REFERANS DÖKÜMANLARI
» ONLINE Uçuş Nedir?,Açıklamaları...
» Uçuş Planı Nasıl Doldurulur? [VATSİM TR]
» DAFsim; Kendinize özel, "Online Uçuş Ağı" kur!..