VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL

+9
Sedat
basay71
Özmen ÜNAL
Sabri Sorgut
Haluk
UMIT UNALDI
Özgür Kiraz
pilot
ibrahim
13 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief
ibrahim

Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL Empty
MesajKonu: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptySalı 03 Ocak 2012, 00:19

FSP_A330-300_PW Engine Onur Air TC-OCA
for IVAO MTL database only texture

Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL MlynV

CREDITS:
FSP
Airbus A330-300 PW
Model & Base : FSPainter Hiro
Template & Paintkit : Holger Bachert
Paint by : İbrahim (VAPS)

* Onur Air VA için IVAO MTL database olarak kullanılamak üzere, FSP A330-300 texturelerini içerir. VAPS ailesinin bir bireyi olarak uçaklarını hazırlamaktan mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. İyi günlerde kullanılması dileklerimle...

DOWNLOAD:

Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL D99b2984

Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL 1DIPF

Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL IYDU9
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptySalı 03 Ocak 2012, 00:22

Bekliyorduk hocam!.
Ellerinize zamanınıza sağlık..Bu tip/renk desen boyamayı o kadar beğeniyorum ki... Bir benim boyadığım Atlasjet, bir bu boyamanız, bir de Saudi boyamalar. Sanırım bana göre güzel gelen, uçağı muhteşem gösteren ortadaki kahverengi boyuna olan çizgi.
(+)'lar geldi hocam. Lâfı fazla uzatırsam geç kalır, birincilği kaybederim yoksa.. kahkaha
Bu arada tanıtım afişi de müthiş!..
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptySalı 03 Ocak 2012, 00:34

Neyse, birinciliği kurtardınız yine kahkaha

Elinize sağlık İbrahim hocam. Gayet güzel duruyor, bunu gerçekte de güzel boyamışlar, ne yalan söyleyeyim ::)
UMIT UNALDI
ADMIN
Flight Instructor
ADMINFlight Instructor
UMIT UNALDI

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptySalı 03 Ocak 2012, 09:23

İbrahim Hocam;

Ellerinize kollarınıza emeklerinize sağlık. Çok teşekkür ederim. Yine harika bir çalışma oldu

Selamlar
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptySalı 03 Ocak 2012, 18:55

İbrahim hocam eline sağlık çok güzel olmuş. Pilot hocam işte bahsettiğim olay bu VAPS uçaklarının ivao ortamında uçması için böyle MTL olarak ivao ya yükletmek gerek.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptySalı 03 Ocak 2012, 19:05

Benim anlamadığım şu:

MTL olarak bu uçak yüklendi. Atıyorum, elimde Wilco/Feelthere Airbus A330-300 uçağı var (galiba onda PW yok, GE ve RR var). Bu uçakla uçsam bile fark edecek mi? Yani yüklenen MTL modeli, kullandığımız paralı uçakla herhangi bir bağa sahip mi yoksa ondan bağımsız mı?
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptySalı 03 Ocak 2012, 19:24

Özgür hocam, atıyorum Cessna ile girdiniz ivao ya uçağınızı diğer ivao kullanıcıları nasıl görsün diye bir seçenek var, oradan hangi modeli seçerseniz diğer kullanıcılar karşılaştığınızda sizi seçtiğiniz model ile görürler çesna ile girdiniz yukarıdaki modeli seçtiniz çesna ile uçtuğunuz halde sizi A330-300 olarak görürler. Umit hocam daha iyi bilir yanlışım varsa düzeltsin bende denemedim hiç, bir yerde okudum aklımda böyle kalmış.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptySalı 03 Ocak 2012, 19:38

Evet, Haluk hocadan aldığım bilgiye göre MTL 'nin amacı, bizim ve diğer kaptanların kullandıkları uçaklarının aynen görülebilmesine yarıyormuş hocam.
Ümit hoca yardımcı olursa ve de kolay bir uygulama ise bizim VAPS uçaklarını da Online ortamına nasıl ekleyebiliriz?.. Benim yapmam gereken bir şey ise ve zamanımı alacak zor bir uygulama ise kalabilir. Fakat herkesin kendisinin yapması gereken bir uygulama ise, isteyen kaptanımız VAPS uçakları ile Ümit hocamızın yönlendirmelerine göre Online ortamına girebilir.
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief
ibrahim

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptySalı 03 Ocak 2012, 21:41

pilot demiş ki:
Evet, Haluk hocadan aldığım bilgiye göre MTL 'nin amacı, bizim ve diğer kaptanların kullandıkları uçaklarının aynen görülebilmesine yarıyormuş hocam.
Ümit hoca yardımcı olursa ve de kolay bir uygulama ise bizim VAPS uçaklarını da Online ortamına nasıl ekleyebiliriz?.. Benim yapmam gereken bir şey ise ve zamanımı alacak zor bir uygulama ise kalabilir. Fakat herkesin kendisinin yapması gereken bir uygulama ise, isteyen kaptanımız VAPS uçakları ile Ümit hocamızın yönlendirmelerine göre Online ortamına girebilir.

Pilot hocam, IVAO ile çok fazla haşır neşir değilim, VAPS VA nın kurulup IVAO ya katılması aslında elzem hem tanıtım açısından da çok iyi olacağını düşünüyorum. Bunun için IVAO ile yakından ilgili arkadaşların , hocalarımın konuya el atması çok iyi olur.

Ben ne yapacağımı biliyorum, Onur Air FSP A330-300 ünü hazırladıktan sonra ( daha doğrusu yayınladıktan sonra) bir an aklıma geldi, bende bu MTL dosyalarının bilumumunun mevcut olduğunu CD leri talan edince farkettim. Biraz dosyaları inceledim, uçak tiplerine göre belirli yapımcıların modelleri kullanıyor ( örneğin Airbus ın bir çok modeli için FSP tasarımı kullanılıyor).Bu iş olacak ise hiç kimseye bırakmam tüm işi gücü bırakır ne kadar uçak istiyorsanız ( paintkitleri bulmak yeterli) hepsini boyarım, bu kadar açık ve net söylüyorum...
UMIT UNALDI
ADMIN
Flight Instructor
ADMINFlight Instructor
UMIT UNALDI

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptyÇarş. 04 Ocak 2012, 09:25

Merhabalar;

Sanrım bu konu benim yetki ve sorumluluğuma giriyor. VA lar TR de Uçuş operasyonlarına bağlı sonuçta hehe

Öncelikli olarak IVAO ya VA olarak kaydınızın yapılması gerekmekte. BURADAN VA kurma kurallarını ve müracaat formunu bulabilirsiniz.

Sonra Tüm Uçaklarınızın BURADA bulunan paint kitlere göre boyanması gerekmekte. Her Uçak Modeli için bir boyama kafi olacaktır.

Boyadığınız her uçak modeli için aşağıdaki bilfileri içeren bir readme dosyası oluşturmanız gerekiyor.

The name of the model.
The name of the livery.
The name of the airline.
The ICAO code of the airline
Your name and email (even if you are not the painter)
The name and email of the painter
Any airplane specific data if needed (e.g. engine variant)
The contact details of the author of the repaint. The MTL team will ask for the permission themself, unless you or your virtual airline created the repaint yourself.

Ardından her uçak dosyası için ayrı ayrı yukarıdaki readme dosyasını ve uçak boyamasını içeren zip dosyasını mtl-data@ivao.aero adresine yollamanız gerekmekte.

Takıldığınız bir konu olursa bana ulaşabilirsiniz

Selamlar
Sabri Sorgut
Pilot-4

Pilot-4
Sabri Sorgut

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptyÇarş. 04 Ocak 2012, 09:41

Hocam kendi şirketimizi kursak hem online uçarız hemde fspassengers'te kullanırız. Amaa paint olmasa olur mu hocam şirket kurulabilir mi ?

Çünkü fspassengers'te bir şirket kurdum ben kendim o şirket ile uçuşlar yapıyorum aynısını ivaoda da kursam olurmu yani. Repaint işinden anlamam onun için boyama kullanmasam sorun olurmu vatsimde uçuyordum ama ivao'ya yabancıyım hocam :) Vatsimde de yeni yeni uçuşlar yapmaya başladım alıştım gibi :)
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptyÇarş. 04 Ocak 2012, 09:44

VA kaydını yaptırmak belki kolay olabilir ama devam ettirmek sorun oluyor diye duyduğum şeyler var. Örneğin, pilotların ayda en az 5 saat uçuş yapmaları gerekiyor (görev uçuşu olması gerekli mi bilmiyorum). Daha hatırlayamadığım, geçenlerde IVAO TR forumunda gördüğüm Sky VA ile ilgili bir konu vardı. Kuralların zorluğundan bırakacaklarını anlatıyorlardı. Yani kurmasına kurarız belki ama devam ettirmek sıkıntı olabilir. Ayrıca, uçuş eğitmeni (sakın benim rütbeme bakmayın, daha bir fırın ekmek yemem gerek), sürekli takip yapabilecek yönetici gibi birimlerin de oluşturulması lazım.

Yine de süreci tam öğrenmek lazım. Kurulup 3 gün sonra dağılmanın anlamı yok.
UMIT UNALDI
ADMIN
Flight Instructor
ADMINFlight Instructor
UMIT UNALDI

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptyÇarş. 04 Ocak 2012, 10:07

VA kurma şartları aşağıda yazıyor. Her gelen VA kuramıyor anlayacağınız.

To become a VA affiliated with IVAO™, your VA has to be free of charge for the members, and a non profit organization. Your VA will not profit directly or indirectly from using the IVAO network, neither use IVAO™ name to do publicity of the company.
§2:
Registered VAs are responsible of the logos and names they submit to the IVAO database.

IVAO™ will not be responsible of copyright violations.

§3: Your VA should use its assigned 3 letter code, to be able to use the network services provided, and only IVAO™ member VAs will have the right to mantain a registered ICAO code.
§4: VAs are required to log per week at least Nº of users X 2 hours = Required hours. It does not mean each user must fly 2 hours, it means the total of hours flown by the company must be calculated with this formule. This is the minimum required to maintain their membership status in our Virtual Airlines System..
§5: VAs are required to update their membership details when they change (URL of website, e-mail, etc...). Not reply mails due to not existing mails will do the company will be removed from the database.
§6:
Member VAs will link to IVAO™ using the logo provided to them on registration. The logo MUST be only the logo sent by us.

§7:
IVAO™ reserves the right to accept, deny or remove a VA from the database and/or VA's system without any advise neither explanation if Executive Commitee decide it.

§8: To be included in the VA system, the company must have at least 10 users, and you have to send an email to the email account advised in the Virtual Airlines pages requesting become active in the system.
§9:
Companies not having activity in the VA system for more than 4 months will be removed from VA system. The company will continue being in the IVAO™ database but not in the VA system..

§10:
Companies not having contact mail or contact person in the database will be removed from the database.

§11:
The VA's System is copyrighted by IVAO™. Any company active on it can use it freely of charge. IVAO™ will only support problems with the pages, but will not support problems between the company and its users.

§12:
A VA can change the CEO/Owner at any time but any new appointed CEO/Owner must always:
· be a person at least 18 y/o
· hold minimum a PP or ADC rating
· have been registered on the IVAO network for at least 6 months, with a clean suspension history in the last 3 months
· not be a CEO/Owner of any other VA/SOG (that is any IVAO member can be the CEO/Owner of only 1 VA/SOG at a time)
· be active on the IVAO network.
VAs with CEO/Owner whose account is inactive will be removed from the database if a new active CEO
is not appointed in a period of 15 days after receiving the warning from the Flight Operation Department.

§13:
The VA must have and maintain a fully functional website at all time. A VA without a website will be removed from the database.
Sabri Sorgut
Pilot-4

Pilot-4
Sabri Sorgut

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptyÇarş. 04 Ocak 2012, 10:12

Anladım hocam vatsim'e devam kahkaha
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptyÇarş. 04 Ocak 2012, 10:59

Hayır, VATSIM'de veya IVAO'da, VA açmanın şartları var. Siz, pilot veya ATC olarak bunlardan herhangi birisinde, gerekli şartları sağladıktan sonra kayıtlı olabilirsiniz. Şöyle düşünün, fabrika açmak mı daha kolay yoksa fabrikada işçi olarak çalışmak mı?

IVAO veya VATSIM ortamlarının, kendine has farklılıkları, özel programları var. IVAO üyesi olduğumdan (özellikle inaktif durumumu aktifleştirmiyorum, ailevi durumlar nedeniyle), kullanılan programları biliyorum. Bazen de VA'larda teamspeak kullanıp kullanılmama gibi farklılıklar da olabiliyor. Bir gün ailevi durumum müsait olursa VA üyesi olacağım ama o zamana kadar VA kalır mı Türkiye'de, zor kahkaha
Sabri Sorgut
Pilot-4

Pilot-4
Sabri Sorgut

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptyÇarş. 04 Ocak 2012, 11:12

Hocam ben va üyesi değilim ama vatsim de uçuş yapıyorum ivao da da bu şekilde uçuş yapılamaz mı ?
UMIT UNALDI
ADMIN
Flight Instructor
ADMINFlight Instructor
UMIT UNALDI

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptyÇarş. 04 Ocak 2012, 11:24

tabiki yapabilirsiniz. Hiçbir kısıtlama yoktur. IVAO da uçabilir sınavlara girebilir rütbelerinizi arttırabilirsiniz

Selamlar
Sabri Sorgut
Pilot-4

Pilot-4
Sabri Sorgut

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptyÇarş. 04 Ocak 2012, 13:21

Hocam bende yanlış yapma korkusu oluyor hep kahkaha Aman yanlış bir şey söylemeyeyim aman hata yapmayayım derken uçuştan zevk alamıyorum bende genelde boş olan meydanlarda uçuş yapıyorum bir keresinde ltba'daydım push back yapana kadar 20 dakika geçti kahkaha Daha çok pratik yapmam lazım üzgün Herşeyi de kendi başıma öğrenmeye çalışınca sorun oluyor yavaş ilerliyorum . Bir eğitim falan varmıdır acaba online uçuşlarla ilgili
UMIT UNALDI
ADMIN
Flight Instructor
ADMINFlight Instructor
UMIT UNALDI

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptyÇarş. 04 Ocak 2012, 13:29

Sabri Hocam;

Öncelikli olarak ivaotr.org de oldukça fazla materyal bulabilirsiniz. Çağrı adınızın sonuna T eklerseniz diğer arkadaşlar sizin acemi olduğunuzu anlar ve yardımcı olurlar. Hata insana mahsustur. Tecrübe yapılmış hataların bileşkesidir derler hata yapa yapa öğreneceksiniz. Direk ATC li meydanlara dalın. Bol bol atc dinleyin ve döküman okuyun.

IVAO TR eğitimlerini de takip edebilirsiniz
Sabri Sorgut
Pilot-4

Pilot-4
Sabri Sorgut

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptyÇarş. 04 Ocak 2012, 14:13

Teşekkürler hocam sağolun...
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptyPerş. 16 Şub. 2012, 11:29

15.02.2012 tarihi itibariyle IVAO MTL listesinde, İbrahim hocam tarafından hazırlanan Onur Air A330-300GE boyaması, yayınlanmıştır. İlgilenen arkadaşlar, indirebilir ve uçuşlarında kullanabilirler. Geçen gün A333 uçuşunu, MTL yayınlanmadığından THY A333'ünün MTL'si ile yapmıştım kahkaha

İbrahim hocam, şimdi boyamanı tüm IVAO camiası görecek, tekrar teşekkür ederiz.
Özmen ÜNAL
Air Marmara-VA
Gn.Manager

Air Marmara-VAGn.Manager
Özmen ÜNAL

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptyPerş. 16 Şub. 2012, 12:46

UMIT UNALDI demiş ki:
Sabri Hocam;

Öncelikli olarak ivaotr.org de oldukça fazla materyal bulabilirsiniz. Çağrı adınızın sonuna T eklerseniz diğer arkadaşlar sizin acemi olduğunuzu anlar ve yardımcı olurlar. Hata insana mahsustur. Tecrübe yapılmış hataların bileşkesidir derler hata yapa yapa öğreneceksiniz. Direk ATC li meydanlara dalın. Bol bol atc dinleyin ve döküman okuyun.

Ümit hocam benim iki sorum olacak.
1-) Vatsim' e kayıtlı olmak IVAO' ya kayıt için bir sorun teşkil edermi ?
2-) IVAO bağlantısı için gereken programla Vatsim bağlantısı için gereken program bir sorun yaşanmadan kullanılabiliyormu ? Özetle her iki taraftada uçuş yapabiliyormuyuz hocam.

Saygılarımla,
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptyPerş. 16 Şub. 2012, 12:49

Hocamdan önce, Onur Air'ın hem VATSIM hem de IVAO uçuşları var. THY'nin de var diye biliyorum, birisi THY VA, diğeri de FLYTHY.
Özmen ÜNAL
Air Marmara-VA
Gn.Manager

Air Marmara-VAGn.Manager
Özmen ÜNAL

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptyPerş. 16 Şub. 2012, 13:03

Anladım Hocam. Teşekkür ederim. Kayıt oldum ben şimdi. Bağlantı için gereken programıda indirdim. Çin ve alman versiyonu vardı alman olanı tercih ettim. :)) Doğrudur umarım.
UMIT UNALDI
ADMIN
Flight Instructor
ADMINFlight Instructor
UMIT UNALDI

MesajKonu: Geri: Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL   Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL EmptyPerş. 16 Şub. 2012, 13:27

Özmen ÜNAL demiş ki:
UMIT UNALDI demiş ki:
Sabri Hocam;

Ümit hocam benim iki sorum olacak.
1-) Vatsim' e kayıtlı olmak IVAO' ya kayıt için bir sorun teşkil edermi ?
2-) IVAO bağlantısı için gereken programla Vatsim bağlantısı için gereken program bir sorun yaşanmadan kullanılabiliyormu ? Özetle her iki taraftada uçuş yapabiliyormuyuz hocam.

Saygılarımla,

Hocam Selam;

1 Hiçbir sıkıntısı yok Benim hem Vatsim Hemde IVAO kaydım mevcut. Havayolumuzda resmi olarak hem vatsim hemde IVAO da kayıtlı. Her ikisininde yöneticisiyim. Üstelik IVAO da imzamdan da anlayacağınız üzere resmi yöneticiyim. sorun yaşamazsınız.

Ivao da havayolu kurmak biraz çetrefillidir sadece. Kurması ayrı çetrefil açık tutması apayrı bir çetrefil keza online süre zorunluluğu var :)

2- Her iki programında yüklü olmasında hiç sakınca yok. Keza bende yüklü sorun da çıkarmadı şimdiye kadar

Onur Air_ Airbus A330-300_(FSP)_IVAO MTL
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Onur Air_Airbus300B4-600w_(HNAC) - fsX, fs9
» Hong Kong Airlines A330-243F B-LNW (Thomas Ruth A330-200F) (FSX)
» Aeroflot A330-343X VQ-BCQ ( Thomas Ruth A330-300 RR ) _ FSX
» [İSTEK] Onur Air A320 TC-OBU
» Onur Air 20. yıl A321-231 IAE PAIRBUS [FS2004&FSX]