VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9

+5
Mustafa Adlin
Tamer Öztürk
PETER
pilot
Cengizhan Barut
9 posters
YazarMesaj
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  Empty
MesajKonu: Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9    Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  EmptyPerş. 23 Mayıs 2013, 18:54

iFLY
Boeing 737-800W
THY
(for Fs9)

CREDITS :
iFLY
Boeing 737-800
Model Designers.....................: iFLY
Flight Dynamics Designer..........: iFLY
THY Paint by ...............: Mehmetcan Özdoğan

MEHMETCAN ÖZDOĞAN demiş ki:

Sıcak sıcak... :)
İyi uçuşlar...

Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  GeQCpSY

Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  HSaD518

Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  IDRto6R

Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  OSvSC63

Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  JbBscF1

Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  IWMoFMb

İndirme linki :
https://www.box.com/s/qxsy5e0209y15c1a0per

pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9    Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  EmptyPerş. 23 Mayıs 2013, 19:43

Paylaşım için teşekkürler Cengizhan hocam.
Niye kendi gelmiyor?.. Bakın size ARTI verdim. ARTI'nın yarısını ona kargo ile gönderirsiniz: kahkaha Olmadı, SMS ile takdim edersiniz. kahkaha
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9    Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  EmptyPerş. 23 Mayıs 2013, 20:01

Süper olmuş !!
(Mehmetcan'ı FACEBOOK ve FOURSQUARE'da takip edebilirsiniz kahkaha )
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9    Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  EmptyPerş. 23 Mayıs 2013, 21:09

Vallahi ne yalan söyiyeyim ilk gördüğümde PMDGX sanmıştım.Eline emeğine sağlık Mehmetcan kardeş.
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9    Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  EmptyPerş. 23 Mayıs 2013, 21:51

Eline sağlık Mehmetcan hocanın. Teşekkürler Cengizhan hocam
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
ünsal_satar

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9    Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  EmptyPerş. 23 Mayıs 2013, 22:20

Mehmetcan hocanın maşallahı var çok hızlı gerçekten daha ortada uçağın resimleri yok hemen boyamış kahkaha

Ellerine, zamanına, gözlerine sağlık Mehmetcan hocanın çok güzel hakkatten

POSKY ve Defaultunu da Mehmetcan hocam kızmaz ise eğer bu boyamadan baka baka yaparım ben iler ki zamanlar da çünkü uçağın gerçek resimleri yok referansım Mehmetcan'ın boyadığı bu güzel uçak olur kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9    Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  EmptyCuma 24 Mayıs 2013, 02:39

Vallahi, POSKY'i ağzımdan aldınız Ünsal hocam. Şöyle ücretsiz ve herkesin kullanacağı Posky modeline Ünsal hocam yapsa da kullanabilsek!, diyordum.
Yalnız size tavsiyem Ünsal hocam; önceki aylardaki aynı tartışmalara neden olabileceğinden (çünkü bir değil-iki değil..) yerinizde olsam GERÇEK uçağın fotoğrafları bulunduktan sonra boyamanızı tavsiye ederim. Gelecek olan "- Benden aldın, benimkini kullandın!" lâflarına da göğsümüzü gere-gere; -Hayır bak!, bu fotodan faydalandım!, deriz.
Sanırım analatabildim. göz_kırpma Zamanında böyle nahoş olaylar yaşandı, biliyorsunuz. Şimdiden Posky için teşekkür ederiz. Saygılar.

------------
Bütün painterlerime!..
Zamanı ve imkânı olan painterlerimin "İstek Boyamalarına" bakmalarını ve cevap vermelerini DÖRT GÖZLE" mesajlarını bekliyorum.
O bölüme bakılmadığı ve istek konularına cevap verilmediği için, oralarla ilgilenilmediğini zannediyoz da. kahkaha
Hiç olmazsa; "-Şu nedenle yapamayacağım, boyamayacağım!, denilse... Bölüme bakıldığı, görüldüğü anlaşılacak.

Size söylüyorum kızlarım, siz anlayın gelinim!, misali.. göz_kırpma

DÜZENLEME:
--------------
Ünsal hocam, MÜJDE!.. Uçağın gerçek fotosunu buldum. Artık rahat rahat Posky'ye boyayabilirsiniz. Mal sizin!. kahkaha
Artık, hiç kimse tek bir lâf edemez. Bütün malzemeler altta!. kahkaha

Bu da kuyruk logosu (2000*2000 pixel): http://www.logoeps.net/wp-content/uploads/2012/10/Borussia_Dortmund_logo.jpg
Diğer logo ve desenler için: TIKLAYIN!

1200*825 pixel: Sağ-Tık yapın/Görüntüyü AÇ (Resmi AÇ) yaparak büyütebilirsiniz.
(Kaynak: jetphotos.net)
Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  34045_1369321862

Bu da alttan detaylar: 1200*800 pixel.
(Kaynak: 1.b.blogspot.com/B.Kavakkoru)
Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  TC-JHU

-

En son PILOT tarafından Cuma 24 Mayıs 2013, 16:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9    Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  EmptyCuma 24 Mayıs 2013, 10:37

Cengizhan hocam paylaştığın için sizede teşekkür ederim farketmemişim boyamayı Mehmetcan paylaştı sandım aceleden kahkaha
tamer40
Pilot-4

Pilot-4
tamer40

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9    Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  EmptyC.tesi 25 Mayıs 2013, 01:57

hocam süper ama fsx icin lasim bana hocam
caner kaptan
Pilot-3

Pilot-3
caner kaptan

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9    Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  EmptyC.tesi 25 Mayıs 2013, 17:27

tamer40 kaptanım ifly b737-800 paketiiniz varsa bu texture orada çalıştırabilirsiniz.
aircraft.cfg yi düzenleyerek tabiki.
ben fsx de denedim çalışıyor.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9    Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  EmptyC.tesi 25 Mayıs 2013, 17:45

Caner kaptanım aircraft.cfg düzenlemeden, İfly Configuration Manager ile yüklemek daha sağlıklı olacaktır.Bilginize...
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9    Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  EmptyC.tesi 25 Mayıs 2013, 18:20

ünsal_satar demiş ki:
Mehmetcan hocanın maşallahı var çok hızlı gerçekten daha ortada uçağın resimleri yok hemen boyamış kahkaha

Ellerine, zamanına, gözlerine sağlık Mehmetcan hocanın çok güzel hakkatten

POSKY ve Defaultunu da Mehmetcan hocam kızmaz ise eğer bu boyamadan baka baka yaparım ben iler ki zamanlar da çünkü uçağın gerçek resimleri yok referansım Mehmetcan'ın boyadığı bu güzel uçak olur kahkaha

POSKY boyandı.
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
ünsal_satar

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9    Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  EmptyC.tesi 25 Mayıs 2013, 18:35

Gördüm Peter hocam uçağı paylaşmışsınız, benimki de bitti zaten yarın paylaşırım bi aksilik olmazsa yüzdeyüz VAPS ve yerli ürün olacak benim ki kahkaha
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9    Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  EmptyC.tesi 25 Mayıs 2013, 18:47

Paylaşın tabi ki, sizin boyamalarınız da çok güzel ve önemlidir, sonuçta emeğiniz ve yeteneğinizdir !!
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9    Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  EmptyC.tesi 25 Mayıs 2013, 18:57

Çok güzel olmuş. IFLY nin de tadı başka ellerinize sağlık arkadaşlar
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9    Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9  EmptyPaz 26 Mayıs 2013, 04:19

iFLY_B737-800?.
Bütün boyamalar 800'e yapılıyor. Hiç bir painter da 700'e boyama yapmayı düşünmedi, şimdiye kadar. Elimde kaldı 700. kahkaha 2 adet boyaması var, 700 e ait.
Gerçi Posky ve PMDG'den B737-800 var ama, iFLY yok.

Turkish Airlines TC-JHU Borussia Dortmund livery for iFLY FS9
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» iFly - Turkish Airlines TC-JHL B737-800
» iFLY B737-800 Turkish Airlines TC-JFI
» iFly - Turkish Airlines TC-JHK B737-800
»  iFly - Turkish Airlines TC-JGU B737-800
» iFly - Turkish Airlines TC-JFD TC-JFV B737-800