VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
IVAO Bağlantı sorunu... Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

IVAO Bağlantı sorunu...

3 posters
YazarMesaj
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot
memo1998

IVAO Bağlantı sorunu... Empty
MesajKonu: IVAO Bağlantı sorunu...   IVAO Bağlantı sorunu... EmptyÇarş. 04 Ocak 2012, 20:08

Değerli VAPS üyesi IVAO ile uçan arkadaşlar , IVAO da connect oluyorum fakat online uçaklar gözükmüyor mtl leri kurdum fakat diğer trafikler gözükmüyor hala default ai traffic gözüküyor ama başkaları beni görüyor sorun nerede?
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: IVAO Bağlantı sorunu...   IVAO Bağlantı sorunu... EmptyPerş. 05 Ocak 2012, 00:06

Başlat > tüm prog. > IVAO > IVAP > MTL unhide aircraft yapıp dene bir.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: IVAO Bağlantı sorunu...   IVAO Bağlantı sorunu... EmptyPerş. 05 Ocak 2012, 00:59

Aynı sorunu ben de yaşadım az önce. IVAO hesabımı aktif ettim, LTAC-LTBA uçuşuyla sezonu açtık kahkaha

Yalnız online trafiği göremedim. IVAP TCAS ile etraftaki (1 uçak vardı sadece, gece saatinde öyle) uçağı görebildim ancak.

Yaklaşmadaki arkadaş sağ olsun, sayesinde ilk denemede pas geçtim pisti, o dönüşe o irtifada girmek mantıklı değildi, öyle de oldu. Yine de yardımcı oldular sağ olsunlar ama bomboş meydana inmek pek zevkli değildi açıkçası.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: IVAO Bağlantı sorunu...   IVAO Bağlantı sorunu... EmptyCuma 06 Ocak 2012, 00:14

Sorunu hallettim, şükür kahkaha Tüm MTL paketleri (4 GB civarında tuttu) yüklenince sorun çözüldü. Gerçi bugün 2 uçuşum (birisi daha yerdeyken) da bağlantı yüzünden koptu ama diğer trafiği şükür görebildim. O değil de LTCG-LTAI uçuşunda Samsun civarında FS, tekrar yükleme ekranına geçti (uçuşlarda oluyor şu sıralar) ama tekrar Trabzon'a döndü, bastım küfürü kahkaha IVAP ile alakalı değil, çevrimdışı uçunca da oluyor. Bilgisayar iflas ediyor gibi ya durun bakalım.

IVAO Bağlantı sorunu...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ivao donma sorunu
» FS2004 IVAO Sorunu
» [YARDIM] Ivao internet sorunu
» İVAO Şirket
» Multiplayer bağlantı hakkında bazı sorunlar